18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Posłowie Ruchu Palikota odpowiadają na pytnia

wicek654 • 2012-04-01, 13:57

a dokładnie nie odpowiadają...
I teraz się przyznawać który z was na nich głosował! :idzwch*j:

rickert

2012-04-01, 19:17
dirty_pig napisał/a:

tylko ze znajomosc tych pierdół co ta dziennikarka pytała jest h*ja potrzebne każdemu człowiekowi., stawki vatu w budownictwie co k***a interesuje jakiegos posla jaka jest stawka jak on nie ma nic wspolnego z budownictwem. idiotyzm

ps.
"k***a jak jedynym kryterium wyboru przy urnie było to czy są za legalizacja czy nie to może lepiej zostań w domu."

nie widze w tym nic zlego, to jest demokracja kazdy ma swoje podejscie, jak by ktos uznal ze zaglosuje na kogos tylko dla tego ze ma ladne włosy tez uwazam to za bardzo logiczne podejscie.



ch*ja potrzeba? Osobie, która zasiada w komisji finansów nie jest potrzebna wiedza na temat PKB i stawek podatków? Osobie, która zasiada w komisji edukacji nie jest potrzebna wiedza o obowiązku szkolnym? To powinni być eksperci! A oni tak idą i pie**olą tylko o pedałach, transwestytach, trawie i r*chaniu w dupę!

Wybranie osoby, która jest debilem i nie ma o niczym pojęcia świadczy o inteligencji jego wyborców...

VideCulFide

2012-04-01, 19:18
ssij mi napisał/a:

Mimo ze jestem w ruchu przyznaje ze nie zablysneli zbytnio .....bo na czesc pytan to nawet ja znalem odpowiedz ..


Anna G. ?

mjolnir

2012-04-01, 19:29
scotpila napisał/a:

@xqvz
To ja też jeszcze przypomnę jak abp Hoser groził ekskomuniką posłom, którzy zagłosowaliby "za" odnośnie projektu o in vitro. I powiedz mi czemu w szkołach zaniechano edukację seksualna, naukę o antykoncepcji itd i zastąpiono to wszystko religią? A no dlatego, że kościół naciskał i jakby nie spełniono jego żądań to od razu zaczęłaby się nagonka z ambon i tacy jak ty by go poparli. O reszcie poczytaj sobie w Internecie, w gazetach itd, bo o "grzechach" kościoła mówi się wszędzie i głośno, bo już na szczęście nikt się nie boi.


Sorry k***A ale z jakiej racji w szkole mają uczyć moją córkę o seksie, pedałach, lesbijkach i innych dewiantach jakim k***a prawem? To jest właśnie wpie**alanie się w buciorach w wychowanie mojego dziecka. Jeśli pójdzie do szkoły i będzie taki przedmiot nie pozwole żeby uczęszczała na tego typu zajęcia. Moje pokolenie bez tego jakoś przeżyło i jakoś nie ma HIV czy dzieci w wieku 16lat.

Tuśka

2012-04-01, 19:38
pie**ole, nie uczę się. Zostanę politykiem :D

rantanplan

2012-04-01, 19:54
wstyd mi, że taki człowiek tam jest, mimo że na nie głosowałem na tę partię.

sc...........la

2012-04-01, 19:55
mjolnir napisał/a:


Sorry k***A ale z jakiej racji w szkole mają uczyć moją córkę o seksie, pedałach, lesbijkach i innych dewiantach jakim k***a prawem? To jest właśnie wpie**alanie się w buciorach w wychowanie mojego dziecka. Jeśli pójdzie do szkoły i będzie taki przedmiot nie pozwole żeby uczęszczała na tego typu zajęcia. Moje pokolenie bez tego jakoś przeżyło i jakoś nie ma HIV czy dzieci w wieku 16lat.


