18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie plakaty o Żydach.

IjonTichy • 2013-02-17, 14:49
Polskie plakaty z okresu międzywojennego...
Przedostatni oczywiście niemiecki...

Shatter

2013-02-17, 18:23
Polacy = Zwierzęta
Oddajcie wszystkie kamienice sk***ysyny!


Nefario

2013-02-17, 18:32
@UP już niedługo żydku :) To czego tak bardzo się baliście nadchodzi, ktoś w końcu was rozliczy :)

kapelan_szturmowy

2013-02-17, 18:33
Shatter, zgadza się, i wraz z kamienicami ch*j Ci w dupę żydku, tak jak lubisz.

sługaSzatana

2013-02-17, 18:52
Gwoli ścisłości. Tylko dwa pierwsze i ostatni są polskie. Trzecie zostało zrobione na zlecenie Niemców w GG a czwarte po rozpoczęciu wojny z sowietami - widać jak byk szwabskiego żołnierza.

pi...........ka

2013-02-17, 18:55
hahaha make a bun dem1

Loaloa

2013-02-17, 19:02
Hehe, znowu spinka polactwa przeciw żydom. Kiedy do was wreszcie dotrze, że byliście, jesteście i będziecie narodem zjebów i nieudaczników. Powinniście brać z żydów przykład - wspierac rodaków zawsze i wszędzie, a nie okradać i oszukiwać ich.

Dotarło?

Raczej nie.

madr

2013-02-17, 19:04
Tak się jaracie a jakby popatrzeć w wasze rodziny (rodziny wszystkich polaków) to połowa ma w sobie conajmniej 1/16 żyda po przodkach. To tak samo jak jaśniejszy murzyn rechotający z ciemniejszego. Oba i tak są murzynami.

sisco

2013-02-17, 19:16
jude raus!!

Koniec Świata

2013-02-17, 19:21
sankers92 napisał/a:

@Up morda żydzie



Zasmucasz mnie, kolego.


Niemieccy nacjonaliści tworzą takie oto dzieła przeciwko Polakom w Niemczech.



Dinozzo

2013-02-17, 19:26
sk***ysyn666 napisał/a:

up

podaj adres ;)



A co chcesz opie**olić mi dom?

Beria1

2013-02-17, 19:29
Jak za granica wypie**alają polaków z roboty i wszyscy traktują ich na równo z rumunami to cały naród wrze. Że ksenofobia itp a z drugiej strony Polacy jadą na Ukraińców i Arabów że w Polsce na socjal przyjechali. Tak było i kiedyś. Co za zj***ny kraj.


"Naród wspaniały tylko ludzie k***y."

:Józef Piłsudski

A jakie nasz naród ma wady? Ksenofobia, antysemityzm, pijaństwo, lenistwo, chamstwo, brud, tandeta, głupota polityczna, analfabetyzm, rusofobia...

I w ch*j mam że ktoś mnie nazwie żydem czy polaczkiem ale wstyd się przyznać do kompleksów.

Re...........ms

2013-02-17, 19:37
ja nie wiem tak wszyscy pie**olą, że uruchomili by znów oświęcim itd.. ciekaw jestem co by było gdyby w naszym kraju zrobiono rzeźnię dla ludzi. Ciekawe jakby polaczki się wtedy poczuły i czy było by im dobrze... a pewnie by było im dobrze gdyby mogli grabić trupy i wyrywać złote zęby.

Wszystko kręci się tylko dookoła ich dup.. zazdroszczą, że innym może być lepiej zamiast przestać pie**olić, że jest źle i wziąć się do roboty.

najlepszy przykład - wólka kossowska pod wawą... w ch*j kitajców w nowiutkich porszawkach, bmwicach i audiolkach a polaczki zapie**alają u nich jako tragarze. Dlaczego tak? bo kitajec zapie**alał dzień i noc a polaczek wołał wziąć 1600, przytulić kuroniówkę, pójść się naj***ć i ponarzekać, że to wszystko wina żydów.