18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomnik Jana Pawła II w Częstochowie...

skandal89 • 2013-04-10, 12:53
Mamy już Dżizasa w Świebodzinie i konia w Koninie a teraz przyszła pora na 14m pomnik Jana Pawła II w Częstochowie...



Architekci:
Cytat:

"Stając w obronie Jakości, wołamy głośno o zaniechanie tego niefortunnego pomysłu [...]. Apelujemy o rozwagę, by przewidzieć skutki podjętych działań i o odwagę, aby się z nich wycofać".






Dla mnie, kolejna porażka tego narodu i kolejny przykład na to, jak w Polsce są marnowane pieniądze.



Na koniec bonus : Koń z konina




Źródło i link do całości: KLIK

Solho

2013-04-10, 12:55
Czy tylko mi w 1.03 przypomina to bardziej pudziana ? o.O

Wiert

2013-04-10, 13:15
@up Pudzian się wszędzie wpie**oli... nawet na papieża pomnik.

kufel01

2013-04-10, 13:21
pie**olenie głupot o kościele i ateistach 3.....2.....1..... start!

BongMan

2013-04-10, 13:34
Dlaczego nie postawią pomnika komuś, kto zrobił coś dla Polski?

Jackyll

2013-04-10, 13:35
Pudzian ruleeeezzzz :D

Sk...........ll

2013-04-10, 13:41
Jak to mawial Jan Pawel II:
"Nie budujcie mi pomnikow, zrobcie cos dobrego dla ludzi".

je...........ę

2013-04-10, 14:04
Myślę,że JPII byłby dumny z pomysłodawcy i ludzi którzy to popierają...ten pomnik z pewnością załata dziurę budżetową,wykarmi ludzi,da im pracę i pozwoli wrócić ludziom zza granicy do kraju ;) brawo k***a aż się zaczynam pakować i rezerwuję samolot do Polski! Dziękuję za ten pomnik!!

ci...........s2

2013-04-10, 14:05
ja pie**olę, jaki jest sens stawiania takich pomników. W Rio de Janeiro pomnik Chrystusa jakiś cel ma, jest wizytówką na skalę światową. Każdy rozpozna ten pomnik i miejsce. A to? k***a co za żal i wyrzucanie kasy.

HariDee

2013-04-10, 14:18
Wiesz co Ci powiem no wk***ic sie mozna, no mozna. Ale tak na prawde patrzac na sprawe chlodnym okiem, to juz wole te nasza polska ciemnote, te kosciolki i te debilne pomniki, niz aby nam arabusy kraj przejely. I tak na prawde to im wiecej takich pomnikow, kosciolow i bog wie jeszcze czego - tym wieksza szansa ze nas islamizacja ominie.
Na prawde. Sam jestem nie wierzacy ale nie obnosze sie z tym - uznaja ze to moja wlasna sprawa. Ale od jakiegos czasu zaczalem popierac budowanie pomnikow, kosciolow itd, bo szczerze mowiac wole to, niz islam.

skandal89

2013-04-10, 14:45
Mi tu nie chodzi nawet o względy religijne, głównie o marnotrawienie pieniędzy które na bank znalazły by szczytniejsze cele a druga sprawa to kontekst miasta, jak to będzie wyglądało, już nie wspominając o pysze ludzkiej. Co do islamizacji to puki mamy ch*jowy socjał to nie ma się czego bać.

kaktuz

2013-04-10, 14:51
k***a glaby jp2 jak malo ktory polak moim zdaniem zaslugoje na pomnik jedyny polak na tronie piotrowym i jeden z polakow ktory mial najwieksze znaczenie i szacunek na swiecie taka jest prawde lewuski wymyslaja jakies teorie typu ze mial dzieci zabijal murzynow w afryce itp itd tego gowna jest wiele ale zawsze jest tak ze jak komus sie cos udaje to znajdzie sie stado zjebow ktorzy by chcieli zeby wszyscy byli takimi zjebami i nie osiagali nic wiecej

zyzyryxy

2013-04-10, 14:52
BongMan napisał/a:

Dlaczego nie postawią pomnika komuś, kto zrobił coś dla Polski?



a co Jan Paweł II nic dla Polski nie zrobił?!? k***a Bonguś ja myślałem że ty inteligentniejszy jesteś, ale no k***a, muszę, ch*j ci w dupę j***ny impotencie

Jan Paweł II był wielkim Polakiem i już, a ten pomnik to jest zj***ny i tylko mu zły PR robi