18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski żołnierz zginął w Afganistanie

Swirussss • 2013-08-24, 10:22
Polscy żołnierze w Afganistanie bardzo tęsknią za krajem i rodziną.


Dzisiejszej nocy jeden nawet dał się zabić żeby móc szybciej wrócić z misji.

ćwiartek

2013-08-26, 23:08
Rozmawiałem kiedyś ze znajomymi zza granicy odnośnie tego, jak chętnie "pchamy" się na wszystkie możliwe misje. Uwielbiam komentarz jednego z nich na argument: "jeśli oni do nas przyjeżdżają, to nie wysadzamy ich w powietrze i do nich nie strzelamy", co zostało skwitowane: "ale oni nie przyjeżdżają do was wozami pancernymi i nie machają z wieżyczek strażniczych" ;)
Prawda jest taka, że jesteśmy najeźdźcą, który chce wprowadzić swoje prawa na jakimś terenie, a ludność tych terenów się broni. Wszyscy dumnie wspominają o obrońcach przed hitlerowcami, a tak na prawdę, to my na podobnej zasadzie tam się pojawiamy, z tym, że nie prowadzimy otwartej wojny jako tako.

"my" jako polacy, bo w żaden sposób nie utożsamiam się z panami, którzy pojechali tam cholera ich wie po co.

Promek

2013-08-26, 23:08
100 ch*jow w dupe i kotwica w plecy za "zarty" tego typu..... Trzeba byc gimsraka zeby takie cos wymyslec, ale juz za pare dni spakujecie tornistry i stara wygoni was do gimbazy uczyc sie tabliczki mnozenia. Won!

Hrodgar

2013-08-26, 23:10
:-( Ech, to się komuchom udało najlepiej, zniszczyć szacunek i renomę Wojska Polskiego oraz Polskiego Żołnierza.
Przed 45, Każdy, nawet prosty szeregowy cieszył się swego rodzaju renomom oraz szacunkiem. Dzisiaj wszyscy oni są pośmiewiskiem, "GWOŹDZIEM" albo "NAJEMNIKIEM".

ćwiartek

2013-08-26, 23:11
Promek napisał/a:

100 ch*jow w dupe i kotwica w plecy za "zarty" tego typu..... Trzeba byc gimsraka zeby takie cos wymyslec, ale juz za pare dni spakujecie tornistry i stara wygoni was do gimbazy uczyc sie tabliczki mnozenia. Won!



Wcale nie jesteś lepszy obrażając kogokolwiek. Mundur nie robi z nikogo superbohatera. Szczerze mówiąc, to 70% ( nie wszyscy) mundurowi to banda kretynów, którzy niestety nie potrafią pracować i idą do woja dla kasy. Kto im płaci? My wszyscy z podatków, bo żołnierz sam na siebie nie zarabia. Skoro między innymi ja mu płacę, to mogę się i od czasu do czasu pośmiać z kiepskiego, ale zawsze dowcipu. Ot co.

Chicago

2013-08-26, 23:15
kunafis napisał/a:



Jeśli chodzi o logikę w pierwszym wypadku to powiedzmy jest mniejsze prawdopodobieństwo że zginie w wypadku samochodowym i w dzień powszedni nie musi się tym martwić bo jeździ "normalnie" natomiast pan żołnierz jadąć na misję może statystycznie łatwiej zginąć...No i właśnie dla Ciebie brak polotu a dla niektórych, którzy tu wchodzą zabawne ...wincyj obiektywizmu



A tam statystyka. Twoja mama może jeździć normalnie, ale to nie znaczy że nie właduje się w nią jeden z tysięcy nawalonych kierowców. Jak się już tak czepiać tej statystyki, to możemy finalnie dojść do konkluzji, że w Polsce więcej pijanych osób za kółkiem, niż w Afganistanie Talibów. Taka dyskusja nie ma sensu, bo zauważ że każdego bawi co innego - moim zdaniem coraz więcej ch*jni jest na sadisticu. Tak jak powiedziałeś, dla niektórych jest to zabawne, ale idę o zakład że za parę dni ktoś wstawi tutaj takiego gniota, ktory wejdzie na główną, że skomentujesz "jak bardzo to jest ch*jowe". Nie da się inaczej, każdy wyraża swoją opinię i na tym powinno się kończyć, bo tak jak wspomniałem dyskusja prowadzi tylko do bólu dupy i hejtu.

kklement

2013-08-26, 23:20
Wielki murzyński ch*j ci w dupę, po same migdałki, złamasie !

