18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popisowy przejazd młodego kierowcy przez skrzyżowanie

wafelq • 2013-02-17, 10:11
Mój głupi braciszek wybrał się na przejażdżkę samochodem tatusia...
Bez prawka (zdał, ale jeszcze nie ma go w ręce) Przejechał skrzyżowanie tak, jakby w ogóle nie było żadnych znaków.
Auto 5 letnie, nie bite, ponad 100k km bez kolizji, a tu zong.

Poduszki wybite, napinacze, maska, lampy, zderzak i nie wiadomo co jeszcze. Autocasco na nic, prawdopodobnie nie dostaniemy ani złotówki i brat będzie musiał pokryć koszty naprawy...
Brat jeszcze żyje, potem wstawię fotki na hard, jak go tata skopie za to :)

Ściszyć głośniki!!!

Lord_Rzeźnik

2013-02-17, 17:09
To czyhaj teraz z kamerą na ojca :) Chętnie zobaczę, jak twój niedorozwinięty umysłowo brat dostaje wciry. Współczuję takiego brata :p

Kim Dzong Il

2013-02-17, 17:17
Kurde moje miasto Lubliniec i za to kurde kocham to miejsce . Rozumiem że brat dostał przepustkę z naszego kochanego psychiatryka.

withanight

2013-02-17, 17:36
No i prawidłowo- jednostka sama się wyeliminowała :D

Szkoda tylko tej vectry czy tam astry ")

MrSpook

2013-02-17, 18:03
Prawko chyba wygrał w loterii z czipsów

p0rucznik

2013-02-17, 18:35
Rems napisał/a:

nie chciałbym cię urazić, ale twój brat to kompletny idiota i powinni zabrać prawko na 5-10 lat aż zmądrzeje bo mentalnie jest na poziomie gimbazjum... umca umca na maxa i w p*zdę.

Zróbcie to szybko zanim kogoś zabije.



p*zda to p*zda a h*j to h*j trzeba patrzyĆ na znuKI

hrabia9933

2013-02-17, 19:36
przypie**olilbym jemu, tobie i waszemu poj***nemu ojcowi, i dziadkowi za przekazanie zj***nych genow ty kretyny j***ne, sam jakby sie rozj***l to spoko ale walnal w kogos

lemo1029

2013-02-17, 19:49
W każdym wieku można spowodować wypadek. Mam ponad 3 lata prawo jazdy. Sytuacja taka: rondo ze znakiem ustąp pierwszeństwa. Zatrzymuje się i czekam spokojnie. Aż tu bum w tył wysunęło mi auto na rondo bum w przód.
Wysiadam w szoku, patrze gość 50+ wysiada z Q7 i do mnie ze sprutą, czemu się zatrzymałem (!?). Tłumaczę a on nic. Dopiero policja jak przyjechała to mu wyjaśniła dlaczego wina leży po jego stronie.
I auto poszło do kasacji. Facet musiał kupić Fabię 2006r w ramach zadośćuczynienia.

A wracając do filmu: brat twórcy tematu musiał się zagapić lub rozkojarzyć. Bo z taką prędkością spokojnie by wykontrował i wyhamował.

bride

2013-02-17, 20:18
Ludzie ! Nic się tak na prawdę nikomu nie stało co jest najważniejsze ! Chłopak zarobi na naprawę samochodu kilka tysięcy i będzie miał nauczkę , zresztą.. rodzice już mu przegadają do rozsądku :) Następnym razem kiedy wsiądzie za kierownicę będzie czytał znaki , a nie myślał o niebieskich migdałach . A nazywanie go ,,debilem" i wysyłanie do psychiatryka jest przesadą . :-|

wafelq

2013-02-17, 21:29
hrabia9933 napisał/a:

przypie**olilbym jemu, tobie i waszemu poj***nemu ojcowi, i dziadkowi za przekazanie zj***nych genow ty kretyny j***ne, sam jakby sie rozj***l to spoko ale walnal w kogos



pie**ol się j***ny gimbusie, za takie teksty powinieneś dostać po ryju tak, że byś to zapamiętał do końca życia! I wypie**alaj! :plzdie:

chrap

2013-02-17, 21:38
Niby k***a portal rozrywkowy, a wszyscy spięci i najmądrzejsi. Brawura i lekkomyślność to jest właśnie młodość, ale widzę, że większość to od 8 roku życia zapie**ala pod krawatem. Na pewno nikt go po plecach za to nie poklepał, przypuszczam że wie że sp***olił sprawę i będzie musiał za to pokutować przez dłuższy czas.

EDIT: A najśmieszniejsze jest to, że połowa wypowiadających się jeszcze nawet prawka robić nie może :D

Shady_

2013-02-17, 22:00
hrabia9933 napisał/a:

przypie**olilbym jemu, tobie i waszemu poj***nemu ojcowi, i dziadkowi za przekazanie zj***nych genow ty kretyny j***ne, sam jakby sie rozj***l to spoko ale walnal w kogos



chodz j***ny cwaniaku i przypie**ol. Pożałujesz, że twoja matka ci skrobanki nie zrobiła zjebie.

dominik666

2013-02-17, 22:21
Widac że hrabiego9933 nie matka piersią ,a ojciec ch*jem karmił.

MrSpook

2013-02-17, 23:10
Za samą muzykę w tle szczylowatemu pajacowi się należy oklep ryja, nie mówiąc o tym STOPie!

@Shady_ , @wafelq, wy co najwyżej to proboszczowi we własnej wiosce możecie obciągnąć!

A do mnie i tak nie dojedziecie, bo się rozwalicie na pierwszym lepszym STOPie/drzewie.

R.G.

2013-02-17, 23:13
Shit Happens. Ja też w grudniu jak były największe ślizgawice rozbiłem matce Mondeo '99 na prostej drodze a na dodatek na mojej własnej ulicy. 3 kloce za lakiernika, części i pierdoły a nawet maski nie uszkodziłem + na wiosnę płot sąsiadowi wymieniam :/ h*jnia z patatajnią wiem jak jest, najbardziej szkoda pieniążków.