18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiaj

2020-01-08, 00:38
ja bym jeszcze chcial zobaczyc kampanie w TV zachecajaca pieszych do wtargniecia napasy - poniewaz maja pierszenstwo. Na codzien jezdze za granica - poieszy ma pierszenstwo a kierowca moze dostac mandat za nie zatrzymanie sie przed przejsciem ale piesi i tak stoja potulnie i czekaja wyraznie na zatrzymanie sie kierowcy. W Polsce - nie i ch*j. "mam pierszenstwo, jak mnie pie**olnie - bedzie mial przej***ne, mandat itd" k***a mac. W ciagu tygodnia jezdzania po Polsce moglem rozjebac 3 pieszych a ogolnie 5 poprostu weszlo na pasy NAWET nie patrzac w moja strone. Z zalozenia uznali, ze maja pierszenstwo... k***a dzbany j***ne na wsi wychowane. Chcialbym napisac, ze to gnojki ze sluchawkami w uszach ale nieeee - mlodzi, starszy, w srednim wieku. pie**oleni idioci.

Tomix93

2020-01-08, 02:21
k***wa i taki ma prawo jazdy, ciekawe skąd? pewnie chupsów

KoniecZartow

2020-01-08, 02:32
Ale ból dupy. Ciężko słuchawki wyjąć z tej pustej p*zdy w której powinien znajdować się mózg i zobaczysz co się dzieje? Tępe dwie k***y się spotkały, jednej mniej.

Nellum

2020-01-08, 04:38
o Boże! o Boże!
tej babie nic już nie pomoże!

IOI

2020-01-08, 07:59
nie zesrajcie sie, naprade jestescie az tak glupi, ze wierzycie ze ci debile co wpie**alaja sie na pasy bez rozgladania sa na biezaco z przepisami?

Lizodup

2020-01-08, 08:11
Piesi saki sobie winni nie rozglądają się tylko jak barany wchodzą i przed siebie nie ważne co się dzieje.
Selekcja naturalna p :mrgreen:

SpeedyG

2020-01-08, 08:29
Szkoda młodej dziewczyny, ale sama temu winna. Brak widocznej odzieży i jeszcze wpierdziela się na przejście po zmroku na śliskiej nawierzchni pod pędzące auto. Kierowcy w Polsce to też pie**olone polaczki, zapie**alają w swoich 1,9 tdi czując się królami szosy. Podczas godzin szczytu przyspiesza ze świateł do 100 km/h, żeby zaraz stać na czerwonym świetle na następnym skrzyżowaniu.
Szkoda dziewczyny, bo kierowca też nie jechał szybko, ok 50 km/h i to pewnie pech, że uderzyła głową co doprowadziło do zgonu.
Moim zdaniem to dzieci powinno się uczyć już w podstawówce o zachowaniu na przejściu dla pieszych i oglądać takie nagrania. Starych bab i dziadów nie nauczysz, bo oni się tylko uprą i będą w zaparte wpie**alać się pod maskę, bo ma pierwszeństwo- są niereformowalni.

tarcer123

2020-01-08, 08:43
Szkoda dziewczyny. Kierowca hondziny dal dupy na calego. Z drugiej strony gdyby ona zachowala ostroznosc to by zyla.

polakwrocek

2020-01-08, 08:57
Najlepiej będzie jak piesi nie będą mieli żadnych praw na pasach.
A za ich rozjechanie będzie nagroda.
Wtedy zgodnie z komentarzami na sadolu piesi będą zwracali większą uwagę na samochody , i będzie mniej tragedii.

Wiewór

2020-01-08, 09:07
PieronJasnySzlag napisał/a:

Przy takich warunkach pogodowych kierowca nie jest w stanie zauważyć że z naprzeciwka auto zwalnia by puścić pieszego.
Światła kierowcy z naprzeciwka powodują że ten co rozjechał tą głupią babe nawet niewidział w co przypie**olił.



Więc po to się zwalania i zachowuje szczególną ostrożność... Nie broń bandyty. 10 lat kryminału mu się należy.

stach_mysliwy

2020-01-08, 09:19
Boshe zabił człowieka na pasach!!! Ale drze gumiora stara kwoka jakby jajo zniosła
:ja_pie**ole:
Za lot przygłupiej pieszej oczywiście dyszka :101010:
Jak można pchać się po ciemku na siłę pod jadący samochód? :homer:

edmund

2020-01-08, 09:24
co ma widzieć kierowca, jak zobaczyć pieszego, gdy na nagraniu prawie nic nie widać

tarcer123

2020-01-08, 09:58
Ktos juz tutaj pisal ze pieszym jest kazdy. A od kierowcy sie wymaga. Co nie zmienia faktu ze jak wprowadza ten przepis ze pieszy moze wejsc na przejscie kiedy tylko mu sie podoba to bedzie prawdziwa rzez.

ws...........dy

2020-01-08, 10:17
Pierdu Pierdu pieszy nie żyje a kierowca tak. I ch*j kogo obchodzi kto miał pierwszeństwo. :-/ PS. Ciekawe czy w kostnicy ją wyr*chal? :lol:

P4GER

2020-01-08, 10:38
Te "o Boże" czy Jezus Maria" to trochę takie nasze Allahu Akbar :lol:

edmund napisał/a:

co ma widzieć kierowca, jak zobaczyć pieszego, gdy na nagraniu prawie nic nie widać



Debilu j***ny, oko ludzkie jest w ch*j dużo razy lepsze od tej j***nej kamerki, kierowca widział znaki i powinien też pieszego i nic nie zwalnia go z odpowiedzialności zachowania szczególnej uwagi, k***a nic, a jak nie widzi to się zwalnia, lepiej nie rób prawa jazdy z takim łbem. Nie zmienia to faktu, że pieszy miał wyj***ne czy go widzą i przegrał tą nierówną walkę o życie.