Pan Kleks

2013-08-26, 23:34
garota napisał/a:

Ale k***ą trzeba być żeby robić sobie jaja z poległych żołnierzy. Jak los będzie dla mnie miły to kiedyś cię spotkam śmieciu i rozpie**olę ci łeb o chodnik. Pozdrawiam.



a prawda taka że ch*ja byś zrobił jakbyś spotkał :)

M2TheMilk

2013-08-26, 23:38
garota napisał/a:

Ale k***ą trzeba być żeby robić sobie jaja z poległych żołnierzy. Jak los będzie dla mnie miły to kiedyś cię spotkam śmieciu i rozpie**olę ci łeb o chodnik. Pozdrawiam.




Co sie spinasz dzieciaku , jak na śmiejemy się z dowcipów o martwych dzieciach to wszystko jest super i cacy. Nie wiem co jest dla mnie bardziej godne pogardy, dowc**y o matce co zabija swoje dzieci czy żart z żołnierzy któtych setki (ba, tysiące) i tak zginą walcząc w słusznej bądź mniej słusznej sprawie. To jest SADISTIC do ch*ja wafla , a jak ci sie nie podoba to nikt Cie tu nie trzyma !

Schabik

2013-08-26, 23:40
Ekhm.
Przedstawiony żart to typowy czarny humor. Owszem, jest dosyć zabawny. Nie, nie dałem za niego piwa. Wahałem się po przeczytaniu komentarza użytkownika Garota, a jak zobaczyłem odpowiedź autora tematu to wiedziałem, że nie należy mu stawiać piwa. Za co? Za to, że po jego jakże dorosłej odpowiedzi na komentarz Garoty ewidentnie widać, że jego intencją przy wrzucaniu tego "żartu" nie było rozbawić, a jedynie - potocznie mówiąc - Wk***IĆ sadolową brać i wywołać zamęt i "bul dupy". Tak jak pisałem, odpowiedź AbesM na komentarz Garoty ewidentnie wskazuje na umysłowego gimbusa który szuka zaczepki w internecie. Mam nadzieję, że ktoś doceni moją wypowiedź i moje zdanie w tym temacie. Dziękuję. Dobranoc.

Elalex

2013-08-26, 23:57
Jak wielu wcześniej napisało i o dziwo dostali warna , tak samo i ja napisze...autorze ch*j ci (brak szacunku) w potylice i oby k***a przeszedł na wylot. Każdy kto obraża żołnierzy czyli dobrowolonych obrońców tego kraju zasługuje na j***ny lincz. pie**ol sie. A i dajcie mi nawet k***a 10 warnów, mam to w dupie.

Ven0m*

2013-08-27, 00:02
A, dawno nie miałem warna.

pie**ol się j***ny autorze ;)

haremario

2013-08-27, 00:06
za takie żarty wielki czarno-arabski ku*as w mordę, żarty o wojakach nie przejdą nawet na sadisticu cioto

Loaloa

2013-08-27, 00:18
Bardzo dobry sadolowy dowcip. Oburzonym polecam skasowanie kont.

htr83

2013-08-27, 00:20
polski żołnież wyjeżdzający do afganistanu na misję staje się najemnikiem
dostaje za to kasę (sporą zresztą) i jest świadomy tego w co się pakuje
że może nie wyjść z tego żywy
ten akurat miał pecha
a w naszym ciemnogrodzie od razu medialna zadyma ZGINĄŁ ŻOŁNIEŻ -TRAGEDIA
k***a mać
w syrii codziennie giną niewinni ludzie walczący o swoją wolność wśród nich są nawet dzieci
i co? dupa
nikogo to zbytnio nie obchodzi
a tu najemnik dostaje kulke a afera jakby odstrzelili Tuska
a nie sorry, wtedy to byłaby mega impra