18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popisowy przejazd młodego kierowcy przez skrzyżowanie

wafelq • 2013-02-17, 10:11
Mój głupi braciszek wybrał się na przejażdżkę samochodem tatusia...
Bez prawka (zdał, ale jeszcze nie ma go w ręce) Przejechał skrzyżowanie tak, jakby w ogóle nie było żadnych znaków.
Auto 5 letnie, nie bite, ponad 100k km bez kolizji, a tu zong.

Poduszki wybite, napinacze, maska, lampy, zderzak i nie wiadomo co jeszcze. Autocasco na nic, prawdopodobnie nie dostaniemy ani złotówki i brat będzie musiał pokryć koszty naprawy...
Brat jeszcze żyje, potem wstawię fotki na hard, jak go tata skopie za to :)

Ściszyć głośniki!!!

go...........11

2013-02-17, 13:37
Co za kretyn, żeby na stopie się nie zatrzymać. Dobrze mu tak, niech ginie.

dolarinho

2013-02-17, 13:40
Ja uważam, że prawo jazdy powinno być od 21 roku życia... Dzisiejsi 18 latkowie są na tyle nieodpowiedzialni i tępi, że bałbym im dać prowadzić kosiarkę nie mówiąc już o aucie...

Shidu

2013-02-17, 13:40
Może myślał , że pierwszeństwo ma ten kto ma AC !

SkoQ

2013-02-17, 13:45
Przez takich umiera rok w rok tysiące osób...

wafelq

2013-02-17, 13:50
19 lat ma w kwietniu, ale to nic nie zmienia ;) sam nie wie czemu się nie zatrzymał, a astrę w ostatniej chwili zauważył.

luftwafel

2013-02-17, 13:51
To ja może opowiem swoja historie.
Wakacje 2011, jade sobie Fordem Fusionem rodzicow, i podobnie jak Astra na filmie, oberwałem od autobusu. Na moje nieszczescie autobus wparował centralnie w drzwi kierowcy. Mnie transportowali smiglowcem do szpitala w Sosnowcu (sic!). Bedąc nieprzytomny 6 dni spedzilem na OIOMie. Nie wiadomo było czy ze śpiączki się wybudzę, a jeśli się wybudzę, to czy nie będę warzywem. Zdjec niestety nie posiadam, ale Fusion nie nadawał się do niczego, rodzcie dostali za niego bodajże 2,4k (wczesniej. bezwypadkowy, rocznik bodajze 2006). Od tamtej pory (mimo, że wina kierowcy autobusu) zatrzymuje się na każdym j***nym stopie, na każdym skrzyżowaniu rozglądam się kilka razy. Zycie jest zbyt cenne, by tracic je za kierownica.
Tak wiec SADOLE, JEŹDZIMY Z GŁOWĄ!

ph...........nx

2013-02-17, 13:54
0:39 znak d-2

Sz...........jk

2013-02-17, 13:56
@dolarinho

Nie przesadzaj, ja zrobiłem prawko i 6 dni po 18 urodzinach miałem papier w ręku, nie miałem do tej pory żadnego wypadku, kolizji czy stłuczki (raz mi cylinderek się zj***ł i zleciało sporo płynu hamulcowego przez co ciężko się hamowało, ale to raczej nie moja wina). Bardziej niż limit wiekowy przydałyby się jakieś testy na odpowiedzialność.

AtoPeszek

2013-02-17, 14:00
k***a co za debil.
We własnym mieście nie wiedzieć jaka jest organizacja ruchu.
Tym bardziej, że pewnie chodził tędy codziennie do szkoły (Lubliniec skrzyżowanie Sobiekiego i Żwiarki i Wigury).
Zabrać/nie wydawać prawa jazdy, piechotą niech chodzi! I jeszcze mu na łeb przykleić zielony listek, żeby inni użytkownicy ruchu wiedzieli, że to potencjalne zagrożenie.

zonk

2013-02-17, 14:18
HAL-9000 napisał/a:

Zabiłbym gnoja gołymi rękami. Na miejscu Twojego ojca i kierowcy astry.

@SQT
A gdzie jest napisane że stary dał mu kluczyki?

BTW. Jak tyle klamotów to i pas przedni do wymiany, zawieszenie do ustawienia a auto do prostowania na ramie. Na bank jest krzywe po takim strzale.



Jak można wziąć od ojca auto bez niczego ? Ja bym nawet nie pomyślał żeby się nie zapytać o takie coś. No cóż gnoje teraz są wychowywani że wszystko mogą.

pi...........ka

2013-02-17, 14:19
znak,drzewo,znak,drzewo,znak,drzewo
rozumiem chlopaka ze spowodował chłopaka, mogl szybciej jechac a tak staral sie zrozumiec znaki

wafelq

2013-02-17, 14:23
pika napisał/a:

znak,drzewo,znak,drzewo,znak,drzewo
rozumiem chlopaka ze spowodował chłopaka, mogl szybciej jechac a tak staral sie zrozumiec znaki



:idzwch*j:

tomusrydy

2013-02-17, 14:27
Uhm, rozumiem, auto po kursie mu już nie gaśnie i wielki pan drogi :)
Ledwo po zdaniu prawka to jeszcze się patrzy na wszystkie znaki, przynajmniej ja tak miałem. Nie dawać prawka pajacowi...

John Deere

2013-02-17, 14:32
dolarinho napisał/a:

Ja uważam, że prawo jazdy powinno być od 21 roku życia... Dzisiejsi 18 latkowie są na tyle nieodpowiedzialni i tępi, że bałbym im dać prowadzić kosiarkę nie mówiąc już o aucie...



Jak ty taki jesteś lub byłeś albo masz takiego syna lub córke to pozdro Nie każdy jest taki, jeżdże od 12 roku życia prawko od 16. Teraz mam 18 lat i wyjeżdżone setki godzin. Jak już to powinno sie indywidualnie sprawdzać a nie do jednego wora wszystkich wrzucać, poza tym jak ktoś jest debilem to raczej nie zda tego egzaminu.

xBaker

2013-02-17, 14:32
Jeszcze bardziej niż głupoty Twojego brata nie rozumiem k***a Ciebie, wrzucasz zdjęcia, opisujesz wszystko ''na internetach'' jakby jakiś Twój wróg się rozpie**olił na skrzyżowaniu, a to tylko Twój braciszek.
Widać, jak się wzajemnie szanujecie.