18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie plakaty o Żydach.

IjonTichy • 2013-02-17, 14:49
Polskie plakaty z okresu międzywojennego...
Przedostatni oczywiście niemiecki...

BlanX

2013-02-17, 23:06
Shatter masz w ryj !!!

fri.K

2013-02-17, 23:19
Koniec Świata napisał/a:

Tożsamość narodowa to jedno, a nienawiść narodowościowa to drugie.

I to Ty będziesz ustalał granicę między jednym, a drugim dla każdego kraju?
Koniec Świata napisał/a:

Polacy wyjeżdżają do Niemiec do pracy i napędzają tamtejszą gospodarkę

Zmusza ktoś? To jeszcze wojna się nie skończyła?
Koniec Świata napisał/a:

Nie będziesz mi mówił gdzie jest Polska, nazistowski durniu.

Poproś tatusiów, może kupią Ci atlas.
Jak dla mnie każdy naród we własnym kraju może robić co chce o ile nie ma to konsekwencji międzynarodowych (patrz Czarnobyl, boćki, zagłuszanie częstotliwości itd).
Film był naprawdę świetny, pięknie wyśmiewał bezczynność żydków podczas II WW :)
PS. ten pan po lewej od Brada jest żydem i nie lubi Polaków za to że pozwolili Niemcom robić czystki. Zatem zapewne Twoich przodków też :P

Koniec Świata

2013-02-18, 00:24
fri.K napisał/a:

I to Ty będziesz ustalał granicę między jednym, a drugim dla każdego kraju?
Zmusza ktoś? To jeszcze wojna się nie skończyła?
Poproś tatusiów, może kupią Ci atlas.
Jak dla mnie każdy naród we własnym kraju może robić co chce o ile nie ma to konsekwencji międzynarodowych (patrz Czarnobyl, boćki, zagłuszanie częstotliwości itd).
Film był naprawdę świetny, pięknie wyśmiewał bezczynność żydków podczas II WW :)
PS. ten pan po lewej od Brada jest żydem i nie lubi Polaków za to że pozwolili Niemcom robić czystki. Zatem zapewne Twoich przodków też :P



Ludzie wyjeżdżąją za granicę w poszukiwaniu lepszego życia. To jest normalne, w przeciwieństwie do poj***nych faszystowskich urojeń.

Tylko, że naród niemiecki nie popiera tych marginalnych, nazistowskich planktonów, j***nych w dupę łysych nieudaczników. Normalni ludzie w Niemczech zdają sobie sprawę, że bez tych imigrantów ich gospodarka wyglądałaby jak pustynia z kaktusem. Oni często wykonują pracę na którą helmuty leją ciepłym moczem, a ktoś musi to robić. Dlatego pie**olenie o "zabieraniu pracy" to propaganda dla nierobów i śmierdzieli.

Film był zajebisty i nie wyśmiewał żadnej bezczynności Żydów, bo to był spaghetti western, a nie film satyryczny. Zdanie Eliego Rotha na temat Polaków nie bardzo mnie obchodzi, bo on jest aktorem. Żydzi tak samo mają do Polski pretensje o holocaust jak Polacy do wszystkich innych za to, że zwykle zostawiali nas w potrzebie. Glupota kontra głupota. Poza tym jak dobrze wiadomo w obozach koncetracyjnych mordowano również Polaków.

Shatter

2013-02-18, 00:27
Złap mnie polaczku!No złap mnie!Prawie mnie już masz kuhwa biedaku cebulaku! :-D

ja...........ze

2013-02-18, 00:31
Shatter napisał/a:

Złap mnie polaczku!No złap mnie!Prawie mnie już masz kuhwa biedaku cebulaku! :-D



hehe, pochwal się bunkrem jaki masz w israelu

Zimniok

2013-02-18, 01:31
Jak to jest, że to zwierzę shatter nie ma jescze ani jednego ostrzeżenia?

Koniec Świata

2013-02-18, 01:56
Dla odróżnienia od Polaków lepiej używać określenia wolak niż polaczek.



wolak - osobnik pochodzenia (niestety) polskiego, który w wyniku braku kawałka mózgu ospowiedzialnego za zdroworozsądkowe myślenie jest nadzywaczaj cofnięty umysłowo i upośledzony społecznie.

