18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski streamer na dwukołowcu vs samochód

Vissegard • 2023-05-05, 22:30
Klasycznie


blackburn

2023-05-06, 09:05
Może to głupie co napisze, może jeden przyzna mi rację a inny wyśmieje. Jednak w mojej opinii dziś wypadki będą co raz częściej przez nowe samochody. Mam takie porównanie ja mam samochód z 98, moja z 2021, a w garażu stoi stary golf 1 dziadka. k***a, wsiadasz do tego golfa 1, widzisz muchę pod tylnym kołem, dzieciaka na rowerze 300m dalej butelkę stojąca za samochodem. A w tych nowszych to ja pie**ole, o ile w moim jest to do przeżycia, tu w mondziaku mojej ch*ja widzisz. Za słupkami a, b i c mozna k***a tira zgubić. Lusterko mi kiedyś zasłoniło jeepa, słupek A zakrył dosłownie tira, a za slubkiem c mitocykliste jak cofałem, ma być ładnie i bezpiecznie, ale z drugiej strony to ładnie i bezpiecznie powoduje spore ograniczenie widoczności, które potem skutkuje wypadkami. Zanim mnie zjecie, wsiądźcie do bylejakiego starego wozidelka i zobaczcie ze tam nie ma ch*ja aby kogoś nie zobaczyc....

argen64

2023-05-06, 09:36
Co wiemy w sprawie:
1/ Teren zabudowany
2/ 50 km/h to na pewno nie było.

Przemyslaw_Przemyslawski

2023-05-06, 09:40
Zabrakło mu daru przewidywania. Prędzej czy później zakończył by żywot. A że zapie**alał nie za szybko to może da mu to nauczkę lub chociaż jakiś uraz traumatyczny że ch*jowa z niego motop*zda i nigdy nie wsiądzie na motor.

RodrigoCortez

2023-05-06, 09:46
Thomassino. napisał/a:

Wielce zdziwiony królewicz, niech szybciej zapie**ala w zabudowanym. Powinni takim prawko dożywotnio zabierać!



oo widzę że masz fotoradar w dupie że tak oceniłeś prędkość typa.

Ziebaj

2023-05-06, 09:48
Jarema_W napisał/a:

Wcale, a wcale.
Od słupa do słupa w ok. 1 sekundę czyli lekko licząc 180 km/h.
Zapie**alanie w zabudowanym od ilu się zaczyna u was debili?
250? 300? Więcej?
Co tam wam się życzy motorzyści?
Aaaa, połamania nóg!


180


:cry:
Kto cie głąbie matematyki uczył jechałeś kiedyś 180?

Leesniczy

2023-05-06, 10:05
argen64 napisał/a:

Co wiemy w sprawie:
1/ Teren zabudowany
2/ 50 km/h to na pewno nie było.



Wiemy jeszcze trzecią rzecz. Jesteś niedoj***ny. Koledzy Ci wyżej wyjaśnili, że za szybko to on nie zapie**alał, co zresztą bez szczegółowych analiz widać na pierwszy rzut oka...
Nie lubię rowerzystów i motop*zd, bo są bezmyślnymi idiotami, ale zachowajcie w tych swoich pustych łbach odrobinę obiektywizmu, bo na starość usiądziecie przez TV i będziecie łykać wiadomości jak pelikan. Ewidentne wymuszenie i wina typa w samochodzie.

Sam chciałem kupić jakiegoś gówno typu 125cc Junaka, który 100km/h osiągnie tylko z górki, ale choćbyś się zesrał, to nie przewidzisz, że nagle ktoś Ci wyjedzie.

A pie**olenie typu "zwolnij przed pasami i skrzyżowaniem" to jest mistrzostwo. k***a, jak jeżdżę, a jeżdżę nawet sporawo, to na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które nie łamią ograniczenia w zabudowanym o zwalnianiu przed pasami nawet nie wspominając. k***a, imbecyle.

Ustanack

2023-05-06, 10:19
Jarema_W napisał/a:

Wcale, a wcale.
Od słupa do słupa w ok. 1 sekundę czyli lekko licząc 180 km/h.
Zapie**alanie w zabudowanym od ilu się zaczyna u was debili?
250? 300? Więcej?
Co tam wam się życzy motorzyści?
Aaaa, połamania nóg!



TY naprawadę jesteś takim debilem ? Przy 180 na pewno by upadł zaraz za autem , przy takiej prędkości " znawco " nie było by słychać silnika motocykla , boli dupa że jechał przepisowo a jakiś k***a debil który pewnie obliczył jego prędkość " słupach " wymusił pierwszeństwo i ma teraz przej***ne , Powodzenia w codziennej matematyce

Thomassino. napisał/a:

Wielce zdziwiony królewicz, niech szybciej zapie**ala w zabudowanym. Powinni takim prawko dożywotnio zabierać!



Jakby mi jakiś debil twojego pokroju połamał nogi też byłbym zdziwiony . I ty się k***a nie zdziw jak komuś wyjedziesz bo tobie zabiorą ty k***a kierowco za dyche

Paszczaku

2023-05-06, 10:23
Siriuz napisał/a:

On tego nie robi na pokaz tylko dla siebie, ale wiadomo już co Ciebie motywuje w życiu.

