18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska zapomniana. Kontrast piękna i rozpadu cz. II

oskarious • 2017-10-24, 17:22
Witam ponownie.

Dwa czy trzy dni temu wrzuciłem kilka zdjęć mojej partnerki w ciekawych miejscówkach rozsianych po Naszym zajebistym kraju. Obiecałem, że jak temat się przyjmie, to możecie liczyć na więcej. Słowa dotrzymuję i ponad ćwierć tysiąca piw i sto komentarzy później zamieszczam materiał uzupełniający. W komentarzach dodatkowo zdjęcia bez modelki.

Pod zdjęciami prezentuję listę dziesięciu najlepszych moim zdaniem komentarzy z ostatniego tematu :mrgreen:




spoiler

Halman

2017-10-24, 17:26
A jednak masz parcie na szkło choć ostrzegałem... (trzeba było odczekać z miesiąc)...
Oczywiście wylądujesz na głównej ale u kilku ważnych sadoli tracisz; ot, następny fotoamator z kobitą i przekonaniem że jest artystą...
Teraz to już tylko cycki zostały...

edit: e, kłamczuszek na dodatek:
oskarious napisał/a:

i sto komentarzy



87 komentarzy, już sobie nie dodawaj blasku :kawa:

Krosi

2017-10-24, 17:26
Ale z tym ryjem to chyba rację mieli :D

Reszta w jak najlepszym porządku :)

oskarious

2017-10-24, 17:36












HAL9000/2 napisał/a:

A jednak masz parcie na szkło choć ostrzegałem... (trzeba było odczekać z miesiąc)...
Oczywiście wylądujesz na głównej ale u kilku ważnych sadoli tracisz; ot, następny fotoamator z kobitą i przekonaniem że jest artystą...
Teraz to już tylko cycki zostały...



Dosyć sporo osób na priv i w komentarzach liczyło na szybką, kolejną porcję. Sporo osób prosiło o namiary miejsc. Padły pytania w sprawię rzemiosła fotografii. Jeśli coś się sprawdza to działam. Ci co czekają najczęściej przeczekują życie. Niemniej zgadzam się z Tobą, że są sytuacje, gdy warto się zastanowić i nie spieszyć. Parcie na szkło... Jasne. Każdy ma. Nie wszyscy tylko się przyznają. Pozdrawiam.

Halman

2017-10-24, 17:41
oskarious napisał/a:



Dosyć sporo osób na priv i w komentarzach liczyło na szybką, kolejną porcję. Sporo osób prosiło o namiary miejsc. Padły pytania w sprawię rzemiosła fotografii. Jeśli coś się sprawdza to działam. Ci co czekają najczęściej przeczekują życie. Niemniej zgadzam się z Tobą, że są sytuacje, gdy warto się zastanowić i nie spieszyć. Parcie na szkło... Jasne. Każdy ma. Nie wszyscy tylko się przyznają. Pozdrawiam.



na privie to ja mam zaproszenie na kawę od Jarosława, pogróżki od tw. Bolka oraz co mi zrobi dobrego Krystyna Prońko... wiec przyj na szkło dziel się fotami aż twoja gwiazda utonie w tym szambie.

mar077

2017-10-24, 17:48
Mordo. Ma krzywe i grube nogi! Twarz ok!!

czarnykun

2017-10-24, 17:52
Jak tam perełki komentatorskie? Dupy już chyba nie musicie myć po tak soczystym liźnięciu?

Rozchędażacz

2017-10-24, 17:54
Drugie zdjęcie oraz piąte w mojej ocenie najlepsze :)

Pa...........or

2017-10-24, 18:04
"kontrast piękna i rozkładu"
Z tym rozkładem to nie przesadzaj, kobitę masz całkiem dobrą.
Zazdro !!!

SpeedyG

2017-10-24, 18:09
Wyczuwam zbiorczy.

pi...........ja

2017-10-24, 18:16
Zastanawiam się kto ma większe parcie na szkło, jeśli to forum można uznać za jakieś szkło. Chyba ona. Do tego jeszcze podniecanie się walącymi do jej zdjęć. Umysł gwiazdki instagrama albo kurewki z showbiznesu.

Essent

2017-10-24, 18:20
Ewidentnie pchasz się w gips za te -ubrane- zdjęcia swojej laski :kawa:

serenity

2017-10-24, 18:24
Nic, naprawdę nic pięknego nie widać! Zdjęcia specjalnie rozmyte, miejsca jakich wiele w każdym mieście, a kobitka taka sobie. Szczerze to taka na raz i zapomnieć. Nie wyżyjecie z takich fotek, ale bawcie się dobrze, może znajdzie się jakiś materiał na harda za jakiś czas.

~Velture

2017-10-24, 18:25
Cytat:

4.9. Przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl. Powtarzające się wątki (tzw. ,,duble") będą usuwane. Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. Powiązane tematycznie materiały należy dodawać do istniejących już wątków.



https://www.sadistic.pl/polska-zapomniana-kontrast-piekna-i-rozpadu-vt460389.htm do scalenia

T3RMINATOR

2017-10-24, 18:26
Te fotki bardziej do żydzbuka pasują ale laska masz nie przeciętną ;) p.s kochaj to co jest twoją pasją , a resztę pi....