18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski streamer na dwukołowcu vs samochód

Vissegard • 2023-05-05, 22:30
Klasycznie


Adae

2023-05-07, 22:09
Siriuz napisał/a:

Obowiązek to mieli rodzice nauczyć Cię rozsądku. Po to są zasady pierwszeństwa, aby nie trzeba było jeździć jak saper po polu minowym.



Jak juz mowimy o pierwszenstwie to mieli je ludzie z wozkiem chcacych przejsc po pasach. Mial zasrany obowiazek zatrzymania sie przed przejsciem. Do tego debil przyspieszyl na skrzyzowaniu na ktorym na wlaczenie sie do ruchu czeka kilka samochodow.

Wina typa w Passacie, ale on zaplaci mandacik, a motop*zda potencjalnie ma nogi do wyj***nia.

Siriuz

2023-05-07, 22:57
Mirek19850509 napisał/a:

Kuzwa jeździ się ale przed skrzyżowaniem nawet jak mam pierwszeństwo to i tak zwalniam tak by wychamowac !!! To przykład paniska i jeden i drugi ,ci co mają pierwszeństwo ,szybciej lądują na Powązkach !!



Aha, to Ty jesteś ten ch*j co mi ciągle przyhamowuje na prostej, wolnej drodze... k***a, czasami zachodzę w głowę o co chodzi, czasem o cień innym razem jakiś odblask. Widzę tylko światła hamowania wciąż pracują a ja muszę za takim pustakiem jechać. Jak się boisz wszystkiego to może wybierz inny środek transportu?

Adae napisał/a:

Jak juz mowimy o pierwszenstwie to mieli je ludzie z wozkiem chcacych przejsc po pasach. Mial zasrany obowiazek zatrzymania sie przed przejsciem. Do tego debil przyspieszyl na skrzyzowaniu na ktorym na wlaczenie sie do ruchu czeka kilka samochodow.
Wina typa w Passacie, ale on zaplaci mandacik, a motop*zda potencjalnie ma nogi do wyj***nia.



Widzę, że dobrze życzysz rodzinie z dzieckiem... nie rozmnażaj się proszę.

blackus-_-

2023-05-08, 00:12
Chłop kona z bólu a tu jeszcze belmondziarz gra no pięknie.

Jokerd

2023-05-08, 03:00
No to, inżynierzy, podsumujmy
1. Jeden z was mowi, ze w momencie uderzenia bylo nie wiecej niz 20-30km/h
2. Drugi inżynier stwierdzil ze kiblarz jechal 70-80 najpewniej.
Zważywszy na to, ze kiblarz zdazyl wyhamować z 70-80 na 20-30 w momencie uderzenia, smialo mozemy powiedziec, ze gdyby glupi ku*as jechal 50 to z wysokim prawdopodobieństwem mozemy stwierdzić ze dzisiaj by go kosci nie bolały.
Dziekuje, mozecie sie rozejść

siba

2023-05-08, 23:05
powiem tak. z 80km/h to miał...

hdhg99s

2023-05-08, 23:06
Arashi91 napisał/a:

Bzdura. Jest dokładnie odwrotnie. Wymuszenia są faktem, tak jak kiepskie drogi czy to, że zimą nawierzchnia może być śliska. Skoro wiemy, że wymuszenia są powszechne to jak inteligentny osobnik się przed nimi broni? Przestaje zapie**alać. Zresztą wielu wymuszeń by nie było, gdyby nie zapie**alanie. Kto się spodziewa motoru zapierdającego 200 w zabudowanym (tego nie odnoszę do filmiku bo koleś jechał wolniej)? Jeżeli auto zmienia pas aby wyprzedzić inne auto na ekspresówce jadąc 120 km/h i nagle w dupę wpie**ala mu się auto, które w lusterku było daleko, ale zapie**alało 250 bo mu się spieszy do starego lache ciągnąć to jakie to wymuszenie? Przy tej prędkości to jest sekunda. Niestety fizyka jest nieubłagana. Bezpieczna jazda kończy się na 140 km/h i to tylko po autostradzie. W większości państw świata limity są jeszcze mniejsze. Auta też są projektowane pod wypadki z prędkością 50 km/h nie bez powodu. Ludzie codziennie zabijają się i po ch*j? Bo kiosk zamkną? Serial im ucieknie?



O czym ty pie**olisz że on 140 jedzie typie XD

Petebb

2023-05-09, 16:12
Siriuz napisał/a:

Już Ci tłumaczę dlaczego ludzie lubią zapie**alać - bo mają ambicje, bo chcą zdobywać i przekraczać ograniczenia, bo są ciekawi i chcą korzystać z możliwości. Po to k***a na Księżyc polecieliśmy i wysyłamy astronautów na stacje kosmiczną. To że Tobie i podobnym wystarczy dach nad głową, piwo i telewizor nie oznacza, że możesz narzucić swój mizerny styl życia innym. Zejdź k***a z drogi, tym którzy zapie**alają, bo to oni sprawiają, że to Twoje marne życie powoli się poprawia. Jeśli tego nie chcesz, to wyjedź do lasu, zbuduj sobie tam chatkę i żyj w swoim tempie, a nie pchasz się do miasta.



to wypie**alac na tor wy k***a lubicie zapie**alac ja 210 sobie jechalem zadnej z tego frajdy nie ma tylko lekka doza strachu a wy k***a sie chwalicie 150 max i jestem krolem szos w dupoe j***nyt mac XDDDDDD

Juzwa

2023-05-11, 00:18
p*zdocyklista połamał nóżki w udach mam nadzieję. Może jeszcze coś mu wewnątrz pękło? ch*j mu w oczodół.

quack

2023-06-13, 23:06
1. Z reguły predkasc na nagraniach z takich kamerek wydaje sie wyzsza.
2. Jak ktos jezdzi na motocyklu to wie ze w ogole wrazenie predkosci jest wieksze niz w samochodzie.
3. Gosc jechal z normalna predkoscia, jadac samochodem tez byscie jechali tak jak on.

Skonczcie stygmatyzowac wszystkich motocyklistow. Sa normalni i są pojeby, tak jak w samochodach. Prowadzac moto (odpowiedzialnie) masz w ch*j wiecej do ogarniecia a jeszcze trzeba myslec za matołów uczestniczacych w ruchu, pieszych z telefonami i papką we łbie, rowerzystow poj***nc*w, hulajnogi srogi, plamy oleju/dziury/piasek/liscie na drodze.

Widac ze wiekszosci stulejarzy żal dupe sciska ze kogos stac na totalnie nieużytkowa zabawke do przepalania paliwa w momencie gdy im stara nie pozwala. Wezcie sie schowajcie do swoich nor bo wam żyłka pęknie w dupsku.