18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg policyjny zakończony happy endem

MASS90 • 2023-05-15, 09:07
Miejsce akcji Świdnica. Motocyklista nie zatrzymał się do kontroli i przy próbie ucieczki z dużą prędkością uderzył w włączającego się do ruchu Opla. Kierowca motocykla zginął na miejscu





Chciałem dodać jeszcze link do artykułu, ale nie mogę :roll:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-05-16, 08:15 ]
Motocyklista, mieszkaniec województwa dolnośląskiego w wieku 37 lat, wyprzedzał radiowóz policyjny w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jadąc z prędkością 129 km/h. Policjanci za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych wzywali kierowcę do zatrzymania się – mówi prokurator. Motocyklista zignorował wezwania i zaczął uciekać drogą krajową nr 35 w kierunku Świdnicy. – Jechał z bardzo dużą prędkością, osiągając chwilami prędkość 165 km/h, wyprzedzał „na trzeciego”, zajeżdżał drogę radiowozowi. Pościg prowadzony przez ten radiowóz zakończył się na wysokości Słotwiny.

– Jak wiemy, motocyklista wjechał w ul. Ofiar Oświęcimskich i tutaj doszło do zderzenia z samochodem osobowym. Przedmiotem śledztwa będzie ustalenie zarówno okoliczności samego wypadku, jak również będziemy badać przebieg akcji pościgowej i niewykluczone, że zostanie dokonana ocena prawno-karna tej akcji. W tej chwili jest pewne, że kierowca motocykla stwarzał zagrożenie w ruchu – dodaje Marek Rusin.

Jak ujawnia prokurator, 37-latek był poszukiwany. – Listy gończe wydały za nim dwa różne sądy w Polsce. W tej chwili ustalamy, jaki był powód – tłumaczy.

mi...........pl

2023-05-15, 21:08
Drugi patrol przyjechał i wystawił mu mandat? W końcu go dopadli. Warto było?

jazeck

2023-05-15, 23:12
Pewnie i policjanci bekną. Żartobliwie - kierowca opla dokonał zatrzymania obywatelskiego. Przekichane dla 2 rodzin i policjantów. Ciekawy jestem jak sprawa się za kilka lat zakończy...

Krzy535

2023-05-15, 23:18
Sztruks napisał/a:

Mam nadzieje że to obywatel Ukrainy!



oni mają kupione prawko na wszystko wiec nie musi uciekać

mwaski napisał/a:

Mam nadzieję, kacapski trolu, że niedługo te wasze bohaterskie T-34 będą się palić na linii Wołgi



czym się różni Rusek od Ukrainca? Nacja ta sama, kazali im wojować to wojują i sie zabijają nawzajem

jazeck

2023-05-15, 23:23
Był czas, że małopolskie i podkarpackie nie ścigali (nie wiem jak reszta), żeby nie dochodziło do takich sytuacji.
Motocyklistami są też policjanci. Powoli po znajomościach dochodzili cwaniaczka i to bez problemu.
Motocykliści mając rodziny i szacunek dla innych w ruchu drogowym, raczej nikt nie ukrywał kto szaleje i zaraz był wyłapany.
TAK - Większość motocyklistów ma uprawnienia, ma auto, nawet jeździ tirem i rodzinę i pasję...

Berety na głowach... Rekruci? .... nowi
milicjanci... młody motocyklista.. . ile mają ci milicjanci rekruci.... a już takie wyczyny...

SkunkWeed

2023-05-15, 23:23
Trafiony, zatopiony. Można jakoś zarchiwizować to piękne nagranie zanim zniknie jak rozk***ienie sie psiego jutubera?

jazeck

2023-05-15, 23:27
Nie mówię, że kierowca motocykla bez winy - powinien się zatrzymać, najwyżej kilka tysięcy by zapłacił, pewnie musiał by sprzedać motur.... ale by żył.

lesku73

2023-05-15, 23:41
Starajcie się bardziej pierdzopipy na tych szrotach bo dopiero was kilkunastu zginęło w tym roku, mało!

to...........10

2023-05-16, 04:21
jazeck napisał/a:

Nie mówię, że kierowca motocykla bez winy - powinien się zatrzymać, najwyżej kilka tysięcy by zapłacił, pewnie musiał by sprzedać motur.... ale by żył.



"Jak ujawnia prokurator, 37-latek był poszukiwany. – Listy gończe wydały za nim dwa różne sądy w Polsce."

Obawiam się, że na płaceniu by się nie skończyło.

tsugamib0326

2023-05-16, 05:10
Najlepsze jest to że w Słotwinie niebieskim sie samochód zesrał więc koleś miał dużo czasu żeby sie schować w gęstej zabudowie miasta i spokojnie przeczekać.

lacrimal

2023-05-16, 10:01
Kierowca opla upolował kryminusa - dyplom i medal ot co.

Wiewór

2023-05-16, 12:20
Szkoda tego Opla. Chodzą za dobra kasę.

uzytkownik609

2023-05-16, 18:03
bleblebator1 napisał/a:

Gówno kierowcy opla zrobią (o ile był bez promili).
Motór zapie**alał jak dziki sp***alając przed policją, kierowca opla nie miał szansy ocenić prędkości



W włączającego się? Skąd jesteś? W Polsce się mówi we włączającego się

Petebb

2023-05-17, 20:41
darayavahus napisał/a:

Będąc na miejscu kierowcy opla, najbardziej szkoda byłoby mi mojego rozbitego wozu. Patrząc na zwłoki tego zjeba zastanawiałbym się, kto mi zapłaci za naprawy.



pewnie oc chyba ze moto nie mialo bo takie ppatologie nie moga sie dostosowac do prawa

mwaski napisał/a:

Mam nadzieję, kacapski trolu, że niedługo te wasze bohaterskie T-34 będą się palić na linii Wołgi



ty k***iu a ja jestem obywatelm polski i tez tak mysle i co zrobisz????????????

cz4rnuchy_to_sludzy

2023-05-20, 06:45
Myślałem, że happy endem będzie tutaj wjazd osobówki/radiowozu w grupę ludzi czym osoba kierująca zredukuje liczbę ludzkiego śmiecia w tej przeludnionej części świata.

metyoo

2023-05-21, 16:10
Sztruks napisał/a:

Mam nadzieje że to obywatel Ukrainy!



a co to za pie**olona różnica? nie trzeba będzie chwasta utrzymywać w więźniu z naszych podatków!