18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie plakaty o Żydach.

IjonTichy • 2013-02-17, 14:49
Polskie plakaty z okresu międzywojennego...
Przedostatni oczywiście niemiecki...

je...........ę

2013-02-18, 12:20
j***ć żydów ,j***ć j***ć j***ć!!!

cerastes

2013-02-18, 15:20
Shatter,
Adolf Eichmann nie dokończył dzieła ale my damy rade, nic się nie bój.
trzeba to robić po cichu, żebyście za szybko nie sp***olili.
Europa już za niedługo wróci do pięknej tradycji wyniszczania tego ścierwa żydowskiego

Już widać efekty ch*jowego lewactwa, Europa przechodzi na nacjonalizm :]

rusofil

2013-02-18, 15:22
Jak widać Polacy zawsze byli ksenofobicznymi ścierwami. Żadna nowość. Potem polaczki (celowo z małej) biadolą jak to cały świat ich nienawidzi, że ci ludzie są źli, tamci źli, tylko polaczki zajebiści. Sami tego k***a chcieliście, nietolerancyjne imbecyle. Odwieczne nieużywanie mózgów dało efekt.

Da...........id

2013-02-18, 15:41
herbalix napisał/a:

cały ten antysemicki hejt bierze się stąd, że gdy żydzi potrafili już fałszować weksle, polacy dopiero schodzili z drzewa podpierając się ogonem.


Tragedią jest fakt, że do dziś większość Polaków nawet nie wie co to jest "weksel"...
a później płaczą, że "Bamber Guld" zabrało ich piniondze co dostali jako odszkodowanie za tą autobane co przez ich pole przechodzi.

Shatter

2013-02-18, 16:57
No jak tam karaluchy?Nadal fapiecie do myśli ile to wy nie zrobicie "tym złym rzydą"?
Prawda jest taka że możecie co najwyżej skosić mi trawnik albo nasrać se do ryja.Kuhwa zwierzęta...

IjonTichy

2013-02-18, 18:07
Shatter napisał/a:

No jak tam karaluchy?Nadal fapiecie do myśli ile to wy nie zrobicie "tym złym rzydą"?
Prawda jest taka że możecie co najwyżej skosić mi trawnik albo nasrać se do ryja.Kuhwa zwierzęta...


Koniec Świata

2013-02-18, 18:27
cerastes napisał/a:

Już widać efekty ch*jowego lewactwa, Europa przechodzi na nacjonalizm :]



Chyba sobie żartujesz? Nie znam nikogo kto popierałby nacjonalizm, ale fajnie że masz marzenia. :lol:

rusofil napisał/a:

Jak widać Polacy zawsze byli ksenofobicznymi ścierwami. Żadna nowość. Potem polaczki (celowo z małej) biadolą jak to cały świat ich nienawidzi, że ci ludzie są źli, tamci źli, tylko polaczki zajebiści. Sami tego k***a chcieliście, nietolerancyjne imbecyle. Odwieczne nieużywanie mózgów dało efekt.



Proszę cię, nie uogólniaj. Nie wszyscy Polacy to ksenofoby i nacjonalistyczne małpy, dlatego polityczne marginalne gówno pozostaje w rynsztoku, czyli tam gdzie jego miejsce. Większość ludzi głosuje na partie mieszczące się w centrum lub nie głosuje wcale. Wstecznych podludzi w Polsce należy nazywać polaczkami lub wolakami. Normalni Polacy nie zasługują na bycie porównanym z marginesem i syfem.

rusofil

2013-02-18, 18:55
Koniec Świata napisał/a:



Chyba sobie żartujesz? Nie znam nikogo kto popierałby nacjonalizm, ale fajnie że masz marzenia. :lol:



Proszę cię, nie uogólniaj. Nie wszyscy Polacy to ksenofoby i nacjonalistyczne małpy, dlatego polityczne marginalne gówno pozostaje w rynsztoku, czyli tam gdzie jego miejsce. Większość ludzi głosuje na partie mieszczące się w centrum lub nie głosuje wcale. Wstecznych podludzi w Polsce należy nazywać polaczkami lub wolakami. Normalni Polacy nie zasługują na bycie porównanym z marginesem i syfem.