Ta , LIve stream dla siebie .


Antypolak666

2023-05-06, 10:26
Jak by mu szmata w gównowozie nie wyjechał pod koła, nie byłoby wypadku.

j***ć samochodziarzy.

Kamklo4215

2023-05-06, 10:41
TWradek napisał/a:

Wcale nie zapie**alał a droga była prosta więc skończ pie**olić



No tak k***a przecież jechać 49km/h ... Przejście dla pieszych środek miasta skrzyżowanie pod marketem - ch*j tam ważne że prosta droga to na kiblu można zapie**alać - jakby mu kto wlazł na przejście to też zrobiłby tylko "ooo k***a"
Wam się serio na tych ch*jstwach do ślizgania dupą po asfalcie wydaje że nie obowiązuje was 80% zasad które obowiązują jadąc samochodem czy do mózgu macie za daleko i jak wsiadacie na ten dwukołowy śmietnik to wam rozum i zdrowy rozsądek odejmuje ?
Takim konusim ku*asem na dwóch kołach z 50 do zera wyhamowały w momencie - a że dymał dwa razy tyle to już nie dał rady i wyk***ił fikoła aż miło

Antypolak666 napisał/a:

Jak by mu szmata w gównowozie nie wyjechał pod koła, nie byłoby wypadku.
j***ć samochodziarzy.



j***ć frajerów bez mózgu i rozumu na dwukołowych kiblach drących mordę na pół powiatu bo jakiś zjeb na podrasowanym simsonie zapie**ala krajówką z prędkością przy której najechanie na mysz kończy się przydrożnym mielonym w rowie ( potem krzyże i świeczki jeszcze debilom stawiają a powinny w tamtym miejscu postawić tojtoja - przynajmniej byłby jakiś pożytek)
Jak nak***iasz 250 czy lepiej na tym rozwscieczonym komarze to ten co wam "wymusi" was po prostu nie widzi bo zanim zdarzy obrócić głowę w drugą stronę wy zrobicie pół kilometra i widząc wyjeżdżające auto z kilkuset metrów nie jesteście w stanie zrobić nic tylko zajebac głupim łbem o drzwi tego samochodu

:roll:

Siriuz

2023-05-06, 10:57
Paszczaku napisał/a:

Ta , LIve stream dla siebie .



Mowa o ludziach którzy zapie**alają, choć owszem i tacy czasem robią to na pokaz.

Cruccu87

2023-05-06, 11:37
ojojojoj nie posrajcie sie brajanki xD p*zda mu wyjechala to przypie**olil, nic nadzwyczajnego...

Heliar

2023-05-06, 12:25
Jarema_W napisał/a:

Wcale, a wcale.
Od słupa do słupa w ok. 1 sekundę czyli lekko licząc 180 km/h.
Zapie**alanie w zabudowanym od ilu się zaczyna u was debili?
250? 300? Więcej?
Co tam wam się życzy motorzyści?
Aaaa, połamania nóg!



Co za debil większego niedorozwoja ze świeczką szukać :ja_pie**ole:

Bul_od_bytu

2023-05-06, 12:29
Kiblarze chyba nie rozumieją jednej rzeczy. Kiedy taki kibel porusza się ze znaczną prędkością w takim terenie (70-100 kmh) to przeciętnemu kierowcy w różnych warunkach nieraz jest ciężko zauważyć, że się coś zbliża. Nie wspominam o ocenie odległości i prędkości takiego kibla widmo. Jadąc 80 km/h w ciągu sekundy pokonujesz 22m czyli taki grzybiarz z passeratti powie policji i w sądzie, że "panie władzo, tego motoru 3 sekundy wcześniej tam nie było". Jeżdżąc autem niejednokrotnie miałem sytuację, że jakaś zapatrzona w telefon p*zda mnie nie zauważyła i gdyby nie moja reakcja i przewidywanie takich zjebów to byłby dzwon i tłumaczenie, że "ja pana nie widziałam". Na kiblu nie jeżdżę i nie planuję, ale gdybym już to robił to zakładałbym, że każdy na drodze chce mnie zabić i nie zapie**alałbym tak aby nie móc odpowiednio zareagować na taką akcję. W samochodzie można sobie pozwolić na rozpychanie się łokciami bo masz swoją puszkę, ale na kiblu to samobójstwo :D

gabriel0

2023-05-06, 13:52
Widzę zlot inżynierów.

-Lądowanie zaraz za samochodem być może spowodowane jest, że wyhamować 250 kilo z tych 70-ciu jest łatwiej niż 1.5 tony?
-Prędkośc jakieś 70-80 widoczna gołym okiem. Kto nie widzi, widocznie nigdy w życiu niczym się nie poruszał. Była to wogóle droga z ograniczeniem do 50-ciu?
- Już o tych ludziach zbliżajacych się do przejścia nie pomnę.

Jednemu wj***ć za prędkość i korzystanie z telefonu podczas jazdy, 2-giemu za ślepotę i skierować na badania psycho-techniczne.