18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Posłowie Ruchu Palikota odpowiadają na pytnia

wicek654 • 2012-04-01, 13:57

a dokładnie nie odpowiadają...
I teraz się przyznawać który z was na nich głosował! :idzwch*j:

mjolnir

2012-04-01, 17:00
ssij mi napisał/a:

Mimo ze jestem w ruchu przyznaje ze nie zablysneli zbytnio .....bo na czesc pytan to nawet ja znalem odpowiedz ..


chwalisz się czy się żalisz?

szponiasty

2012-04-01, 17:09
Jaka różnica co za partia? System monetarny nie ma żadnej przyszłości. I zawali się jeszcze pewnie w tym roku. Musimy przejść na ekonomię zasobami.


Podziękujcie sidolowi. Na youtube można włączyć polskie napisy do tego filmu.

ss...........mi

2012-04-01, 17:11
moze z a mocno sie zbakali czy co

peaceBro

2012-04-01, 17:13
k***a i tacy ludzie decydują o losie Polski

W głupim klubie jest selekcja i nie każdy menel wejdzie
a k***a do sejmu wpuszczą wszystkich

co za popie**olony kraj

w sejmie powinni znajdować sie TYLKO ludzie odpowiednio przygotowani do danego stanowiska
a nie jakis pie**olony gej czy trans co o polityce ma takie pojęcie jak mój pies

Kargon

2012-04-01, 17:45
Nutaharion napisał/a:

Jak to się mówi:
"Każdy idiota głosuje na palikota"



w kościele tak ci powiedzieli :-D ?

xqvz

2012-04-01, 17:54
up@ Każdy idiota jedzie na kościół który w życiu normalnego człowieka nie odgrywa żadnej roli. Ja mam to w dupie, nie chodze, nie słucham, nie wierzę. Ale potrafię zaakceptować to, że inni to lubią i to robią.

Arkhotep

2012-04-01, 18:01
-"Jaka jest minimalna placa w Polsce?"
-"Nie wiem."


No kurde skad "swinia przy korycie" ma wiedziec takie rzeczy...

Kargon

2012-04-01, 18:07
xqvz napisał/a:

up@ Każdy idiota jedzie na kościół który w życiu normalnego człowieka nie odgrywa żadnej roli. Ja mam to w dupie, nie chodze, nie słucham, nie wierzę. Ale potrafię zaakceptować to, że inni to lubią i to robią.


To że ktoś sobie wierzy to jego sprawa, ale gdy kościół wpie**ala się we wszystko co możliwe to wybacz że jako ateista mam do nich pretensje.

ss...........mi

2012-04-01, 18:16
Mialem sie nie wpie**alac ale jak czytam te zj***ne mądrosci ludzi ktorzy nie maja w ogole zielonego pojecia o zyciu a tym bardzie j o polityce to mi sie scyzoryk otwiera w kieszeni mimo ze nie jestem z kielc. Owszem posel powinien znac odpowiedz na PODSTAWOWE pytanie ale nie znal i ch*j trudno sie mowi.
Ale jacy by nie byli ludzie z ruchu palikota to bynajmniej cos staraja sie robic i ja o tym wiem bo miewam z nimi stycznosc. Wiec k***a nie pie**olcie bando zlamasow trzepiacych cie przed komputerem i nie wylewajcie wiadra gowna bo zaloze sie ze zaden z krytykujacych nic nigdy nie zrobil i nie zrobi dla kraju albo chocby miasta lub gminy. Wiec utkajcie wasze szanowne ryje , zacznijcie sami swiecic przykladem a potem dopiero zacznijcie sie wypowaidac.

Dziękuje dowidzenia.

xqvz

2012-04-01, 18:16
W co Ci sie wpie**ala ? Nie pytam tutaj o to co Ci w telewizji mówią o kościele. Tylko konkrety. Gdzie w twoim życiu codziennym, w codziennych czynnościach wpie**ala Ci się kościół ? Odczuwasz to wpie**alanie sie ? Jak nie pójdziesz na roraty to biskup przyjdzie do Ciebie Ci telewizor wynieść ? Kiedyś byłem krzyczącym ateistą tępiącym katoli, odkąd wyłączyłem telewizor w ogóle zapomniałem, że coś takiego jak KK istnieje ;]

Kargon

2012-04-01, 18:28
@up
Podaj mi jedną uroczystość, choćby z twojej miejscowości, gdzie honorowym gościem nie jest ksiądz. Sam Palikot przed wyborami chcąc zorganizować salę by przedstawić swój program wyborczy, spotkał się z odmową, dlaczego? Bo proboszcz tamtejszej parafii się nie zgodził. Patronem mojego miasta jest " Matka Boża Nieustającej Pomocy " I nikt nie pytał nikogo o zdanie czy ktoś chce czy nie. Kościół zamiast zająć się swoimi bożymi sprawami, wpie**ala się w politykę, chcesz konkretu? proszę: na pogrzebie sąsiada ksiądz najpierw opowiedział że kiedykolwiek nie przyszedł do tego sąsiada to on zawsze trzymał krzyż, po czym sprytnie wplątał dłuższą wypowiedź jak to niektórym te krzyże przeszkadzają w pomieszczeniach.

Bujataka

2012-04-01, 18:48
k***a, nie bronie ich, są idiotami, ale k***a to samo pytanie zadane do posłów innej parti otrzymało by taką samą odpowiedź, więc k***a większość z nich to taka chołota.

sc...........la

2012-04-01, 18:56
@xqvz
To ja też jeszcze przypomnę jak abp Hoser groził ekskomuniką posłom, którzy zagłosowaliby "za" odnośnie projektu o in vitro. I powiedz mi czemu w szkołach zaniechano edukację seksualna, naukę o antykoncepcji itd i zastąpiono to wszystko religią? A no dlatego, że kościół naciskał i jakby nie spełniono jego żądań to od razu zaczęłaby się nagonka z ambon i tacy jak ty by go poparli. O reszcie poczytaj sobie w Internecie, w gazetach itd, bo o "grzechach" kościoła mówi się wszędzie i głośno, bo już na szczęście nikt się nie boi.

ZimnySkurwiel

2012-04-01, 18:58
Połowa wyborców Palikota zagłosowała na niego tylko z powodu legalizacji, druga połowa to pedały ;>

Zl...........ny

2012-04-01, 19:02
Widzicie głąby, tak to jest jak wybieracie tumanów bez szkoły, historyków, transwestytów i innych cwaniaków od gorzały. Ci ludzie chcą rządzić a nie mają do tego kwalifikacji, to jakby ślepego zatrudnić na pilota... Osobiście byłem i jestem za PiS, choć nie jest idealny, przynajmniej Kaczyński skończył prawo na UW i ma wiedzę na temat polityki. A wy idźcie zabrać babci dowód i dajcie się r*chać przez chyżego i jego bandę ;)