18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska zapomniana. Kontrast piękna i rozpadu cz. II

oskarious • 2017-10-24, 17:22
Witam ponownie.

Dwa czy trzy dni temu wrzuciłem kilka zdjęć mojej partnerki w ciekawych miejscówkach rozsianych po Naszym zajebistym kraju. Obiecałem, że jak temat się przyjmie, to możecie liczyć na więcej. Słowa dotrzymuję i ponad ćwierć tysiąca piw i sto komentarzy później zamieszczam materiał uzupełniający. W komentarzach dodatkowo zdjęcia bez modelki.

Pod zdjęciami prezentuję listę dziesięciu najlepszych moim zdaniem komentarzy z ostatniego tematu :mrgreen:




spoiler

baxter

2017-10-24, 22:54


dajta jakie fotki na harda, a później sp***alaj bo denerwujesz.

Angorek

2017-10-24, 22:55
E tam pie**olicie, fajna babeczka ;) Bardzo przypomina mi Elize Ryd z Amaranthe.

basior88

2017-10-24, 23:33
Nie zdziw sie jak Twoja wrzuci tu niedlugo pod pseudonickiem fotki swych cysi dla wiekszego fejmu! Pozdro sadistic :D

Xumme

2017-10-25, 00:50
tak czytam i nie dowierzam... Ludzie k***a - fajna, zgrabna babka! Naprawdę ma mega jędrne, zgrabne ciało... a co do twarzy - nie każda babka na swiecie to carmen electra....

ToPrzeciezJa

2017-10-25, 01:52
Aha, czyli się nie r*cha i trzeba z nią chodzić. pie**ole ten wątek w takim razie

Allin23

2017-10-25, 03:52
Oprócz 3 zdjęcia to to jest papka z instagrama i spam filtrów.

Ale to przypadkiem nie miałeś na DeviantArt czy inny portal wrzucać ale ci się popie**oliło i wrzuciłeś tutaj czy jak?

Nie wiem czego sie spodziewałeś.

takamahi

2017-10-25, 03:57
Wydawało mi się że naturalnym środowiskiem kaszalotów jest woda, a tu proszę kolega prezentuje kaszalota lądowego.

romozomo

2017-10-25, 06:45
Czy chcesz zrobić ze swojej partnerki kolejną "gwiazdę" pokroju natalii siwiec?

DużyKutas

2017-10-25, 09:35
Taką dupeczkę na takie zadupia zabierać, autor chyba próbuje się przełamać i zabawić w Roberta K. :amused:

do...........ka

2017-10-25, 11:58
Bardzo ładna Pani, ale w dalszym ciągu nie czytam Twojego zamysłu.
Skoro ma być Pięknem w kontraście z Rozpadem, to dlaczego ubierasz ją w jakieś przeciętne ciuchy, pasujące kolorystycznie do reszty. Przez to zdjęcia wyglądają jak profilowki na fejsa.
Skup się bardziej na niej (nie na pozie czy tyłku), trochę mniej na całej otoczce :->

Fajne cycki.

oskarious

2017-10-25, 16:42
Allin23 napisał/a:



Nie wiem czego sie spodziewałeś.



Spodziewałem się tego co się stało, temat się dość dobrze przyjął. Nie wiem do czego pijesz.

dobra.wróżka napisał/a:


Skoro ma być Pięknem w kontraście z Rozpadem, to dlaczego ubierasz ją w jakieś przeciętne ciuchy, pasujące kolorystycznie do reszty.



Celna uwaga. To w większości są efekty tygodniowej wycieczki po całej Polsce. Ciężko było się zorganizować z zapleczem wizażu i kompletną szatnią. Spaliśmy w busie. :) ale faktycznie kontrast na części zdjęć jest niewielki

romozomo napisał/a:

Czy chcesz zrobić ze swojej partnerki kolejną "gwiazdę" pokroju natalii siwiec?



Niekoniecznie. Po prostu dzielimy hobby i spędzamy miło czas, a że efekty dosyć sporo osób uznało za miłe dla oka, to warto się podzielić z innymi. A tak ogólnie to Siwiec całkiem nieźle się oddala od początkowej opinii vide jej kariera teatralna. Osobiście nie oglądałem spektaklu, ale czytałem kilka pozytywnych recenzji.

ToPrzeciezJa napisał/a:

Aha, czyli się nie r*cha i trzeba z nią chodzić. pie**ole ten wątek w takim razie



Na przyszłość ostrzegam: większość kobiet, które się r*chają nawet bez chodzenia trzeba najpierw jakoś do siebie przekonać, więc radzę zawczasu wizytę w burdelu cobyś nie umarł jako prawiczek. ;-)

MalcolmX napisał/a:

W sieci najzdrowsza jest anonimowość.
Pozdrawiam z ul.Suchanka :-)



W sieci najzdrowsza anonimowość, a potem podajesz swój adres? :mrgreen: mam nadzieję, że to zamierzona ironia. 8-) nie mniej pozdrawiam byłego sąsiada. Obecnie mieszkamy na Morenie.

The_Generat napisał/a:

poza tym trzeba ją było lepiej ucharakteryzować bo może rozkład jest ale fotografia powinna to uwypuklić, podkreślić na tle piękna kupy gruzu...



winszuję pierwszego inteligentnego pocisku jaki otrzymaliśmy! Piwo.

medyklujleczywch*j napisał/a:

nie rozumiem na ki h*j tacy pseudo artystę wpie**ala tone filtrów że zdjęcie wygląda bardziej jak grafika komputerowa niż zdjęcie. ogarnij sie autorze i tobie podobni klikacze migawki wielcy artystę



Nie rozumiem na ki h*j tacy pseudo znawcy wpie**alają tonę niekonstruktywnych opinii w oparciu o swój wątpliwy gust, ogarnij się autorze i tobie podobni klikacze klawiatury wielcy nieistotni

spinaczel

2017-10-25, 18:11
Tak tylko jeszcze dla porównania - pokaż zdjęcie żony. Jak nie możesz to chociaż bez twarzy.

oskarious

2017-10-25, 18:27
spinaczel napisał/a:

Tak tylko jeszcze dla porównania - pokaż zdjęcie żony. Jak nie możesz to chociaż bez twarzy.



Żebym nie miał z nią dzieci to pewnie i bym pokazał, ale jeśli jest choć minimalne ryzyko, że się dowie to mogę mieć utrudniony kontakt z ukochanymi malcami, a dopiero co wywalczyłem swoje prawa do normalnych kontaktów.

Kopalny

2017-10-25, 21:43
O to jaksiemasz, skoro laska czyta komentarze, to tez coś napiszę, zawsze to jakiś kontakt ze cipencją, że się tak wyrażę poufale.