18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Posłowie Ruchu Palikota odpowiadają na pytnia

wicek654 • 2012-04-01, 13:57

a dokładnie nie odpowiadają...
I teraz się przyznawać który z was na nich głosował! :idzwch*j:

pi73rmaster

2012-04-01, 16:04
@scotpila:
no, najlepiej cisnąć po PiSie, który jako jedyny cokolwiek zrobił i głosować na Palikota, jak każdy debil widzi, że to po prostu drugi Tusk.

Marian444

2012-04-01, 16:05
up

pingwiny nie występują w Polsce.


tomekzkz

2012-04-01, 16:05


00:32

makaron600

2012-04-01, 16:05
Cytat:

Obecny lider Ruchu Palikota jeszcze jako poseł PO brał udział 27 kwietnia 2006 r. w sejmowym głosowaniu nad nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Nowelizacja zaostrzyła górną granicę kary za uprawę narkotyków, w tym konopi (z 2 do 3 lat więzienia), zwiększyła także wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych (z 5 do 8 lat więzienia).


http://niezalezna.pl/19448-ujawniamy-palikot-chcial-wiezienia-za-narkotyki

january90

2012-04-01, 16:06
Trzeba być jebnietym zeby głosować na lewacka partie stworzoną pod publike na czele z kolesiem ktoremu po 2 latach zmienily sie poglądy. Pedały j***ne

brodziu666

2012-04-01, 16:10
Wiem ale nie powiem :D

esmoka

2012-04-01, 16:11
january90 napisał/a:

Trzeba być jebnietym zeby głosować na lewacka partie stworzoną pod publike na czele z kolesiem ktoremu po 2 latach zmienily sie poglądy. Pedały j***ne



lepiej byc pseudo zdrowym, aby glosowac co wybory na tych samych je... zlodziejaszkow, ktorzy po 5 razy zmieniali partie, aby tylko byc przy korycie.

Ja glosowalem na Palikota, nie wstydze sie tego powiedziec. A jesli mysliscie ze zrobilem to tylko i wylacznie na jego plany na legalizacje to jestescie prosci umyslowo. BO dam sovie reke uciac ze nie znacie nic poza tym punktem jego programu...

maxs90

2012-04-01, 16:14
skoro są od edukacji, gospodarki itd to do k***y nędzy powinni to wiedzieć bo to ich zasrana, zaj***na praca.

hell.no

2012-04-01, 16:17
dirty_pig napisał/a:

stawki vatu w budownictwie co k***a interesuje jakiegos posla jaka jest stawka jak on nie ma nic wspolnego z budownictwem. idiotyzm



Taa a ten vat to ustala moja ciocia? Weź ty się klupnij w łeb synek... Wszystkich polityków do gazu... tylko trudno będzie zebrać te k***y w jednym miejscu, zawsze któregoś nie ma, a może raczej rzadko który jest na wiejskiej... :gilotyna:

matizudanina

2012-04-01, 16:31
Taaaa wszyscy po wyborach lubią nabijać się z polityków. A w ogóle co polityków interesują pewne aspekty, z którymi nie mają nic wspólnego, to tak jakbyś zapytał doktora fizyki jakie mamy parki narodowe w Polsce oraz jakie żyją u nas gatunki będące na wyginięciu( po co mu to wiedzieć?). Nie jestem za żadną partią bo tam wszyscy są siebie warci, najlepiej wszystkich zamknąć w jednym pomieszczeniu i odpalić kilka granatów w środku, ale po jaką cholerę starać się robić idiotów z idiotów?

4u_nabuchodonozor

2012-04-01, 16:31
tentypluk napisał/a:

k***a jak jedynym kryterium wyboru przy urnie było to czy są za legalizacja czy nie to może lepiej zostań w domu.


no przecież siedze...

sanger

2012-04-01, 16:38
Cóż, ja bym nie odpowiedział na większość pytań. Poseł też człowiek. Od odpowiadania na pytania są eksperci, posłowie są od podejmowania decyzji na podstawie ekspertyz.

xqvz

2012-04-01, 16:45
Było na Nową Prawicę głosować k***a ? Było ?! Zaraz mi jakiś wyskoczy, że Korwin beee. Tak wiem to, nie jestem żadnym fanboyem zapatrzonym w jedynego wodza. Ale jak ktoś mi pieprzy, że Palikot był jedyną alternatywą dla tego pie**olnika to mnie krew zalewa ;] Co wam w TV zasugerują to zrobicie. Teraz zamiast młodych, wykształconych, ambitnych i wiernych swoim ideałom ludzi macie w sejmie bande karierowiczów z pedałem i babą z ku*asem na czele.

mjolnir

2012-04-01, 16:52
Mam czyste sumienie głosowałem na KNP a co do wyborców palikota to was pozdrawiam świetna obsada pedały i baba z fiutem.

ss...........mi

2012-04-01, 16:56
Mimo ze jestem w ruchu przyznaje ze nie zablysneli zbytnio .....bo na czesc pytan to nawet ja znalem odpowiedz ..