18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Pan vs Ukrainka i jej dzieci

PiotrusCinek88 • 2023-08-29, 21:39

Oglądać koniecznie z głosem.

Halman

2023-08-29, 21:42
patus silny w gębie do kobiety, ciekawe czy by wyskoczył do pana Ukraińca?

mygyry

2023-08-29, 21:45
Nasza miejscowa patologia strasznie urosła w piórka, że znaleźli kogoś niżej od siebie w łańcuchu sp***olenia

sirmlcs

2023-08-29, 21:46
Już od tych ku*asów w ryju ledwo co mówi

Geishaa

2023-08-29, 21:50
No i dobrze powiedział, nie widzę problemów (:

Posamekulki

2023-08-29, 21:51
Prawidłowa reakcja na swolocz, zimne piwo dla pana patola.

TiliLili

2023-08-29, 21:59
Przesadził gość, jakby to było przy mnie, mimo to, że jestem Polakiem, wpie**oliłbym typowi za takie słowa. Jak można dzieci tak wyzywać, i wgl takie słowa wypowiadać bo kobieta jest Ukrainką. Wgl taka nagonka na tle narodowościowym, bo ktoś jest z Ukrainy to ma odpowiadać dzisiaj za to co pierdyliard lat temu było, i nie mieli z tym nic wspólnego, mam tu na myśli wojnę, te zbrodnie i tak dalej. Polaki stali myslą, że są ponad Ukraińcami k***a, a tak naprawdę ten typ to takie sama nizina społeczna jak większość zapewne, chociaż nieważne jakie ma się stanowisko człowiek jest człowiekiem i nigdy nie zrozumiem co ma dzisiaj taki Ukrainiec czy Ukrainką do tego co było. To zwykli ludzie jak my, pracują, szukają lepszego życia, bądź standardu, tak jak my. A takie Kurowska jak ten typ myślą, że są wielkimi panami. k***a ale bym gościa rozj***ł. Rzygać się już chce od tych wszystkich komentarzy, już nie tylko tu, ale i wszędzie na temat Ukraińców, jacy to oni są źli, bo w czasach wojny były zjeby które krzywdziły. Każdy kraj ma zjebow, tak samo jak każdy kraj ma dobrych ludzi. Więc nie każdy Ukrainiec to zły człowiek. Skąd typ może wiedzieć, może jej mąż wystrzeliwuje na Ukrainie Ruskich, ona rozj***na psychicznie, a typ jeszcze jej Dopierala takimi słowami. Osobiście jestem w takiej postawie, że jak widzę takie chamstwo, to ch*j mnie obchodzi czy jesteś Polakiem, Ukraińcem, możesz być i k***a j***nym murzynem z Bronxu, koło ch*ja mi to lata jesteś chamidlo to na p*zde dostajesz buta. Typ ewidentnie zasługuje na wpie**ol. A wszystkim Ukraińcom, jak ta pani, z głębi siebie współczuję i przesyłam ciepłe pozdrowienia, życzę wytrwałości w tym kurewskim pie**olniku.

psyhepl

2023-08-29, 22:02
wieśniak i tyle ukraincy czy inne nacje ten typ zrobił wioche i tyle !

KrwawyEric

2023-08-29, 22:06
Przesadził grubo - z jednej strony jeśli faktycznie kopały psa czy tam w psa piłką to dobrze że zareagował...ale wyzywać je od śmieci i kazać wypie**alać z bękartami to lekko poleciał tutaj :D

sirmlcs

2023-08-29, 22:07
Ohoho wszyscy oburzeni bo biedną banderszmate wyzywa i te małe ścierwa myślące że wszystko mogą :D A jak by wam, wasze kochane pieski jakieś ukropskie bachory kopały to byście przepraszali i współczuli jak ten wyżej TiliVanili? Panoszą się te śmiecie i każdy morda w piasek bo jeszcze mu jakiś ukrop odszczeknie albo broń Boże przyłoży :D

Są gośćmi; jak się nie podoba to won do siebie

tolek01

2023-08-29, 22:10
nie lubie ukrów , ale do kobiety z dziećmi startować to troche przesada

Siriuz

2023-08-29, 22:13
TiliLili napisał/a:

Wgl taka nagonka na tle narodowościowym



Bo k***a ludzie z powodu wojny cicho przyzwolili na rozkwit j***nej ksenofobii i faszyzmu. Wystarczy popatrzec po Sadolu jak tego typu patusy smarują gównem Rusków, odczłowieczają każdego, od dziecka po starca. Dareczek1234, OdbytBIskupa, czy nawet ten zjeb Halman, który z uwielbieniem wyszukuje filmiki z Ruskami, żeby opowiadać jakie to bydło... Ludzie pozdejmowali maski grzecznych i poukładanych, i teraz widać kim są.

Parkometr

2023-08-29, 22:15
j***ny burak. Nie umie zwrócić uwagi jak człowiek. Z resztą morda tęskniąca za inteligencją... Co się dziwić. Wstyd

Halman

2023-08-29, 22:19
Siriuz napisał/a:

czy nawet ten zjeb Halman, który z uwielbieniem wyszukuje filmiki z Ruskami, żeby opowiadać jakie to bydło...



czyli jestem nieobiektywny? mam przestać wrzucać filmiki z ruskimi? wtedy będę już obiektywny? czy wtedy wujek puti ci osobiście pogratuluje?
X