18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Pan vs Ukrainka i jej dzieci

PiotrusCinek88 • 2023-08-29, 21:39

Oglądać koniecznie z głosem.

takamahi

2023-08-31, 23:15
Materiału filmowego na poparcie moich tez w wątku na sadolu który zlinkowałem jest w przysłowiowy ch*j, każdy kto ma czas i chęć może sobie sprawdzić sam.
A poza tym to ja pie**olę, normalnie poziom twojej głupoty, debilizmu wręcz jest powalający. Ja myślałem że rozmawiam z człowiekiem, idiotą o poj***nych poglądach, ale człowiekiem, a ty zwykłym śmieciem jesteś.

Siriuz

2023-09-01, 00:18
takamahi napisał/a:

Materiału filmowego na poparcie moich tez w wątku na sadolu który zlinkowałem jest w przysłowiowy ch*j, każdy kto ma czas i chęć może sobie sprawdzić sam.
A poza tym to ja pie**olę, normalnie poziom twojej głupoty, debilizmu wręcz jest powalający. Ja myślałem że rozmawiam z człowiekiem, idiotą o poj***nych poglądach, ale człowiekiem, a ty zwykłym śmieciem jesteś.



Mogę być foliarskim śmieciem, grunt że mam kręgosłup moralny i własny rozum. Idź z bydłem na rzeź.

takamahi

2023-09-01, 00:19
Siriuz napisał/a:

grunt że mam kręgosłup moralny i własny rozum



Masz to ty omamy co najwyżej.

zurgame

2023-09-01, 00:58
Gdyby ktokolwiek uderzył mojego psa zareagowałabym tak samo bez różnicy czy Ukraina czy Polska...

dziadek3

2023-09-01, 01:48
ObciagamZaDyche napisał/a:

Dobrze gada i koniec. Niewdzieczni ukraincy rozj***li nam kraj. Nie da sie nawet mieszkania wynajac a oni tylko chca wiecej i stawiaja warunki jak ciapaci. Rozj***li nam kraj, i h*j.




jak się nie da mieszkania wynająć ? przecież pis obiecał 100tyś mieszkań .. chwila ... kiedy obiecał ?

Siriuz napisał/a:


Razem z materiałami pokazującymi jak najemnicy Zelenskiego fortyfikują się w tych cywilnych obiektach, albo ostrzeliwują czołgi z dachów bloków. To oni k***a popełniają zbrodnie wojenne(...)



co ty chłopie pie**olisz ?
zaatakowany kraj ma prawo bronić się jak chce (prócz zakazanej broni np. chemiczna czy biologiczna) i ŻADNE prawo nie zabrania obrony w mieście

(bo jak bronić miasto skoro miasto jest atakowane ? umówić się na ustawkę "na łące za torami" ? )

a co ty na to że ruskie kalibry i te drugie ścierwa ... Kh-101 ? (nie pamiętam) to co nawet do nas przyleciało .. ot tak sobie w prezencie
Iskandery szechedy sredy bombardują cywilne miasta czy składy zboża daleko za linią frontu ? to nie jest już zbrodnia wojenna ?

Siriuz napisał/a:

Masz tutaj jeden, który akurat na dysku mam. (...)

Polecam zapoznanie się z konwencjami i prawem wojennym, i zwracanie uwagi na przykłady ich łamania.



a przypomnij no nam kolego co ten czołg w ogóle robi na terenie innego niezależnego państwa ?

właśnie ja także POLECAM TOBIE trochę poczytać

tam gdzieś jeszcze pisałeś że bardziej do ciebie trafia "ruska prawda" czy jak ją tam sobie nazwałeś
a np. taki filmik widziałeś ?
taki jak to się zaczynało

są napisy więc spokojnie można zrozumieć

tam po 40stej którejś minucie są filmiki jak ruskie strzelają sami do siebie - ot tak dla zabawy , jak wyrzutnia GRAD stoi pomiędzy blokami i strzela w stronę Ukrainy
albo jak dwa GRADY stojące gdzieś w szarej strefie strzelają jeden w stronę Donbasu a drugi Ukraińskich pozycji
.. sporo ciekawych momentów dla kogoś kto nie widział

polecam

film ma ograniczenia bo ruskie go zgłaszają że łamie jakieś tam prawa

https://www.youtube.com/watch?v=ZgIVE62J-hs



lacrimal

2023-09-01, 11:36
Caruda napisał/a:

