18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski żołnierz zginął w Afganistanie

Swirussss • 2013-08-24, 10:22
Polscy żołnierze w Afganistanie bardzo tęsknią za krajem i rodziną.


Dzisiejszej nocy jeden nawet dał się zabić żeby móc szybciej wrócić z misji.

da...........55

2013-08-27, 00:30
Śmiejecie się na hardzie z martwych dzieci (nie, nie szkoduje ich), a nie potraficie śmiać się z tego żartu. Giń, przepadnij głupi człowieku.

makronom

2013-08-27, 00:37
AbesM napisał/a:



Spoko, sam ją chętni rozstrzelam z uśmiecham na ustach



Byle szybko, oszczędź matce oglądania tego, co z niej wyszło. Niepojęte, k***a, ten Naród jest biedny, że ma takich członków.

kaktuz

2013-08-27, 00:38
lol ale spieli dupe pajace

Elalex

2013-08-27, 00:45
Nak***iajcie se na Hamerykanów ale nie na k***a POLSKICH ŻOŁNIERZY! To oni wam bronia waszych obsranych dup w razie jakiejś zadymy , sadole k***a...Tez wam k***a polecam taką misje...jazda tam i po kulce od araba...
:evil:

gupi_nik

2013-08-27, 00:52
Zawsze wszyscy płaczecie, że "to SADISTIC k***A a nie kwejk czy inne gówno" a tu hop hyc.
garota napisał/a:

Ale k***ą trzeba być żeby robić sobie jaja z poległych żołnierzy. Jak los będzie dla mnie miły to kiedyś cię spotkam śmieciu i rozpie**olę ci łeb o chodnik. Pozdrawiam.




h0rus666

2013-08-27, 01:01
Dowcip trzyma poziom sadistica. Ciekawi mnie bardzo tylko jaki jest obecny wynik w meczu ONZ kontra Afganistan :mrgreen: mam nadzieje, że wygrywamy :D w końcu mamy dobrą drużynę, całkiem nieźle opłacana, dobrze wyposażoną i chętną do szerzenia demokracji w imię jej smolistości ropy naftowej

Escove

2013-08-27, 01:11
Maniutek7 napisał/a:

Haha ale ból dupy,cos pieknego ;)


Maniutek, cyfra w twoim nicku oznacza wiek czy iloraz inteligencji, bawi Cię to, że ktoś nie da sobie napluć w kasze i walczy o swoje?

adris

2013-08-27, 01:53
Nawet Sadistic ma swoje granice, a ty je k***a przekraczasz wielkim krokiem. Jak pójdziesz do wojska zawodowego i wrócisz to dopiero zrozumiesz, co to znaczy ryzyko i poświęcenie.

Podejrzewam że 90% piszących tutaj, łącznie ze mną, nie miała by jaj żeby robić to co robią chłopcy w Iraku żeby utrzymać swoje rodziny.

Bo podejrzewam że może nie w USA, ale w Polsce, ludzie idący na front, nie robią tego dla zabawy, tylko żeby zarobić, a skoro wybrali ,,pójście pod nóż'' dla dobra rodzin, to nie wiem jak od was, ale ode mnie wielki szacunek

kaktuz

2013-08-27, 02:09
Elalex nie polecaj zjebie bo ja nigdy bym nie pojechał na żadną zj***ną misje do jakiegoś kozojebskiego [nowe słowo] kraju a soldaci dobrze wiedzą w jaki przedział się wpie**alają GINĄ I MORDUJĄ za pieniądze.
myślisz że ktoś lecąc na misje do Afganistanu,Iraku,Serbii czy ch*j wie gdzie myślał o dobru ojczyzny hahahahah dobre sobie

Majozen

2013-08-27, 02:09
Lich*j napisał/a:

Jak nisko trzeba upaść żeby żerować na cudzej tragedii dla kilku wirtualnych piw.



Ale jak zobaczysz ciapatego rozrywanego przez minę, to sam postawisz wirtualne piwo. Ah te polaczki.... To jest SADISTIC nie pudelek!

kaktuz

2013-08-27, 02:11
ps up a ode mnie wielki ch*j w dupe za mordowanie za pieniądze

nie do ciebie Majozen tylko do adrisa to moje głębokie przesłanie

aspyr1

2013-08-27, 07:23
To jest Sadistic.. Wszystkich z "bulem dópy" bym natychmiast zbanował, ale widzę, że od pewnego czasu, sadistic schodzi na poziom kwejka i jebzdzidy...

abdul

2013-08-27, 07:39
okupacja ma to do siebie, ze czasem mozna zginac. dlatego najemnicy sa lepiej oplacani, niz np. sekretarki

picek9002

2013-08-27, 07:46
zarejestrowalem sie zeby dac piwo dla pana o nicku garota

Green_Bastard89

2013-08-27, 08:18
żołnierzy szkoda bo wykonują swoją pracę, każdy wybiera sam. Praca ich ciężka ale jakie ma ona znaczenie dla ludzi i planety? Raczej wyniszczające... no ale to nie żołnierze wojny wywołują....