18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Posłowie Ruchu Palikota odpowiadają na pytnia

wicek654 • 2012-04-01, 13:57

a dokładnie nie odpowiadają...
I teraz się przyznawać który z was na nich głosował! :idzwch*j:

!Timon

2012-04-02, 00:53
Kargon napisał/a:


Tak, nauka o zombie zbawiających świat przez samobójstwo na drewnianym krzyżu wciąż jest ok



Tak. Jeśli będę chciał tego uczyć swoje dziecko to jest to najzajebistrza nauka na świecie ever. Jeśli stwierdzę, że buddyzm to buddyzm i tego będę dzieciaki uczył. ch*ja państwu do tego czy moje dziecko będzie lubiło pedałów czy nie, może nimi gardzić, nie ma prawa ich skrzywdzić [zgodnie z prawem]. A wychowanie seksualne to jakiś poj***ny przedmiot.
Mimo, że jestem ateistą, to zdecydowanie bardziej wolę katolickie podejście do seksu niż to które zaczyna się wpajać młodym - byle gdzie, byle jak z byle kim [płeć też nieistotna] tylko gumkę załóż, żeby HIV nie złapać.

NieWeszles

2012-04-02, 06:24
Każda partia wg Was ch*jowa, a i tak głosujecie.

mjolnir

2012-04-02, 13:18
Kargon napisał/a:


Tak, nauka o zombie zbawiających świat przez samobójstwo na drewnianym krzyżu wciąż jest ok


Jestem rodzimowiercą

Ens

2012-04-02, 15:50
juz lepiej glosowac na Palikota niz na Kaczora i jego sPiSkowcow ktorzy tylko na okraglo pie**ola o zamachu w smolensku czlowiek juz rzyga tym wszystkim a co k***a wlacze wiadomosci to znowu to samo przez 2 lata dzien w dzien k***a smolensk i smolensk to jest k***a kpina do wladzy nie moga sie dostac to wkrecaja moherom jak to Tusk i Putin zabili Prezydenta a naiwne dziady w to wierza...

!Timon

2012-04-02, 16:10
@up
pie**olenie - Kaczyński nikomu do domu nie przychodzi pie**olić o smoleńsku tylko TVN to ciągle pokazuje. To jest zwykła manipulacja ludźmi, żeby przestali się interesować tym co ważne.
Macierewicza też ostatnio w domu nie widziałem. To TV CHCE to pokazywać.

Kargon

2012-04-02, 16:24

Nutaharion

2012-04-05, 20:04
Czemu banda tutejszych idiotów każdego przeciwnika RPP wyzywa od PISuarów!?
Żałośni jesteście chłopcy, głosujecie na partię, która na niby popiera wolności osobiste a sami walczycie ze wszystkim czym się da, czy to się nie wyklucza?