18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2020-01-07, 22:42
Ludzie mają tendencję do przyzywania urojonych przyjaciół w sytuacjach stresowych ale jakby człowiek wypie**olił przy takim moherze tekstem "O zeusie. Na piętę Achillesa cóż to się stało? O hadesie." to już by szukały jak się szatana wypędza poj***ne.

r061071

2020-01-07, 22:46
wszystko ok tylko po co to darcie p*zdy

a i tak ch*ja widać

dżonyłojlker

2020-01-07, 22:48
No k***a, deja vu :mrgreen: Kolejny mózg (mózgini ;-) ) z pierwszeństwem. Jak dupa opowie w niebie jak zginęła, to aniołom ze śmiechu puszczą zwieracze i spadnie na nas gówniany deszcz.

PieronJasnySzlag

2020-01-07, 22:51
Przy takich warunkach pogodowych kierowca nie jest w stanie zauważyć że z naprzeciwka auto zwalnia by puścić pieszego.
Światła kierowcy z naprzeciwka powodują że ten co rozjechał tą głupią babe nawet niewidział w co przypie**olił.

bakus1233

2020-01-07, 23:08
PieronJasnySzlag napisał/a:

Przy takich warunkach pogodowych kierowca nie jest w stanie zauważyć że z naprzeciwka auto zwalnia by puścić pieszego.
Światła kierowcy z naprzeciwka powodują że ten co rozjechał tą głupią babe nawet niewidział w co przypie**olił.



Dlatego są znaki, które informują o przejściu, jak są slabe warunki, to trzeba mocno zwolnić w takich miejscach, ale jak to wytlumaczyć kierowcom? Nie wiem.

maderfakermen

2020-01-07, 23:19
to jest do ch*ja nie podobne. co z tego, że są znaki i co z tego, że pieszy ma pierwszeństwo skoro i tak przegra w starciu. wina jest tutaj wszystkich. od potrąconego do drajwera który go wpuścił na pasy, na tym co w niego wjechał kończąc. stałby ch*j aż nic by nie jechało to by mu buty nie spadły. czemu nie trzymamy się zasady, rozglądasz się i przechodzisz jak nic nie jedzie? A ostatecznie nadgorliwi wpuszczają potencjalne mięso na pasy, tym samym dając do zrozumienia, że droga wolna. Szkoda, że w jednym kierunku. Pomijam ubiór i warunki na drodze.

~sensualna

2020-01-07, 23:19
bakus1233 napisał/a:

Dlatego są znaki, które informują o przejściu, jak są slabe warunki, to trzeba mocno zwolnić w takich miejscach, ale jak to wytlumaczyć kierowcom? Nie wiem.



debilom nie wytłumaczysz a zwłaszcza takim pokroju Pierona

kamuha

2020-01-07, 23:21
Wątpliwy wypadek przy słabym oświetleniu to każdy wypatrzył, ale tego że w Piotrkowie napie**ala seria meteorytów jeden za drugim to już nikogo nie zainteresowało. Koperników to z Was nie będzie.

maderfakermen

2020-01-07, 23:22
Pieszym należy wytłumaczyć, żeby się rozglądali. Chyba łatwiej jest zobaczyć dwie j***ne zbliżające się lampy od człowieka który stoi w ciemności ubrany na czarno.

mygyry

2020-01-07, 23:24
Kolejny pieszy wychowany na jednokierunkowej

pankruk

2020-01-07, 23:56
Zauważyliście, że nagle od jakiegoś czasu tak nagłaśnia się te wypadki na przejściach dla pieszych? Jeszcze nie tak dawno w ogóle się o tym nie słyszało, nie wierzę żeby nagle statystyka takich wypadków wzrosła na tyle żeby o tym trąbić wszędzie.

~Velture

2020-01-08, 00:04
kienzler napisał/a:

Zauważyliście, że nagle od jakiegoś czasu tak nagłaśnia się te wypadki na przejściach dla pieszych? Jeszcze nie tak dawno w ogóle się o tym nie słyszało, nie wierzę żeby nagle statystyka takich wypadków wzrosła na tyle żeby o tym trąbić wszędzie.



Nie. Od jakiegoś czasu bardziej zwracasz na to uwagę bo się to nagłaśnia a do tego dochodzi jeszcze fakt, że to drugi taki filmik w ciągu 24 godzin na sadolu więc też wydaje się, że często.
Do tego jeszcze błyskawicznie przybywa kamer w samochodach. Kiedy ja kupowałem pierwszą kamerkę kilka lat temu to kosztowała jakoś 8 stów i nie była to jakaś wysoka półka a raczej taka średniawa a najtańsze to zaczynały się od 400zł.
Teraz koszt kamerki to 50-100zł więc każdego na to stać a co za tym idzie coraz więcej materiałów się pojawia.

shiters

2020-01-08, 00:19
najlepiej jak posypie troche sniegiem, albo wieczorem mroz zlapie a piesi wpie**alaja sie 3 metry przed maska. ch*j z tego ze jedziesz w miescie w takim przypadku 35-40kmh bo uwazasz, zeby autem orla nie wyk***ic a tacy imbecyle sie wpie**alaja pod samochod bo a. maja pierwszenstwo b. na pewno ich widzisz c. na bank wyhamujesz na lodzie w miejscu. poj***ne

Dżizas_kurde

2020-01-08, 00:22
Nie wiem co jest bardziej wkuriwające... te wieśniary drące ryj.. czy ta kretynka z pierwszeństwem ?