18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg policyjny zakończony happy endem

MASS90 • 2023-05-15, 09:07
Miejsce akcji Świdnica. Motocyklista nie zatrzymał się do kontroli i przy próbie ucieczki z dużą prędkością uderzył w włączającego się do ruchu Opla. Kierowca motocykla zginął na miejscu





Chciałem dodać jeszcze link do artykułu, ale nie mogę :roll:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-05-16, 08:15 ]
Motocyklista, mieszkaniec województwa dolnośląskiego w wieku 37 lat, wyprzedzał radiowóz policyjny w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jadąc z prędkością 129 km/h. Policjanci za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych wzywali kierowcę do zatrzymania się – mówi prokurator. Motocyklista zignorował wezwania i zaczął uciekać drogą krajową nr 35 w kierunku Świdnicy. – Jechał z bardzo dużą prędkością, osiągając chwilami prędkość 165 km/h, wyprzedzał „na trzeciego”, zajeżdżał drogę radiowozowi. Pościg prowadzony przez ten radiowóz zakończył się na wysokości Słotwiny.

– Jak wiemy, motocyklista wjechał w ul. Ofiar Oświęcimskich i tutaj doszło do zderzenia z samochodem osobowym. Przedmiotem śledztwa będzie ustalenie zarówno okoliczności samego wypadku, jak również będziemy badać przebieg akcji pościgowej i niewykluczone, że zostanie dokonana ocena prawno-karna tej akcji. W tej chwili jest pewne, że kierowca motocykla stwarzał zagrożenie w ruchu – dodaje Marek Rusin.

Jak ujawnia prokurator, 37-latek był poszukiwany. – Listy gończe wydały za nim dwa różne sądy w Polsce. W tej chwili ustalamy, jaki był powód – tłumaczy.

darayavahus

2023-05-15, 11:09
Będąc na miejscu kierowcy opla, najbardziej szkoda byłoby mi mojego rozbitego wozu. Patrząc na zwłoki tego zjeba zastanawiałbym się, kto mi zapłaci za naprawy.

Bul_od_bytu

2023-05-15, 11:19
Oby motur miał OC bo inaczej będą koszty :D

niemamskarpet.

2023-05-15, 11:33
nic nie wiadomo co i jak dokladnie było ...................więc jedyne co można napisać że lepiej h*jem mieszać ciasto niż oplem jechać w miasto :D

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-15, 11:35
SkoPio1 napisał/a:

"Motocyklista (...) uderzył w włączającego się do ruchu"
A jak się włączał do ruchu? Stał zaparkowany i nagle teleportował się na środek skrzyżowania?
A, teraz widzę, tam jest strefa zamieszkania, czy jak tam ją zwą.
Mieszane uczucia mam. Dobrze, że debil-jednośladowiec nie żyje, będzie bezpieczniej. Ale jeśli kierującemu oplem nie odbiorą uprawnień, to nadal będzie niebezpiecznie na drogach...



Co ty pie**olisz? Opinia biegłych będzie taka że nie miał szans dostrzec zapie**alajacej motop*zdy i nic mu nie zrobią.Pelno jest tego typu wyroków że na pierwszy rzut samochód wymusił a później uniewinniony

Bul_od_bytu napisał/a:

Oby motur miał OC bo inaczej będą koszty



UFG

MASS90

2023-05-15, 11:37
Motocyklista, mieszkaniec województwa dolnośląskiego w wieku 37 lat, wyprzedzał radiowóz policyjny w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jadąc z prędkością 129 km/h. Policjanci za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych wzywali kierowcę do zatrzymania się – mówi prokurator. Motocyklista zignorował wezwania i zaczął uciekać drogą krajową nr 35 w kierunku Świdnicy. – Jechał z bardzo dużą prędkością, osiągając chwilami prędkość 165 km/h, wyprzedzał „na trzeciego”, zajeżdżał drogę radiowozowi. Pościg prowadzony przez ten radiowóz zakończył się na wysokości Słotwiny.

– Jak wiemy, motocyklista wjechał w ul. Ofiar Oświęcimskich i tutaj doszło do zderzenia z samochodem osobowym. Przedmiotem śledztwa będzie ustalenie zarówno okoliczności samego wypadku, jak również będziemy badać przebieg akcji pościgowej i niewykluczone, że zostanie dokonana ocena prawno-karna tej akcji. W tej chwili jest pewne, że kierowca motocykla stwarzał zagrożenie w ruchu – dodaje Marek Rusin.