Jeśli uważasz, że nauka np o tym jak uchronić się przed niechcianą ciążą jest zła to gratuluję. Właśnie dzięki temu, że jej nie ma w szkołach tyle małolat teraz jest w ciąży. Ale ja wiem... Lepsza jest religia, gdzie uczy się, że seks przed ślubem to grzech ciężki, że to złe, ohydne i to na pewno przyda jej się bardziej w życiu :ok:

mjolnir

2012-04-01, 20:18
scotpila napisał/a:


Jeśli uważasz, że nauka np o tym jak uchronić się przed niechcianą ciążą jest zła to gratuluję. Właśnie dzięki temu, że jej nie ma w szkołach tyle małolat teraz jest w ciąży. Ale ja wiem... Lepsza jest religia, gdzie uczy się, że seks przed ślubem to grzech ciężki, że to złe, ohydne i to na pewno przyda jej się bardziej w życiu :ok:


1. Przykro mi ale takie lekcje nic nie dadzą nie chciane ciąże były są i będą zresztą dzisiejsza młodzież wie więcej na temat seksu co niejeden 30-40latek ;-)
2. Przepraszam to źle że na religii uczy sie młode kobiety żeby się szanowały a nie dawały dupy na każdych baletach? I pomyśl że kiedyś taką kobietę prowadzącą rozwiązły tryb życia poślubisz - mi by to przeszkadzało.
3. Skończyłem z tobą dyskoutować bo młody jesteś i :idzwch*j:

LICH0

2012-04-01, 20:27
że na da !!! Wstyd, że takie imbecyle siedzą w sejmie.....



!Timon

2012-04-01, 20:50
Ktoś napisał, że głosował na palikota bo nie będzie głosował na tych co tylko partie zmieniają żeby być przy korycie. No k***a :)

Zwróćcie uwagę, że co jakiś czas się słyszy, że posłowie z PO przechodzą do ruchu, z ruchu też jeden czy 2 przeszli do PO. Czemu? Bo to to samo. Jak można wierzyć palikotowi który najpierw na twitterze czy FB pisze, że popiera 'prawo własności' [krążyły screeny po necie] a później 'staje na czele protestów'. Facetowi który najpierw działa w organizacjach katolickich a później rzuca się na krzyż w sejmie jakby to było ważniejsze od długów naszego kraju. Facetowi który chce robić jarmark z sejmu i palić trawę, a wcześniej głosował za zaostrzeniem kar za posiadanie. Facetem który ma TAKIE mądre rzeczy do powiedzenia, że musi sztucznym penisem wymachiwać przed kamerą, żeby ktoś go raczył posłuchać. To człowiek który oczernia publicznie swoją byłą żonę chociaż ona nie może się przed tym bronić [ch*j czy miał rację czy nie - tak robią ŚWINIE]. Tak można wymieniać i wymieniać, wszystko krąży w różnych materiałach po internecie.

Czy Wy głosujący na ruch palikota jesteście tak bezdennie głupi, że tego nie widzicie? Co on NAPRAWDĘ stara się zrobić? CO?!

NIE głosuję na PiS ale co możecie np takie Jarkowi zarzucić? Że jest śmieszny? I to jest k***a sedno wrzutów na Jarka bo on nie skacze jak małpa po swoich poglądach.

krycha7

2012-04-01, 21:06
Tylko jedną rzecz trzeba zauważyć - o platformie by te cwe*e z tvnu takiego programu nie zrobili, ale mimo wszystko, żeby nie było ruch palikota to jeszcze większe gówno niż platfusy... tylko po prostu wk***ia mnie, jak bardzo klękają do miecza donkowi i spółce te sk***ysyny z platformy...

kaiel

2012-04-01, 21:10
no to zapalcie znicza Polsce!

pisk64

2012-04-01, 21:34
sadol to piękny przekrój poglądów politycznych w kraju

nawet wątek kościoła ładnie rozwinięty
5/5

Kargon

2012-04-01, 21:58
mjolnir napisał/a:


Sorry k***A ale z jakiej racji w szkole mają uczyć moją córkę o seksie, pedałach, lesbijkach i innych dewiantach jakim k***a prawem? To jest właśnie wpie**alanie się w buciorach w wychowanie mojego dziecka. Jeśli pójdzie do szkoły i będzie taki przedmiot nie pozwole żeby uczęszczała na tego typu zajęcia. Moje pokolenie bez tego jakoś przeżyło i jakoś nie ma HIV czy dzieci w wieku 16lat.


Tak, nauka o zombie zbawiających świat przez samobójstwo na drewnianym krzyżu wciąż jest ok

donszymon

2012-04-01, 22:31

Cała prawda o demokracji.

Ji^HaD

2012-04-01, 22:34
tupolej napisał/a:


oho wyborca palikota :badyl:




niestety.... nie glosuje bo nie ma na kogo . Post byl bezstronny.

Jedyne co lubie z polityki to wypowiedzi korwina posluchac czasem jak dobrze prawi