18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie plakaty o Żydach.

IjonTichy • 2013-02-17, 14:49
Polskie plakaty z okresu międzywojennego...
Przedostatni oczywiście niemiecki...

Shatter

2013-02-17, 19:43
Gdyby nie naród Żydowski to wasze miasta składały by się z obory otoczonej lepiankami j***ne polskie zwierzęta bez honoru i rozumu.Idźcie fapać do myśli o otwarciu oświęcimia zapominając że wy też tam ginęliście.k***a jak ja wami gardzę.Tylko polak ma tak sk***ione podejście do życia że jak sam czegoś nie może to robi wszystko aby każdy obok niego nie mógł tego osiągnąć.

kapelan_szturmowy

2013-02-17, 20:11
Shatter napisał/a:

k***a jak ja wami gardzę.

postawa typowego żydka. Nie przejmuj się - wierzę że wyrośniesz z tego. W końcu poznasz dziewczę, zobaczysz cycki, pukniesz ją w kakao i świat wokół Ciebie już nie będzie taki sam. Pokochasz życie i ludzi. Niechaj allllah będzie z Tobą!

JaE

2013-02-17, 20:29
Żydzi z ich rasizmem i syjonizmem to jedno, ale to że tyle piw dostał temat w którym są nazistowskie plakaty? W głowach się ludziom pie**oli...

Macary

2013-02-17, 20:30
Shatter napisał/a:

Gdyby nie naród Żydowski to wasze miasta składały by się z obory otoczonej lepiankami j***ne polskie zwierzęta bez honoru i rozumu.Idźcie fapać do myśli o otwarciu oświęcimia zapominając że wy też tam ginęliście.k***a jak ja wami gardzę.Tylko polak ma tak sk***ione podejście do życia że jak sam czegoś nie może to robi wszystko aby każdy obok niego nie mógł tego osiągnąć.



Wasze miasta to toczone obory żydowski niedorobie. Po za tym Oświęcim, czy inne obozy to wy już dla siebie tylko zagarnęliście.
Teraz wszędzie na świecie dzięki waszej propagandzie wszyscy myślą, że w "polskich obozach" ginęli tylko żydzi.
Uzurpujecie sobie sk***ysyny prawo do cierpienia. Polacy też tam ginęli i inne narody zresztą też, ale dzięki waszej propagandzie wychodzi, że my was tam jeszcze wpakowaliśmy.
Zwierzętami bez honoru to wy jesteście, bo ludzi, którzy z narażeniem życia was ratowali szkalujecie teraz w świecie.
Po za tym tylko bydło i świnie zachowują się tak jak wy podczas meczów tenisa w waszym kraju.

fri.K

2013-02-17, 20:53
Koniec Świata napisał/a:

Niemieccy nacjonaliści tworzą takie oto dzieła przeciwko Polakom w Niemczech.
(...)

Czy Cię to boli? Co, Niemcy to Twój kraj? Oni są U SIEBIE! robią co im się podoba, jak nie pasuje, to nie jedź do nich.
My też możemy sobie adekwatne plakaty rozwieszać i oni też nam mogą w trąbkę bo TU JEST POLSKA!
Niech każdy naród ma swą tożsamość....

Cara_Al_Sol

2013-02-17, 21:11
"Każdy człowiek wierzący naprawdę w Boga powinien nosić na szyi gwiazdę Dawida obok krzyży tak długo, aż ostatni antysemita nie zostanie zabity i dopóki ciało jego nie zamieni się w proch, które ze wstydem przyjmie cierpliwa ziemia".

Drodzy Sadole...
Kłótnią jeszcze nikt niczego nie zbudował.

Shatter

2013-02-17, 21:12
Jaka to melodia polaczky?

Macary

2013-02-17, 21:36
Shatter napisał/a:

Jaka to melodia polaczky?



