18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski żołnierz zginął w Afganistanie

Swirussss • 2013-08-24, 10:22
Polscy żołnierze w Afganistanie bardzo tęsknią za krajem i rodziną.


Dzisiejszej nocy jeden nawet dał się zabić żeby móc szybciej wrócić z misji.

Nehereni

2013-08-26, 22:49
Cóż, sadistic, to sadistic, ale wszystko umiar mieć musi. Akurat mnie żarty o Afganistanie czy Iraku nie śmieszą, po prostu ci wyluzowani nie przeżyli 6 miesięcy ciągłego stresu i oglądania wiadomości jednym okiem cały czas. Nie wiecie jak to jest, więc nie wiem z czego tu się śmiać, ot proste.
Dobranoc.

szefuncio

2013-08-26, 22:51
Widać, że niepełnoletnich opanowała swego rodzaju moda na snobowanie się patriotyzmem i co dziwne przechodzą tu naprawdę chore rzeczy ale słaby dowcip wywołuje reakcję tak ekstremalne, że obawiam się czy ktoś tu zaraz nie oberwie workiem na kapcie...

kunafis

2013-08-26, 22:51
Nehereni napisał/a:

Cóż, sadistic, to sadistic, ale wszystko umiar mieć musi. Akurat mnie żarty o Afganistanie czy Iraku nie śmieszą, po prostu ci wyluzowani nie przeżyli 6 miesięcy ciągłego stresu i oglądania wiadomości jednym okiem cały czas. Nie wiecie jak to jest, więc nie wiem z czego tu się śmiać, ot proste.
Dobranoc.



k***a nikt ich tam nie wysłał na siłe! Są płatnymi najemnikami debilu chyba że wierzysz, że wraz z USA służymy dobru. Ja pie**ole ...

Fisz_

2013-08-26, 22:54
Mało kto wpadł na to, że ci polscy 'najemnicy' pojechali tam dla kasy bo jeden naraża życie dla kasy na studia dzieci, drugi na utrzymanie rodziny, trzeci na wsparcie swoich rodziców.. Taak, może i spinanie dupska, ale oni piszą się na tą robotę z wiary w cele swojego kraju, swoją pasję i konieczność, bo co da wojsku lepszy trening działań, jak wojna... oni z tym doświadczeniem będą potem bronić nas w razie potrzeby, więc to jednak dobre wyjście, pamiętajcie o tym. Żart może i dobry, ale trochę nie na miejscu na stronie, w której paradoksalnie ludzie reprezentują jakiś poziom patriotyzmu.

Nehereni

2013-08-26, 22:54
kunafis napisał/a:



k***a nikt ich tam nie wysłał na siłe! Są płatnymi najemnikami debilu chyba że wierzysz, że wraz z USA służymy dobru. Ja pie**ole ...



Szanuj się, nie mówię, że ich wysyłano. Chcieli, to pojechali, ale jednak z ich decyzją wiąże się stres dla całej rodziny. Ale nic nie piszę, bo jeszcze tak się napniesz, że wysrasz wszystkie organy ;)

mr_9mm

2013-08-26, 22:55
Przeczytałem wywiad z weteranem z Afganistanu. Podobno w ramach pozyskania sympatii od afgańskiej ludności cywilnej, polscy żołnierze ramie w ramię r*chają kozy razem z turbanogłowymi.

Muzz

2013-08-26, 22:56
Prawdziwy SADOLOWY dowcip. Wincyj!

Chicago

2013-08-26, 22:56
kunafis napisał/a:



k***a nikt ich tam nie wysłał na siłe! Są płatnymi najemnikami debilu chyba że wierzysz, że wraz z USA służymy dobru. Ja pie**ole ...



i ch*j, twoja matka wsiądzie za kółko i rozjebie się na drzewie - nikt jej do samochodu nie wsadził, czyli mamy sobie dowc*pkować o tym, że w końcu da się wyr*chać w dupsko? Brak polotu i finezji, o to się tutaj rozchodzi. ch*jowe żarty, które nie powinny wychodzić na główną.