Cechy wolaka:

- skłonności destrukcyjne (wolak niszczy wszystko co jest lepsze od niego, ściągając wszystko i wszystkich do poziomu swojego rynsztoka; sprzeda swojego rodaka za awans i ch*jową kasę, albo dla zwykłej satysfakcji, po czym powie, że polska ch*jnia to wina Żydów, lewaków, pedałów, ateistów, brudasów, eurocwe*i)
- osobowość autorytarna (wolak potrzebuje autorytetów, najczęściej ludzi ciemnych i głupich tak jak on sam, albo nawet głupszych, którzy powiedzą mu kto jest winny jego niedoli i które wolak będzie mógł czcić, stawiać pomniki, nabijać kabzę)
- patriotyzm w wersji kołtuńsko-zaściankowej
- wychwalanie głupoty, ciemnoty, wsteczniactwa i zacofania jako "myśli postępowej"
- antysemityzm, rasizm, ksenofobia, homofobia, antyintelektualizm, wszystkofobia
- histeria historyczna
- hipokryzja
- skłonność do przesadyzmu i wieszczenia upadku cywilizacji ("niedógo przes tego Tóska to bendziemy jeźć guwno, a przes lewakóf zjedzom nas ciapate araby i bendziewmy woładź alach agbar")
- rzucanie bezpodstawnych oskrarżeń
- namawianie do rewolucji w internecie (wolak chce, żeby ktoś za niego "rozj***ł ten syf")

(UWAGA: Nie wszystkie cechy wystepują u wszystkich wolaków).

:lol:

Matuch90

2013-02-18, 04:32
Żydom holocaust był potrzebny, po to aby później grać tą kartą, a wszystko co im nie podpasuje nazwać antysemityzmem. Nie bez powodu mówi się, że żydzi, żydom zgotowali piekło.
I nie ma słowa przesady w tym, że żyd był i jest katem dla polaka. Poczytajcie sobie o żydach w strukturach UB. Dzisiaj mamy ciągle do czynienia z ich potomkami.
k***y j***ne

ja...........ze

2013-02-18, 08:07
OlekBB napisał/a:

Jak to jest, że to zwierzę shatter nie ma jescze ani jednego ostrzeżenia?


Odpowiedź może być tylko jedna... :amused:












Spisek

narvik

2013-02-18, 09:37
Shatter ty sk***ysynu, za to co zrobiłeś z naszym hymnem mam nadzieję że zdechniesz w mękach.Ty parchu j***ny,kiedyś za to zapłacisz.To jest przykład jak parch odwdzięcza się za Polski chleb.

IjonTichy

2013-02-18, 10:16
Matuch90 napisał/a:

Żydom holocaust był potrzebny, po to aby później grać tą kartą, a wszystko co im nie podpasuje nazwać antysemityzmem. Nie bez powodu mówi się, że żydzi, żydom zgotowali piekło.
I nie ma słowa przesady w tym, że żyd był i jest katem dla polaka. Poczytajcie sobie o żydach w strukturach UB. Dzisiaj mamy ciągle do czynienia z ich potomkami.
k***y j***ne


Moim zdaniem, okazuje się że antysemita to osoba której nie lubią żydzi.
Taki, k***a paradoks.

Antylewak_1920

2013-02-18, 11:09
Loaloa napisał/a:

Hehe, znowu spinka polactwa przeciw żydom. Kiedy do was wreszcie dotrze, że byliście, jesteście i będziecie narodem zjebów i nieudaczników. Powinniście brać z żydów przykład - wspierac rodaków zawsze i wszędzie, a nie okradać i oszukiwać ich.

Dotarło?

Raczej nie.


Najbardziej Żydzi amerykańscy wspierali biednych europejskich Żydów masowo ginących w obozach. Powojenne lobby niemieckie wraz z lobby żydowskim szybko znalazło sobie wroga/kozła ofiarnego odpowiedzialnego za wszystko - Polaków, urodzonych antysemitów.

Tymczasem nie mogę o sobie powiedzieć antysemita. Raz, że Żydzi to tylko wycinek spośród całej masy semitów. Po drugie nie można czuć do kogoś niechęci po prostu za pochodzenie. Jestem jednak z pełnym przekonaniem antysyjonistą i przeciwko Żydom (zwłaszcza tym najbardziej sk***iałym) wyznającym syjonizm, czy żydowski szowinizm poza Izraelem.

Do państwowości też doszli terroryzmem i "o dziwo", zaraz po wojnie byli dobrze prosperującą potęgą militarną. A śmierć biednego motłochu, z którym ma się wspólnych przodków? I powietrza więcej na Ziemi i do holocaustu można się zawsze odwołać, i antysemityzmem straszyć.

Poczytaj niedouku jak są w Izraelu traktowani Żydzi etiopscy - dosłownie jak pariasi. To jest dopiero rasizm...

abecaduo1337

2013-02-18, 11:16
Szwabland to by sie za ciapatych wział, a nie Czesi, Polacy i Węgrzy im przeszkadzają, jaja jakieś

kulwon przez f

2013-02-18, 12:00
haha, jakichs dwoch mirkow z forum z obrazkami dla prawiczkow wkleja tu swoje pseudosmieszne pejsowe gowno, a wy to lykacie, ogarnijcie sie