I oto tu Polacy macie przykład miłości żyda do Polski. Mieszka ścierwo w naszym kraju, a nie szanuje nawet naszego hymnu.
Popierajcie ciągle Izraelitów sadole i taką właśnie od nich dostaniecie wdzięczność.
To jest największe ścierwo zasługujące na potępienie. Mogę być ateistą lub nie, wierzącym lub nie, ale k***a nie zniosę jak mi jakaś k***a kpi z mojego hymnu narodowego.
Wyj***ć stąd to Izraelskie gówno.

kapelan_szturmowy

2013-02-17, 21:39
Shatter napisał/a:

Jaka to melodia polaczky?

jesteś bardziej żałosny niż żydki na głośnym ostatnio turnieju tenisowym...

Koniec Świata

2013-02-17, 21:40
fri.K napisał/a:

Czy Cię to boli? Co, Niemcy to Twój kraj? Oni są U SIEBIE! robią co im się podoba, jak nie pasuje, to nie jedź do nich.
My też możemy sobie adekwatne plakaty rozwieszać i oni też nam mogą w trąbkę bo TU JEST POLSKA!
Niech każdy naród ma swą tożsamość....



Narodowo-socjalistyczny kretynie. Tożsamość narodowa to jedno, a nienawiść narodowościowa to drugie. Polacy wyjeżdżają do Niemiec do pracy i napędzają tamtejszą gospodarkę, podobnie jak m.in Wegrzy, na których także te faszystowskie k***y plują. Sami nie potrafią zrobić nic pożytecznego, więc wyżywają się na mniejszościach narodowych i szukają piątej kolumny. Tylko, że to te łyse heilujące małpy to jest właśnie piąta kolumna i ch*j im w dupę. Nie będziesz mi mówił gdzie jest Polska, nazistowski durniu.


bovski

2013-02-17, 21:42
O, Koniec Świata znowu próbuje naprawić świat komentarzami w internecie! idę po popcorn :-)

V6Terapeuta

2013-02-17, 22:08
@Shatter ciekawe dlaczego nie dziwi mnie fakt ze tuska wielbisz... Szkoda ze nie urodziles sie w czasie II WS, z naszej ziemi szybko by cie zwineli i z dymem puscili... psie

Koniec Świata

2013-02-17, 22:12
bovski napisał/a:

O, Koniec Świata znowu próbuje naprawić świat komentarzami w internecie! idę po popcorn :-)




ja...........ze

2013-02-17, 22:50
Shatter napisał/a:

Gdyby nie naród Żydowski to wasze miasta składały by się z obory otoczonej lepiankami j***ne polskie zwierzęta bez honoru i rozumu.Idźcie fapać do myśli o otwarciu oświęcimia zapominając że wy też tam ginęliście.k***a jak ja wami gardzę.Tylko polak ma tak sk***ione podejście do życia że jak sam czegoś nie może to robi wszystko aby każdy obok niego nie mógł tego osiągnąć.



Jak tam wasza rozwinięta izraelska cywilizacja? Wyszedłeś dzisiaj z bunkra? Dalej atakujecie i murujecie Palestyńczyków?

Walczcie o piach i kamienie pustaki, narzekajcie na obozy i róbcie to samo u siebie. Wysoce rozwinięta cywilizacja, która wszystko dookoła psuje :D Cieszcie się, że wam pozwolono utworzyć iSRAel. Nieświadomie pozwoliliście się wepchnąć do nowego getta, teraz atakujecie inne nacje dookoła, a zapominacie, że dalej jesteście w getcie.

FREEDOM PALESTINE!

Koniec Świata napisał/a:



Zasmucasz mnie, kolego.


Niemieccy nacjonaliści tworzą takie oto dzieła przeciwko Polakom w Niemczech.


Przeważnie tak działają nacjonaliści. W każdym kraju są takie plakaty przeciw państwom najczęściej sąsiednim.

Wyjątkiem są żydki :D Tych to na całym świecie nie lubią :D