Haha, na pęczki po blokach siedzi takiej patusiarskiej patologii jak ten typ - normalnie tym się różnią od ruskich, że nie srają jeszcze na klatkach, no może poza ich schorowanymi psami, które walą gdzie popadnie. Ci co przyklaskują patusowi to zapewne sami dostalibyście po gębie jakby chłop się koło was potknął



i tak sie zastanawiałem kto gorszy, ale w sumie najlepsze podsumowanie - jedno pato drugie pato, szkoda że ten nasz gorszy

badaboom

2023-09-01, 22:26
I właśnie przez takich aroganckich śmietników bez kultury nasz kraj za granicami ma zepsutą opinię. Pomyślcie sobie że 70% polskich emigrantów zarobkowych na zachodzie odpie**ala takie tarło i to w obcym kraju będąc czyimś gościem. Każdy nosi na klacie orzełka albo udaje że jest kibicem a cała ta cwe*ada nie zna nawet historii polski na poziomie średnio podstawowym

elfan84

2023-09-01, 23:57
k***a niemyta, atakuję kobietę,nue ważne czy Ukrainą czy polka,taki konował ma przewalone pod cela

Ale bym w mordę walił tego poloka,z moich rejonów,pilnuj się...

vad14

2023-09-02, 07:13
jestem Ukraincem i nienawidze psow bez kaganca. Jeden mnie ugryzl i teraz mam odruchowo jak podchodzi blizko pchlarz czestowac go butem

Ekukutno

2023-09-02, 08:52
TiliLili napisał/a:

Przesadził gość, jakby to było przy mnie, mimo to, że jestem Polakiem, wpie**oliłbym typowi za takie słowa. Jak można dzieci tak wyzywać, i wgl takie słowa wypowiadać bo kobieta jest Ukrainką. Wgl taka nagonka na tle narodowościowym, bo ktoś jest z Ukrainy to ma odpowiadać dzisiaj za to co pierdyliard lat temu było, i nie mieli z tym nic wspólnego, mam tu na myśli wojnę, te zbrodnie i tak dalej. Polaki stali myslą, że są ponad Ukraińcami k***a, a tak naprawdę ten typ to takie sama nizina społeczna jak większość zapewne, chociaż nieważne jakie ma się stanowisko człowiek jest człowiekiem i nigdy nie zrozumiem co ma dzisiaj taki Ukrainiec czy Ukrainką do tego co było. To zwykli ludzie jak my, pracują, szukają lepszego życia, bądź standardu, tak jak my. A takie Kurowska jak ten typ myślą, że są wielkimi panami. k***a ale bym gościa rozj***ł. Rzygać się już chce od tych wszystkich komentarzy, już nie tylko tu, ale i wszędzie na temat Ukraińców, jacy to oni są źli, bo w czasach wojny były zjeby które krzywdziły. Każdy kraj ma zjebow, tak samo jak każdy kraj ma dobrych ludzi. Więc nie każdy Ukrainiec to zły człowiek. Skąd typ może wiedzieć, może jej mąż wystrzeliwuje na Ukrainie Ruskich, ona rozj***na psychicznie, a typ jeszcze jej Dopierala takimi słowami. Osobiście jestem w takiej postawie, że jak widzę takie chamstwo, to ch*j mnie obchodzi czy jesteś Polakiem, Ukraińcem, możesz być i k***a j***nym murzynem z Bronxu, koło ch*ja mi to lata jesteś chamidlo to na p*zde dostajesz buta. Typ ewidentnie zasługuje na wpie**ol. A wszystkim Ukraińcom, jak ta pani, z głębi siebie współczuję i przesyłam ciepłe pozdrowienia, życzę wytrwałości w tym kurewskim pie**olniku.



Ty sie lecz bo przez takich jak ty te urki panosza sie u nas.

dziadek3

2023-09-02, 15:37
Ekukutno napisał/a:

Ty sie lecz bo przez takich jak ty te urki panosza sie u nas.



serio ? a ja myślałem że przez to że Puttler najechał ich kraj - dzięki że wyprowadziłeś mnie z błędu

heartagram

2023-09-03, 14:38
TiliLili napisał/a:

