18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Pan vs Ukrainka i jej dzieci

PiotrusCinek88 • 2023-08-29, 21:39

Oglądać koniecznie z głosem.

Siriuz

2023-08-29, 23:01
takamahi napisał/a:

Ten naród swoim działaniem lub w przypadku wojny, milczącym akceptem sam od lat nakręca rusofobię, sami dostarczają powodów aby ich normalni ludzie zaczęli nienawidzić.



Ciekawe, że jesteś milcząco ślepy na działania choćby Amerykanów, którzy bombardują kraje na podstawie sfabrykowanych "dowodów".... Tamci pewnie mogą, bo niosą demokrację.

TiliLili

2023-08-29, 23:01
Frytas12 napisał/a:

Nie zesraj się kapitanie Miękka Faja



Jeżeli te 12 to Twój wiek, to idź z mamą na zakupy po artykuły szkolne, zaraz nowy rok szkolny, będą cię nauczyciele jedynkami i uwagami j***ć. Ale jeżeli te 12 oznacza wielkość penisa, co można sądzić po nicku, to mam takie pytanie. Dlaczego wgl cokolwiek się wypowiadasz, gdy tu poważne, normalne i ludzkie poglądy ludzie okazują, jakie mają. Weź idź sobie pooglądaj, jak sobie do ryja sraja, albo temu podobne rzeczy, bo skoro nie napisałeś nic mądrego, to zapewne ci te 12 cm staje jak takie rzeczy widzisz

HultajLiteracki

2023-08-29, 23:08
Śmieć, patus j***ny. Za wyzywanie dzieci od kurew powinni mu jajca obciąć

danielusx25

2023-08-29, 23:14
sk***ował kobiete od dz**ek szmat itd za takie cos powinna już sie tym prokuratura zająć i debila powinna ścigac policja przeciez jak by nie było świadkow i było ciemno to on by jej zorbił krzywdę widac ze to jakiś bandyta nie ważne czy ukrainka czy polka czy z marsa tak sie nie zwraca do kobiety ciekawee czy on do swojej kobiety tak gada jeśli ma to jest jakaś masakra powinien wyłapać buta na ryj za to damski bokser widac zniego miał ochote ja zbombardować jak nie odpowie za to to nie wieże w sprawiedliwość

BeardedBastard

2023-08-29, 23:15
Mnie się tam spodobała reakcja typa....niech reszta siedzi cicho w takich sytuacjach to wam na łeb naszczają i wszyscy zgodnie jak stado baranów stwierdzi,że nawet fajnie bo się ciepłe przez chwilę zrobiło.Gonić ile i gdzie tylko można to socjalne bydło na utrzymaniu Polaków.Tfu.

Avocado

2023-08-29, 23:17
Zakompleksiony typ. Pewnie stara się tak do niego odzywała, to się wyżywa teraz na słabszych siebie.
Gość rownie dobrze mógł się tak odezwać do Polki, wtedy by były komentarze ,,dobrze zaj***ł szmacie” ,,dobrze jej tak” itp. Ale że Ukrainka to już współczucia i refleksja, a co drugi filmik z Ukraińcami czy Murzynami to zaciesz, gdy im więcej dostają wpie**olu słownego czy przemocy fizycznej.
Cóż Polak jest jak chorągiewka na dachu, obróci się, gdzie wiatr zawieje. :-)
Typ i tak trafi jak kosa na kamien, a jak mu wpie**olą to zobaczymy tu finał jego pato-popisówy.

pretor

2023-08-29, 23:19
Dwa problemy... Niestety bardzo dużo ukraińskich matek nie zajmuje się swoimi dziećmi w odpowiedni sposób. Bardzo często dzieci chodzą gdzie chcą i robią co chcą i czują się bezkarne, bo nikt nie zwróci uwagi. A drugi problem debil pseudo narodowiec, który zapewne w 18 roku życia skończył wreszcie 4 klasę podstawówki zachowuje się jak totalny zjeb... Jeśli bym widział, że jakieś dziecko kopie psa to oczywiście bym go zj***ł, ale w normalny sposób, a nie uważając się za nadludzia...