Nie napisałam, że wszyscy Polacy to polaczki. Ale, fakt, nie uwzględniłam tego w swoim komentarzu. Większość to parszywe łajno, ale nie wszyscy.

je...........ę

2013-02-18, 19:25
rusofil,
nie wiem dlaczego ale wszystko co piszesz strasznie mnie wk***ia, moze dlatego że aż tak bardzo pie**olisz,że nie da się tego słuchać.

paszoł ty na ch*j bleć!

ja...........ze

2013-02-18, 20:57
rusofil napisał/a:

Jak widać Polacy zawsze byli ksenofobicznymi ścierwami. Żadna nowość. Potem polaczki (celowo z małej) biadolą jak to cały świat ich nienawidzi, że ci ludzie są źli, tamci źli, tylko polaczki zajebiści. Sami tego k***a chcieliście, nietolerancyjne imbecyle. Odwieczne nieużywanie mózgów dało efekt.



Eeee, gdzie nie jestem to ludzie z zagranicy chcą przybijać piątkę jak się dowiedzą, że Polak. Rosjanie, którzy rzekomo nas nienawidzą piją z nami wódkę, itp. Osobiście mam znajomych z wielu krajów i nie słyszalem, żeby ktoś na nas narzekal. Ja też nie płaczę, że nas nienawidzą, bo niczego takiego nie zaobserwowałem.

Chyba Ci się pomyliło z Twoim pochodzeniem synu Abrahama. Jak na razie to wy najwięcej płaczecie, nawet macie własną ścianę płaczu.

Co do tego, że my jesteśmy zwierzęta to polecam:



Nie my sp***alamy przed samochodami. Ajwaj Polska nie wasz kraj :D Zapanujcie nad swoim krajem dopiero się rozprzestrzeniajcie zarazo

rusofil

2013-02-18, 21:36
jestę żydę napisał/a:

rusofil,
nie wiem dlaczego ale wszystko co piszesz strasznie mnie wk***ia, moze dlatego że aż tak bardzo pie**olisz,że nie da się tego słuchać.

paszoł ty na ch*j bleć!



Skasuj swoje konto i nie wchodź na Sadola, oto recepta na twój ból dupy.

Koniec Świata

2013-02-18, 22:03
W tym temacie rozpętała się wojna Polsko-Żydowska pod flagą "czerwono-białą", kiedy nawet nie wiadomo czy rusofil albo Shatter to Żydzi, czy prowokatorzy. Ja nie jestem Żydem i nic mi nie wiadomo o jakichś żydowskich przodkach, ale sram i plwam na wolactwo, polski nacjonalizm jak również na syjonizm (czyli żydowski nacjonalizm) oraz wszelkie inne nacjonalizmy, ksenofobię, rasizm, autorytaryzm oraz inne narzędzia destrukcji i kształtowania destrukcyjnych podziałów. Cieszę się, że Polska jest w UE, że ma jakiś głos w Europie, że nie ma wojny na polskiej ziemi, że nikt nie strzela tutaj drugiemu człowiekowi w potylicę, że coraz więcej ludzi ma dostęp do internetu, że każdy ma szansę wyedukowania się na przyzwoitym poziomie, że coś się buduje i jednak coś - chociaż powoli - się zmienia. Zdaję sobie sprawę z wielu problemów Polski, jak chaotyczna służba zdrowia, syfiaste prawo, bezrobocie, bezdomność, alkoholizm, przestepczośc i kolejne dupne rządy tych leśnych dziadów z SLD, PiS, PSL, PO itp. Ale, k***a, musimy pamiętać że to my, bez względu na korzenie oraz poglądy budujemy ten kraj i pracujemy na jego sukces, na to żeby mieć jakiś dach nad głową, kilka plajstrów sera i szynki w lodówce i bochenek chleba, żeby napić się piwa, wódki, żeby wozić swoje tyłki samochodem, komunikacją miejską, czy pociągiem. Nie dadzą nam tego te świnie z Wiejskiej, które wypłacają sobie 40 000 zł premii za pierdzenie w tapicerkę sejmowej ławy i rozdawanie obietnic. Nie dadzą nam tego rewolucjoniści z politycznego marginesu, "wolnościowcy", patrioci z gębą wypchaną frazesem i inni niedowartościowani imbecyle.

Nikt nie mówił, że będzie lekko. :-|

je...........ę

2013-02-18, 22:12
rusofil,
Prościej byłby ciebie wysłać do diabla.

rusofil

2013-02-18, 23:32
jestę żydę napisał/a:

rusofil,
Prościej byłby ciebie wysłać do diabla.



To nie ja narzekam na to, że wk***iają mnie posty innych, więc twóch argument jest inwalidą :homer: