18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski streamer na dwukołowcu vs samochód

Vissegard • 2023-05-05, 22:30
Klasycznie


croyna

2023-05-05, 23:56
TWradek napisał/a:

Wcale nie zapie**alał a droga była prosta więc skończ pie**olić



dobrze tam widzę 74 km/h?

rdaneel

2023-05-05, 23:58
Siriuz napisał/a:

Nawet jakby ten motocykl jechał 20km/h to i tak by mu się wpie**olił bo zwyczajnie nie spojrzał.




Gdyby jechał przepisowe 50 a nie 100 (3 sek na przejechanie od słupa do słupa) to samochód przejachałby przez skrzyżowanie - na co zresztą pewnie liczył kierowca. Chcesz zapie**alać: masz k***a myśleć za wszystkich a nie wszyscy za ciebie.


reeseth

2023-05-06, 00:19

Znaleźli się wielcy praworządni Polacy, niedzielni kierowcy k***a, co po mieście zapie**alają 45 ( "wiesz kochanie, tak na wszelki wypadek lepiej te 5 mniej jechać, będzie bezpieczniej i nie będzie wypadków") i ni ch*ja więcej. Dorabiać w drogówce możecie.

Ja pie**ole co za zj***ne to polskie społeczeństwo. Poniżej podobne standardy waszego zacnego myślenia:
Wpłaciłeś zaliczkę i cię okradli?- twoja wina jak żeś naiwny, zabrać ci całą kasę bo i tak przepie**olisz.
Wcisneli twojej matce garnki na kredyt- jej wina na ch*j się łapie za rzeczy których nie ogarnia, ubezwłasnowolnić bo więcej kredytów nabierze.
Zgwałcili ci żone?- jej wina na ch*j łaziła w krótkiej wieczorem.

hardraft

2023-05-06, 00:21
Ciekawe na co teraz będzie żebrał… bo na pewno nie na paliwo do motorynki.

Arashi91

2023-05-06, 00:25
Siriuz napisał/a:

Można powtarzać do znudzenia - większość wypadków jest z powodu wymuszenia, nie z nadmiernej prędkości. Tutaj typ zafiksował się, że z lewej jest wolne, czekał aż przejadą z prawej i nie patrząc czy z lewej wciąż jest wolne wpie**olił się jak panicz na swoje. Nawet jakby ten motocykl jechał 20km/h to i tak by mu się wpie**olił bo zwyczajnie nie spojrzał.



Bzdura. Jest dokładnie odwrotnie. Wymuszenia są faktem, tak jak kiepskie drogi czy to, że zimą nawierzchnia może być śliska. Skoro wiemy, że wymuszenia są powszechne to jak inteligentny osobnik się przed nimi broni? Przestaje zapie**alać. Zresztą wielu wymuszeń by nie było, gdyby nie zapie**alanie. Kto się spodziewa motoru zapierdającego 200 w zabudowanym (tego nie odnoszę do filmiku bo koleś jechał wolniej)? Jeżeli auto zmienia pas aby wyprzedzić inne auto na ekspresówce jadąc 120 km/h i nagle w dupę wpie**ala mu się auto, które w lusterku było daleko, ale zapie**alało 250 bo mu się spieszy do starego lache ciągnąć to jakie to wymuszenie? Przy tej prędkości to jest sekunda. Niestety fizyka jest nieubłagana. Bezpieczna jazda kończy się na 140 km/h i to tylko po autostradzie. W większości państw świata limity są jeszcze mniejsze. Auta też są projektowane pod wypadki z prędkością 50 km/h nie bez powodu. Ludzie codziennie zabijają się i po ch*j? Bo kiosk zamkną? Serial im ucieknie?

Henboh

2023-05-06, 00:38
rdaneel napisał/a:

Gdyby jechał przepisowe 50 a nie 100 (3 sek na przejechanie od słupa do słupa) to samochód przejachałby przez skrzyżowanie - na co zresztą pewnie liczył kierowca. Chcesz zapie**alać: masz k***a myśleć za wszystkich a nie wszyscy za ciebie.



A w jakich odległościach stoją te słupy?

To nie są słupki na trasie, tylko latarnie, a te nie stoją co 100m zwłaszcza przed skrzyżowaniem.

Nie wiem ile jechał, ale w momencie uderzenia nie miał więcej niż 20-30, albo poleciałby dużo dalej.

Nie jestem ekspertem, gardzę motoc**ami, nienawidzę pedalaży, cierpów i butloszczochów (nie mam nic do motocyklistów, rowerzystów i faktycznych zawodowych o ile jeszcze jacyś istnieją)

Siriuz

2023-05-06, 00:38
Arashi91 napisał/a:

Ludzie codziennie zabijają się i po ch*j? Bo kiosk zamkną? Serial im ucieknie?



Już Ci tłumaczę dlaczego ludzie lubią zapie**alać - bo mają ambicje, bo chcą zdobywać i przekraczać ograniczenia, bo są ciekawi i chcą korzystać z możliwości. Po to k***a na Księżyc polecieliśmy i wysyłamy astronautów na stacje kosmiczną. To że Tobie i podobnym wystarczy dach nad głową, piwo i telewizor nie oznacza, że możesz narzucić swój mizerny styl życia innym. Zejdź k***a z drogi, tym którzy zapie**alają, bo to oni sprawiają, że to Twoje marne życie powoli się poprawia. Jeśli tego nie chcesz, to wyjedź do lasu, zbuduj sobie tam chatkę i żyj w swoim tempie, a nie pchasz się do miasta.

Batman_

2023-05-06, 00:45
Ahahhahaa ktoś ma ambicje, żeby pokazać wszystkim wokół, ze JA TO k***A POTRAFIĘ ZApie**alAC 180 W MIEŚCIE.

Ambicja po ch*ju :lol:

Siriuz

2023-05-06, 01:32
Batman_ napisał/a:

Ahahhahaa ktoś ma ambicje, żeby pokazać wszystkim wokół, ze JA TO k***A POTRAFIĘ ZApie**alAC 180 W MIEŚCIE.
Ambicja po ch*ju



On tego nie robi na pokaz tylko dla siebie, ale wiadomo już co Ciebie motywuje w życiu.

Jarema_W

2023-05-06, 01:55
TWradek napisał/a:

Wcale nie zapie**alał a droga była prosta więc skończ pie**olić



Wcale, a wcale.
Od słupa do słupa w ok. 1 sekundę czyli lekko licząc 180 km/h.
Zapie**alanie w zabudowanym od ilu się zaczyna u was debili?
250? 300? Więcej?

Co tam wam się życzy motorzyści?
Aaaa, połamania nóg!

Nufrevi

2023-05-06, 02:00
O k***a ulaniec :o a jeszcze wczoraj siedziałem u niego na strimku

Siriuz

2023-05-06, 02:35
Jarema_W napisał/a:

Wcale, a wcale.
Od słupa do słupa w ok. 1 sekundę czyli lekko licząc 180 km/h.
Zapie**alanie w zabudowanym od ilu się zaczyna u was debili?
250? 300? Więcej?
Co tam wam się życzy motorzyści?
Aaaa, połamania nóg!



Znak P-8d "strzałka kierunkowa w prawo" umieszcza się na drogach o prędkości do 70k/h w odległości 15m (w wyjątkowych sytuacjach 20m) jedna za drugą. To oznacza, ze odległość między latarniami to niecałe 30m, więc motocyklista jechał ok 50km/h.
Nie potrafisz oszacować odległości i pewnie wpie**alasz się nieustannie innym pod koła.

Źródło: https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/szczegolowe-warunki-techniczne-dla-znakow-i-sygnalow-drogowych-oraz-17066287 sekcja 3.2.1 strzałki kierunkowe.

ps. nie wiem jak to dla Ciebie mogło wygladać na 180km/h... serio? Silniczek ledwo pyrka na niskich obrotach.

TytanowyRosomak

2023-05-06, 07:08
Siriuz napisał/a:

Znak P-8d "strzałka kierunkowa w prawo" umieszcza się na drogach o prędkości do 70k/h w odległości 15m (w wyjątkowych sytuacjach 20m) jedna za drugą. To oznacza, ze odległość między latarniami to niecałe 30m, więc motocyklista jechał ok 50km/h.
Nie potrafisz oszacować odległości i pewnie wpie**alasz się nieustannie innym pod koła.
Źródło: sekcja 3.2.1 strzałki kierunkowe.
ps. nie wiem jak to dla Ciebie mogło wygladać na 180km/h... serio? Silniczek ledwo pyrka na niskich obrotach.



Mi wyszło 57 km/h bo założyłem że od momentu rozpoczęcia nagrania do dzwona gość miał około 50m
Jakby zapie**alał 180 to by przej***ł ten samochód na dwie części :)


Takafura

2023-05-06, 07:51
TytanowyRosomak napisał/a:


Jakby zapie**alał 180 to by przej***ł ten samochód na dwie części


Błąd.
Jakby jechał 180 to by śmignął przed maską ruszającego auta ;)




Skrzek007

2023-05-06, 07:59
180kmh? Kolego, jak masz maturę z fizyki to ją przełóż na po wakacjach :-D Specjalnie szybko nie jechał, dałbym mu ok 70kmh, kamera zniekształca perspektywę. Wylądował tuż za samochodem. W zasadzie nic nie mógł zrobić, co najwyżej podnieść się na nogach, a chyba tego nie zrobił bo przedarło go udami przez kierownicę, może nawet złamanie kości udowej. Wyliże się. A każdy kto jeździ na motośladzie, prędzej czy później zorientuje się że jeżdżąc na mieście oczy trzeba mieć nawet w dupie ;-)