18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski żołnierz zginął w Afganistanie

Swirussss • 2013-08-24, 10:22
Polscy żołnierze w Afganistanie bardzo tęsknią za krajem i rodziną.


Dzisiejszej nocy jeden nawet dał się zabić żeby móc szybciej wrócić z misji.

bonkers47

2013-08-26, 22:27
Przywrócić służbę zasadniczą i byś kolego tak nie żartował. Cwaniaku byś Ty dostał szkołę od kaprala to byś złego słowa k***a nie pisnął na kolegę z armii.

Pan_Generał

2013-08-26, 22:28
Śmieciu pie**olony, podaj adres to dostaniesz darmowy wpie**ol. W razie wojny będziesz ich k***a błagał o pomoc cieciu.

I jeszcze dodałeś kawał jak ten żołnierz zginął kilka dni temu.




ch*j Ci w dupę.

Czary

2013-08-26, 22:29
Purple napisał/a:

@Garota dokańczam Twój niedokończony post który zaginął gdy go wysyłałeś,na szczęście ja specjalista go odzyskałem tak brzmi reszta:
"...Szkoda tylko że jestem j***nym nieudacznikiem,i spinającym p*zdę długowłosym kretynem który anonimowo pisze komentarze na sadisticu"

Wyczuwam warna i wytrzyj mleko spod nosa.

Nehereni

2013-08-26, 22:33
Cóż mój wujek był 3 razy tak, więc to nie jest zabawne. Przywrócić zawodową służbę !
Możecie pisać, że mam ból dupy, ale ch*j z tym.

malutky

2013-08-26, 22:36
k***a, mam nadzieje, ze te wszystkie posty ze spinaniem sie to zart. Jezeli nie to znaczy to, ze nie jest odpowiednia strona dla co niektorych. Troche dystansu do zycia, to tylko kilka zj***nych aczkolowiek oryginalnych slow, ktore nie zmieniaja nic w waszym zj***nym zyciu.

ćwiartek

2013-08-26, 22:36
Oj ludzie, ludzie, chłopczysko chciał dorobić, trochę nie wyszło, życie.
Ból dupy nie wiem o co:)
Misja jest po to, żeby wojskowi się rozerwali (w końcu w jednostkach nuda)... niektórzy rozrywają się aż nadto (if you know what I mean).

Tak, tak spłonę na stosie za wyśmiewanie Polszkich Wojaków walczących o wolność naszego kraju w Afganistanie:)

Krykup

2013-08-26, 22:37
Z jednej strony, to Sadol. Takie żarty powinny być na poziomie dziennym, a nie słodkie kociaki. Z drugiej strony, to Polski żołnierz, nasz rodak który powierzył życie Wojsku. To nie najemnik, który robi to tylko dla pieniędzy. On miał także swoją misję, robił to co kochał, i zginął od miłości. ' Żołnierze nie giną, Oni idą do piekieł aby się przegrupować'. Dla mnie, niestosowne bo mam szacunek do Wojskowych i na swój sposób rani mnie każda ofiara poniesiona w walce. Niestety, nie jest to tak zakorzenione u wszystkich jak w Stanach, a Nasza historia militarna sięga lat wstecz.

~Faper Noster

2013-08-26, 22:39
Nikt Polaków tam nie prosił.
Deal jest prosty - jedziesz pół świata nadstawiać dupę w nieswojej sprawie, ale dostajesz za to gruby hajs. Ni ch*ja nic to nie ma wspólnego z walką dla Ojczyzny.

Ergo - temat do żartów równie dobry jak każdy inny

PS. Szkoda chłopaka.

kunafis

2013-08-26, 22:39
garota napisał/a:

Ale k***ą trzeba być żeby robić sobie jaja z poległych żołnierzy. Jak los będzie dla mnie miły to kiedyś cię spotkam śmieciu i rozpie**olę ci łeb o chodnik. Pozdrawiam.



Mocne słowa jak na 12-latke ale na portalu www.kwejk.pl ukoisz swoje nerwy.


...sądząc po komentarzach to chyba ludzie naprawdę nie czają tej strony ale nie wiem czy to przez głupotę czy przez katolicyzm hahaha ...nie w sumie to nie jest śmieszne bo pewnie nie zrozumieją :/

Chicago

2013-08-26, 22:40
Sadistic - piękne miejsce którym za "wypie**alaj" blokują ci konto na miesiąc. Możesz natomiast być p*zdą bez honoru i dodatkowo pisać rzeczy, które są karane według polskiego prawa. Super, jest coraz lepiej!

Kapitan Cena

2013-08-26, 22:41
Za ch*jowe żarty o naszych żołnierzach piwa nie ma i nie będzie.

:idzwch*j:

DuckDodgers

2013-08-26, 22:44
GhostScarface napisał/a:

@ AbesM lepiej zginąć za Ojczyzne jak być synem brudasa i kozy .


Ty chyba nie zginąłeś za Ojczyznę :mrgreen:
Nehereni napisał/a:

Przywrócić zawodową służbę !
.


KObiety... :facepalm:

hogg

2013-08-26, 22:44
Heh, przechodzą tu żarty o r*chaniu i maltretowaniu małych dzieci, a jakie oburzenie wywołał żart z zabitego żołnierza. Oczywiście jak ginęli np. amerykańscy żołnierze w Afganistanie czy innym zapiździałym Iraku, mimo że kazano im tam jechać i wyboru nie mieli, to wszystko było gitara, ło k***a, zajebisty materiał na harda bla bla bla, a jak zginął Polak, który pojechał tam z własnej woli, nie wiadomo na jaki ch*j i czyjej wolności bronił, to się mało nie posrali niektórzy, że ktoś śmiał z tego zażartować.

Osobiście ch*j wbijam w ten żart, śmieszy mnie tylko reakcja niektórych napinaczy.

Hi...........zu

2013-08-26, 22:46
Nie rozumiem o co Ci chodzi Garota. Nikt ich na siłę do Afganistanu nie wysyła. Sami pchają się na misje zagraniczne, bo tam lepiej płacą. Znają ryzyko, a ich służba niby w ramach Polskich Sił Zbrojnych przypomina bardziej wyprawę najemniczą.

hgh

2013-08-26, 22:47
Do żołnierzy w Afganistanie: przecież nikt Was nie zapraszał na okupację tego kraju, sami się pchaliście, powszechnego obowiązku służby nie ma, to po cholerę lecicie?

Ledwo Rosjanie się od nas wyprowadzili a teraz my zamiast komunizmu "demokrację" innym narzucamy.

Kretynizm i tyle. Do zobaczenia na hardzie.