18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg policyjny zakończony happy endem

MASS90 • 2023-05-15, 09:07
Miejsce akcji Świdnica. Motocyklista nie zatrzymał się do kontroli i przy próbie ucieczki z dużą prędkością uderzył w włączającego się do ruchu Opla. Kierowca motocykla zginął na miejscu





Chciałem dodać jeszcze link do artykułu, ale nie mogę :roll:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-05-16, 08:15 ]
Motocyklista, mieszkaniec województwa dolnośląskiego w wieku 37 lat, wyprzedzał radiowóz policyjny w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jadąc z prędkością 129 km/h. Policjanci za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych wzywali kierowcę do zatrzymania się – mówi prokurator. Motocyklista zignorował wezwania i zaczął uciekać drogą krajową nr 35 w kierunku Świdnicy. – Jechał z bardzo dużą prędkością, osiągając chwilami prędkość 165 km/h, wyprzedzał „na trzeciego”, zajeżdżał drogę radiowozowi. Pościg prowadzony przez ten radiowóz zakończył się na wysokości Słotwiny.

– Jak wiemy, motocyklista wjechał w ul. Ofiar Oświęcimskich i tutaj doszło do zderzenia z samochodem osobowym. Przedmiotem śledztwa będzie ustalenie zarówno okoliczności samego wypadku, jak również będziemy badać przebieg akcji pościgowej i niewykluczone, że zostanie dokonana ocena prawno-karna tej akcji. W tej chwili jest pewne, że kierowca motocykla stwarzał zagrożenie w ruchu – dodaje Marek Rusin.

Jak ujawnia prokurator, 37-latek był poszukiwany. – Listy gończe wydały za nim dwa różne sądy w Polsce. W tej chwili ustalamy, jaki był powód – tłumaczy.

Sztruks

2023-05-15, 09:14
Mam nadzieje że to obywatel Ukrainy!

Rob600

2023-05-15, 09:15
happy endem ?? kierowca Opla za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym może iść siedzieć.
Nie życzę Ci takich szczęśliwych zakończeń .

bleblebator1

2023-05-15, 09:25
Rob600 napisał/a:

happy endem ?? kierowca Opla za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym może iść siedzieć.
Nie życzę Ci takich szczęśliwych zakończeń .



Gówno kierowcy opla zrobią (o ile był bez promili).
Motór zapie**alał jak dziki sp***alając przed policją, kierowca opla nie miał szansy ocenić prędkości

Rudnicki

2023-05-15, 09:28
bleblebator1 napisał/a:

Gówno kierowcy opla zrobią (o ile był bez promili).
Motór zapie**alał jak dziki sp***alając przed policją, kierowca opla nie miał szansy ocenić prędkości



W dalszym ciągu.. zabił człowieka. Będzie się Chłop gryzł z moralniakiem i wizytami w prokuraturze. Szkoda mi kierowcy opla.

SlimShady

2023-05-15, 09:28
Rob600 napisał/a:

happy endem ?? kierowca Opla za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym może iść siedzieć.
Nie życzę Ci takich szczęśliwych zakończeń .



Przeczytałeś ten post ze zrozumieniem?

bleblebator1

2023-05-15, 09:32
Rudnicki napisał/a:

W dalszym ciągu.. zabił człowieka. Będzie się Chłop gryzł z moralniakiem i wizytami w prokuraturze. Szkoda mi kierowcy opla.



Wyeliminował debila, który mógł zabić rodzinę z dziećmi na pasach

Rudnicki

2023-05-15, 09:33
bleblebator1 napisał/a:

Wyeliminował debila, który mógł zabić rodzinę z dziećmi na pasach



Z tym stwierdzeniem też się zgadzam sto procent.

SkoPio1

2023-05-15, 09:38
"Motocyklista (...) uderzył w włączającego się do ruchu"


A jak się włączał do ruchu? Stał zaparkowany i nagle teleportował się na środek skrzyżowania?

A, teraz widzę, tam jest strefa zamieszkania, czy jak tam ją zwą.

Mieszane uczucia mam. Dobrze, że debil-jednośladowiec nie żyje, będzie bezpieczniej. Ale jeśli kierującemu oplem nie odbiorą uprawnień, to nadal będzie niebezpiecznie na drogach...

~DMT

2023-05-15, 09:45
Co wy bredzicie? Kierowca opla zrobił to specjalnie. Miał włączone wycieraczki (a nie padało), czyli ewidentnie jeździł i polował na jakąś biedną moto\rowero\pieszo\cipę... Spalić go!



:amused:

tajfunkanalia

2023-05-15, 11:00
Jeszcze prewencyjnie powiesić rodzinę motopipy i można iść grać w Csa :-D

Lomzak1

2023-05-15, 11:03
No i szkoda tego kierowcy opla. Z drugiej strony dzięki niemu jednego fagasa mniej.

Yolanda

2023-05-15, 11:07
A ja stwierdzam, że on nie zginął na miejscu, tylko na wynos.

shoe5maker

2023-05-15, 11:07
j***ny nie dał się złapać, policja ma za krótkie ręce do Św. Piotra.