Maniutek7

2013-08-26, 22:57
Zart nie na miejscu?A ja myslalem ze tu jest jego najlepsze miejsce :(

Everizon

2013-08-26, 22:58
Jak ktoś myśli że ci żołnierze tam jadą bronić nasz kraj i nasze rodziny przed jakimś złem czy coś to ma nieźle naj***ne we łbie !!.
Koleś zapisuje się na wojenkę bo jest chojrak i jeszcze zarobi na zabijaniu innych ludzi, a jak sam zginie albo zostanie kaleką to jaki wielki żal jacy źli ci afgańczycy ! A przepraszam czy ten "żołniesz" to zabił uzbrojonego ciapatego w naszym kraju ? Nie ! W naszym kraju ciapatym daje się mieszkanie i kasę z naszych podatków żeby przypadkiem się nie napracował ! Bo napracować do śmierci to się musi polak żeby utrzymać "biednych uchodźców" z innych krajów ! Popie**olony jest ten świat.. pie**olona polska !

kunafis

2013-08-26, 22:59
Fisz_ napisał/a:

Mało kto wpadł na to, że ci polscy 'najemnicy' pojechali tam dla kasy bo jeden naraża życie dla kasy na studia dzieci, drugi na utrzymanie rodziny, trzeci na wsparcie swoich rodziców.. Taak, może i spinanie dupska, ale oni piszą się na tą robotę z wiary w cele swojego kraju, swoją pasję i konieczność, bo co da wojsku lepszy trening działań, jak wojna... oni z tym doświadczeniem będą potem bronić nas w razie potrzeby, więc to jednak dobre wyjście, pamiętajcie o tym. Żart może i dobry, ale trochę nie na miejscu na stronie, w której paradoksalnie ludzie reprezentują jakiś poziom patriotyzmu.



To niech zapie**alają na budowie też można zarobić...zresztą przykład kobiet - panna zostaje k***ą bo już nigdzie nie może znaleźć pracy ma na utrzymaniu powiedzmy 2 dzieci jest bez partnera ale też śą typy lasek które to kręci (patologia) i czasem jest to po prostu wygodne tak naprawdę

habumbabum

2013-08-26, 23:01
powtórzę po paru innych osobach: NIKT ICH TAM NA SIŁĘ NIE WYSYŁA, praca jak każda, na budowie też można cegłą w łeb dostać i zginąć, co to kogo obchodzi? dla mnie to żadni z nich k***a bohaterowie i bekę można z nich cisnąć jak z każdych innych. a jak kogoś dupa boli to niech sobie kupi wiadomo co.

gr...........og

2013-08-26, 23:02
Może zamiast wieszać psy na pracowniku(żołnierzu), zaczniecie co niektórzy wieszać psy na pracodawcy(MON)?
O członkostwie w NATO już nie wspomnę...

kunafis

2013-08-26, 23:04
Chicago napisał/a:



i ch*j, twoja matka wsiądzie za kółko i rozjebie się na drzewie - nikt jej do samochodu nie wsadził, czyli mamy sobie dowc*pkować o tym, że w końcu da się wyr*chać w dupsko? Brak polotu i finezji, o to się tutaj rozchodzi. ch*jowe żarty, które nie powinny wychodzić na główną.



Jeśli chodzi o logikę w pierwszym wypadku to powiedzmy jest mniejsze prawdopodobieństwo że zginie w wypadku samochodowym i w dzień powszedni nie musi się tym martwić bo jeździ "normalnie" natomiast pan żołnierz jadąć na misję może statystycznie łatwiej zginąć...No i właśnie dla Ciebie brak polotu a dla niektórych, którzy tu wchodzą zabawne ...wincyj obiektywizmu