Przesadził gość, jakby to było przy mnie, mimo to, że jestem Polakiem, wpie**oliłbym typowi za takie słowa. Jak można dzieci tak wyzywać, i wgl takie słowa wypowiadać bo kobieta jest Ukrainką. Wgl taka nagonka na tle narodowościowym, bo ktoś jest z Ukrainy to ma odpowiadać dzisiaj za to co pierdyliard lat temu było, i nie mieli z tym nic wspólnego, mam tu na myśli wojnę, te zbrodnie i tak dalej. Polaki stali myslą, że są ponad Ukraińcami k***a, a tak naprawdę ten typ to takie sama nizina społeczna jak większość zapewne, chociaż nieważne jakie ma się stanowisko człowiek jest człowiekiem i nigdy nie zrozumiem co ma dzisiaj taki Ukrainiec czy Ukrainką do tego co było. To zwykli ludzie jak my, pracują, szukają lepszego życia, bądź standardu, tak jak my. A takie Kurowska jak ten typ myślą, że są wielkimi panami. k***a ale bym gościa rozj***ł. Rzygać się już chce od tych wszystkich komentarzy, już nie tylko tu, ale i wszędzie na temat Ukraińców, jacy to oni są źli, bo w czasach wojny były zjeby które krzywdziły. Każdy kraj ma zjebow, tak samo jak każdy kraj ma dobrych ludzi. Więc nie każdy Ukrainiec to zły człowiek. Skąd typ może wiedzieć, może jej mąż wystrzeliwuje na Ukrainie Ruskich, ona rozj***na psychicznie, a typ jeszcze jej Dopierala takimi słowami. Osobiście jestem w takiej postawie, że jak widzę takie chamstwo, to ch*j mnie obchodzi czy jesteś Polakiem, Ukraińcem, możesz być i k***a j***nym murzynem z Bronxu, koło ch*ja mi to lata jesteś chamidlo to na p*zde dostajesz buta. Typ ewidentnie zasługuje na wpie**ol. A wszystkim Ukraińcom, jak ta pani, z głębi siebie współczuję i przesyłam ciepłe pozdrowienia, życzę wytrwałości w tym kurewskim pie**olniku.



jakby ci ukrainskie zwierze kopnelo psa to inaczej ruska onuco bys pie**olil.
SMIERC ukrainie i ukrom!

pablo11

2023-09-03, 16:23
TiliLili ty i twoja zafajdana rodzinka powinna znaleźć się 1943 w Wołyniu !!! to j***ne ścierowo ukraińskie powinno r*chać całą twoją rodzinę a ty k***o zj***na powinieneś patrzeć trzymając ukraińskiego ku*asa w pysku j***na szmato !!!!
Kim k***o jesteś ????? ciekawe czy wtedy historia byłaby nieważna pie**olona mendo !!!! A kurewski pie**olnik to k***o nora w której c**o siedzisz ze swoją kurewską rodzinką j***ny cwe*u !!!! już niedługo weżniemy się za ukraińskie k***y i za takich popaprańców jak ty kurewski j***ny zjebie :-D

takamahi

2023-09-03, 17:11
pablo11 napisał/a:

TiliLili ty i twoja zafajdana rodzinka powinna znaleźć się 1943 w Wołyniu !!! to j***ne ścierowo ukraińskie powinno r*chać całą twoją rodzinę a ty k***o zj***na powinieneś patrzeć trzymając ukraińskiego ku*asa w pysku j***na szmato !!!!
Kim k***o jesteś ????? ciekawe czy wtedy historia byłaby nieważna pie**olona mendo !!!! A kurewski pie**olnik to k***o nora w której c**o siedzisz ze swoją kurewską rodzinką j***ny cwe*u !!!! już niedługo weżniemy się za ukraińskie k***y i za takich popaprańców jak ty kurewski j***ny zjebie



Oto przykład jak trzeba mieć naj***ne we łbie żeby po czynach garstki (UPA - ok 35 tys. ludu w 44 roku- wikipedia) w stosunku do całej liczby Ukraińców, oceniać cały naród.
Tak tylko pod rozwagę takich zjebów podam że niemała jest liczba Polaków którzy podczas wojny kolaborowali z okupantem, w samej okupowanej Warszawie ich liczba była szacowana na 5% ludności.
Każdy Europejski naród przez setki lat istnienia dorobił się grup osób których czyny były co najmniej kontrowersyjne, przez to każdy taki naród ma mniej lub więcej za uszami.

dziadek3

2023-09-03, 18:13
heartagram napisał/a:

jakby ci ukrainskie zwierze kopnelo psa to inaczej ruska onuco bys pie**olil.
SMIERC ukrainie i ukrom!




i rozumiem że jakby ci polskie zwierze kopnęło psa to śmierć Polsce i polakom ?
X