18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popisowy przejazd młodego kierowcy przez skrzyżowanie

wafelq • 2013-02-17, 10:11
Mój głupi braciszek wybrał się na przejażdżkę samochodem tatusia...
Bez prawka (zdał, ale jeszcze nie ma go w ręce) Przejechał skrzyżowanie tak, jakby w ogóle nie było żadnych znaków.
Auto 5 letnie, nie bite, ponad 100k km bez kolizji, a tu zong.

Poduszki wybite, napinacze, maska, lampy, zderzak i nie wiadomo co jeszcze. Autocasco na nic, prawdopodobnie nie dostaniemy ani złotówki i brat będzie musiał pokryć koszty naprawy...
Brat jeszcze żyje, potem wstawię fotki na hard, jak go tata skopie za to :)

Ściszyć głośniki!!!

Shady_

2013-02-17, 23:34
MrSpook napisał/a:

Za samą muzykę w tle szczylowatemu pajacowi się należy oklep ryja, nie mówiąc o tym STOPie!

@Shady_ , @wafelq, wy co najwyżej to proboszczowi we własnej wiosce możecie obciągnąć!

A do mnie i tak nie dojedziecie, bo się rozwalicie na pierwszym lepszym STOPie/drzewie.



Ktokolwiek pisał, że do ciebie przyjedziemy? Po ch*j komu taka rasa... a czego ty ... chcesz od muzyki? Racy słucham jak nie ma wyboru, a w sercu siedzi EminƎm & KaeN. Tak więc odpie**ol się, bo jak by nie było - to ten rap KOCHAMY. :roll:

PS. Ciekawi mnie czy zatrzymasz się na tym STOPie.

adam_c

2013-02-18, 00:44
Nie ma się co dziwić, że wszyscy zrobili na Ciebie najazd. Nie mając jeszcze w rękach prawa jazdy rozwaliłeś samochód taty. Ewidentnie spieszyło Ci się do jeżdżenia i niestety dałeś kolejny przykład, dlaczego nie wszyscy młodzi ludzie powinni mieć możliwość otrzymania prawa jazdy w wieku 18 lat.

Muzyka w tle poniekąd potwierdza Twoje zachowanie za kółkiem, dlatego za to również oberwało Ci się od komentujących ;)

Hippo

2013-02-18, 01:02
no i poszły się j***ć zerowe zniżki ...

Krak

2013-02-18, 09:31
Jechał we własnym mieście i nawet na pamięć nie wiedział, że jest takie skrzyżowanie
nie każdy w tym kraju musi mieć prawo jazdy
Głośna muzyka rozprasza
nie każdy w tym kraju musi mieć prawo jazdy
Tylko kolizja, na szczęście i nie dla brata autora tylko innych użytkowników dróg
nie każdy w tym kraju musi mieć prawo jazdy

wafelq

2013-02-18, 14:56
Krak, dopiero zdał, na pamięć raczej by nie jechał...

djmark

2013-02-18, 16:18
Trzeba było sie dogadac z wlascicielem astry że prowadził ktoś inny,napisac oświadczenie itp i kasa z Ac by była :)

Shady_

2013-02-18, 17:41
Tylko że auto nie jego..

suaf

2013-02-18, 17:58
No bardzo ładnie. 20 za lądowanie od wszystkich sędziów. Nie ma to jak we własnym mieście się tak cudownie rozj***ć, i to w takim oczywistym miejscu, na którym wszyscy wiedzą że zatrzymać się należy. Gratuluję "zdania" prawka bo zdałeś je chyba myląc drążki. Egzaminator pewnie po wszystkim z uśmiechem na twarzy i plamą na spodniach wyszedł ; >

Swoją drogą to przyj***łeś kolego w moich dobrych znajomych :roll:

krkrkr

2013-02-20, 17:31
Jak dogadać się z gościem który nie ma przy sobie ani prawa jazdy ani dokumentów z auta ani nie jest właścicielem pojazdu jaką mieć gwarancje? Mam nadzieję że uzyskał wystarczającą lekcje i że wyraził jakąś skruchę w stosunku do poszkodowanych że nie zabrakło mu takich słów jak " przepraszam " , przynajmniej tyle.

skute_r

2013-03-18, 15:34
I jak się sprawa zakończyła? dostaliście kasę z AC ??

wafelq

2013-03-25, 17:50
skute_r napisał/a:

I jak się sprawa zakończyła? dostaliście kasę z AC ??



Szkoda całkowita, auto wycenione na 47k
Odszkodowanie 24k
Wartość auta w stanie dotychczasowym 23k :idzwch*j:

:beka:

skute_r

2013-03-25, 21:01
eee no to po naprawie to i na plus wyszliście chyba co?

wafelq

2013-04-01, 10:11
Jeszcze stoi, szukamy oryginalnych części, nie pogiętych żeby to na coś wyglądało, a nie zrobione na odpier...ol. No raczej zostanie, wzmocnienie przednie przyszło kurierem i było pęknięte, ale ponoć 80% kasy wypłacą z powrotem (paczka ubezpieczona) :)