Jak ujawnia prokurator, 37-latek był poszukiwany. – Listy gończe wydały za nim dwa różne sądy w Polsce. W tej chwili ustalamy, jaki był powód – tłumaczy.

Bul_od_bytu

2023-05-15, 11:42
MASS90 napisał/a:

Motocyklista, mieszkaniec województwa dolnośląskiego w wieku 37 lat, wyprzedzał radiowóz policyjny w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jadąc z prędkością 129 km/h. Policjanci za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych wzywali kierowcę do zatrzymania się – mówi prokurator. Motocyklista zignorował wezwania i zaczął uciekać drogą krajową nr 35 w kierunku Świdnicy. – Jechał z bardzo dużą prędkością, osiągając chwilami prędkość 165 km/h, wyprzedzał „na trzeciego”, zajeżdżał drogę radiowozowi. Pościg prowadzony przez ten radiowóz zakończył się na wysokości Słotwiny.
– Jak wiemy, motocyklista wjechał w ul. Ofiar Oświęcimskich i tutaj doszło do zderzenia z samochodem osobowym. Przedmiotem śledztwa będzie ustalenie zarówno okoliczności samego wypadku, jak również będziemy badać przebieg akcji pościgowej i niewykluczone, że zostanie dokonana ocena prawno-karna tej akcji. W tej chwili jest pewne, że kierowca motocykla stwarzał zagrożenie w ruchu – dodaje Marek Rusin.
Jak ujawnia prokurator, 37-latek był poszukiwany. – Listy gończe wydały za nim dwa różne sądy w Polsce. W tej chwili ustalamy, jaki był powód – tłumaczy.



Utylizacja chwasta w cenie Opla. Wydaje mi się, że warto tym bardziej, że na następnym przejściu mógł zgarnąć pieszego i wtedy dopiero byłby kwik. Poza listami gończymi to idiota zasłużył na taki finał po tym wyprzedzaniu radiowozu lecąc ponad setkę w zabudowanym. Innymi słowy: ch*j mu na drogę do Hadesu

:lol:

to...........10

2023-05-15, 11:48
Sztruks napisał/a:

Mam nadzieje że to obywatel Ukrainy!



Mam nadzieję, kacapski trolu, że niedługo te wasze bohaterskie T-34 będą się palić na linii Wołgi :D

Yelu

2023-05-15, 11:52
I przez barana kierowca opla będzie miał przej***ne za nieustąpienie pierwszeństwie czego skutkiem był wypadek ze skutkiem śmiertelnym

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-15, 11:55
Takafura napisał/a:

Tak ? To poczytaj:



Ty umiesz czytać ze, zrozumieniem? Po2 w tej zj***nej komunistycznej GW bez zapłacenia nie przeczytam artykułu do końca,ale jest jasno napisane gość dostał pieniądze z ubezpieczenia osobowego.Ty też możesz się ubezpieczyć rozpędzić się i wyk***ić w drzewo i dostaniesz hajs lub jak odpalisz wrotki to twoja rodzina dostanie.

tupolew154

2023-05-15, 12:14
Rudnicki napisał/a:

W dalszym ciągu.. zabił człowieka. Będzie się Chłop gryzł z moralniakiem i wizytami w prokuraturze. Szkoda mi kierowcy opla.



Nie idioto, „motocyklista” sam się zabił. A poza tym szkoda Opla

Ajot

2023-05-15, 12:20
Kto odpowiada, wg prawa, za spowodowanie wypadku w takiej sytuacji? Ten kto wymusił pierwszeństwo, czy ten który uciekał przed policją?

Takafura napisał/a:

Tak ? To poczytaj:



Wałęsa nie wiał przed policją. Sprawa więc trochę inna.

Bul_od_bytu

2023-05-15, 12:28
Ajot napisał/a:

Kto odpowiada, wg prawa, za spowodowanie wypadku w takiej sytuacji? Ten kto wymusił pierwszeństwo, czy ten który uciekał przed policją?



Wydaje mi się, że zapie**alanie motocyklisty grubo ponad setkę w zabudowanym może być okolicznością łagodzącą dla kierowcy opelka. Gdyby gość go widział to pewnie by mu ustąpił bo auta szkoda. Znając polskie sądy to może być różnie, ale dobry papuga powinien ogarnąć ten temat

Dirgo

2023-05-15, 12:31
mwaski napisał/a:

Mam nadzieję, kacapski trolu, że niedługo te wasze bohaterskie T-34 będą się palić na linii Wołgi



Nawet jak na T-34 to zawsze na swoim, a nie na cudzym.