18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomiar prędkości,i problem panów z policji

PiotrTAG • 2012-11-10, 00:17
Krótkie pytania i brak odpowiedzi...Teraz wiadomo jak bronic się przed hienami ;-)




Ps.

Czasami się przydają miśki na drodze,bo chronią nas przed innymi debilami... Ale w tej sytuacji to my się możemy bronić przed nimi.

McGregor127

2012-11-10, 23:25
k***a mać, oni nie mają dokumentów i trzeba czekać, tak ? A jeśli ja nie będę mial dokumentów samochodu prowadząc do to dostaje mandat po 50 od każdego dokumentu( dowód rejestracyjny, ubezpieczenie OC i prawo jazdy) i gdzie tu k***a sprawiedliwość. Ja osobiście bym mandatu nie przyjął, jeśli nie mieli by papierów.

dlubacz2

2012-11-11, 00:31
Po primo:

Na dowóz dokumentów mamy bodajże 30min, i wtedy nie jest nakładany mandat karny.

Po drugie primo:

Już widzę fale kłócących się sadoli o okazanie legalizacji fotoradaru, którzy dostają mandaty za brak gaśnicy w kabinie, albo którzy patrzą jak dowody rejestracyjne ich cacuszek odjeżdżają niebieską skodą za odprysk na szybie :-D

pit@

2012-11-11, 07:36
A ja właśnie użeram się z takimi patałachami jak tych dwóch niebieskich. Jeśli ode mnie wymaga się stuprocentowego przestrzegania przepisów, to szanujmy się wzajemnie i te przepisy przestrzegajmy również będąc niebieskimi. Jeśli widzę radiowóz zapieprzający bez oświetlenia po zabudowanym 80km/h to z przyjemnością łapię go w rejestrator i usłużnie donoszę właściwej jednostce Policji.
Wymagasz przestrzegania przepisów? To je przestrzegaj, choćby dla przykładu.

K-...........an

2012-11-12, 11:36
ciekawe kiedy dopadnie nagrywającego seryjny samobójca

Krak

2012-11-13, 14:58
msz7 napisał/a:

tutaj znajdziesz wszystko o co powinieneś o tym wiedzieć :) http://www.wojdas.24x7.pl/radar.html


A tam....

- motocykli nie można złapać wideorejestratorem bo większość motocyklistów odpowiednio zagina tylną tablice rejestracyjną co uniemożliwia odczytanie czy nagranie dolnego rzędu cyfr w tablicy rejestracyjnej i w ogóle się nie zatrzymuje w przypadku próby zatrzymania przez funkcjonariusza

Resterwers

2012-11-14, 23:31
Teraz się już wycwanili bo wcześniej było dużo afer odnośnie właśnie tych papierków i drogówka powrzucała je do schowków samochodów tak jak swoje dowody rejestracyjne :D Tylko prawda jest taka, że jeżeli policjant ma łeb na karku to dalej jesteśmy w dupie, bo: po kogo mamy zadzwonić? Po kolejny patrol żeby ich skontrolował? Druga sprawa, jeżeli poczekamy to na pewno ktoś to dowiezie, jeżeli nie to mogą powiedzieć, że ucieczka z miejsca. Trzecia sprawa zawsze mogą zaj***ć w ryj i powiedzieć, że się rzucał :D Więc na dobrą sprawę dalej ch*ja można zrobić, co innego jak jest kolega z kamerą i ma 2m wysokości :P Albo sami jesteśmy takiej postawy.