0dbytBiskupa

2023-08-29, 23:19
Siriuz napisał/a:

Bo k***a ludzie z powodu wojny cicho przyzwolili na rozkwit j***nej ksenofobii i faszyzmu. Wystarczy popatrzec po Sadolu jak tego typu patusy smarują gównem Rusków, odczłowieczają każdego, od dziecka po starca. Dareczek1234, OdbytBIskupa, czy nawet ten zjeb Halman, który z uwielbieniem wyszukuje filmiki z Ruskami, żeby opowiadać jakie to bydło... Ludzie pozdejmowali maski grzecznych i poukładanych, i teraz widać kim są.


Ruskie w pełni zasługują, to raz. A teraz leć do Putina i wypłacz mu się w rękaw. W ogóle, co ty jeszcze robisz w Polsce? Musisz się tu bardzo męczyć.

Siriuz

2023-08-29, 23:21
0dbytBiskupa napisał/a:

Ruskie w pełni zasługują, to raz. A teraz leć do Putina i wypłacz mu się w rękaw. W ogóle, co ty jeszcze robisz w Polsce? Musisz się tu bardzo męczyć.



Mentalnie bliżej Ci do tych Rusków, których tak nienawidzisz, więc ja się pytam co Ty tutaj jeszcze robisz?

0dbytBiskupa

2023-08-29, 23:29
Morda jest. Znajdą ch*ja.



Siriuz napisał/a:

Ciekawe, że jesteś milcząco ślepy na działania choćby Amerykanów, którzy bombardują kraje na podstawie sfabrykowanych "dowodów".... Tamci pewnie mogą, bo niosą demokrację.


Dużo wycierpieliśmy od tych strasznych Amerykanów? Może dziadka ci zastrzelili, babcię zgwałcili, a drugą okradli, co?

two_fourths

2023-08-29, 23:32
frajrze na filmie widać twoją tępą szmaciarską morde, teraz masz przejabane.

dżonyłojlker

2023-08-29, 23:33
0dbytBiskupa napisał/a:

Morda jest. Znajdą ch*ja.



To się zrobi zrzutkę na dobrego obrońcę, a chłopu należy się medal za walkę z ruskim gównem 8-) Niby to tylko zwrócenie uwagi tym małpim odpadom, ale patrząc na to jak wszyscy chowają głowę w piasek, to i tak cieszy i pokazuje, że jest jeszcze jakaś nadzieja.

Gandalf

2023-08-29, 23:36
Angel napisał/a:

Vladek weź popcorn bo będzie się działo



Dziś w menu nóżki w galarecie

;-)

0dbytBiskupa

2023-08-29, 23:38
mygyry napisał/a:

Nasza miejscowa patologia strasznie urosła w piórka, że znaleźli kogoś niżej od siebie w łańcuchu sp***olenia


Tak, a najlepiej to widać na sadolu. Tutaj nie ma dnia bez j***nia murzynów, pedałów i koniecznie banderowców. A najzacieklej jebią ci najbardziej sp***oleni. Wyrzutki społeczne i przegrywy. Bo jak samemu się jest na dnie społecznej hierarchii to od razu człowiekowi robi się raźniej jeśli znajdzie kogoś niżej. Wtedy czuje się jak Pan.

motylekwbrzuchu napisał/a:

To się zrobi zrzutkę na dobrego obrońcę, a chłopu należy się medal za walkę z ruskim gównem Niby to tylko zwrócenie uwagi tym małpim odpadom, ale patrząc na to jak wszyscy chowają głowę w piasek, to i tak cieszy i pokazuje, że jest jeszcze jakaś nadzieja.


Nie rozśmieszaj mnie gościu. Z czego wy zrobicie zrzutkę, gołodupcy i przegrywy? :lol:
X