18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska zapomniana. Kontrast piękna i rozpadu cz. II

oskarious • 2017-10-24, 17:22
Witam ponownie.

Dwa czy trzy dni temu wrzuciłem kilka zdjęć mojej partnerki w ciekawych miejscówkach rozsianych po Naszym zajebistym kraju. Obiecałem, że jak temat się przyjmie, to możecie liczyć na więcej. Słowa dotrzymuję i ponad ćwierć tysiąca piw i sto komentarzy później zamieszczam materiał uzupełniający. W komentarzach dodatkowo zdjęcia bez modelki.

Pod zdjęciami prezentuję listę dziesięciu najlepszych moim zdaniem komentarzy z ostatniego tematu :mrgreen:




spoiler

oskarious

2017-10-24, 20:48
PalonyPaznokieć napisał/a:

Ćwierć tysięcy brzmi bardziej dumnie niż 250 nie? :amused:



Nie wiem ile to jest ćwierć tysięcy, ale jeśli chodziło o ćwierć tysiąca to faktycznie masz rację. Nie pomyślałem o tym. Widocznie jesteś bardziej inteligentny ode mnie.

BrianGriffin

2017-10-24, 20:50
Wygląda na miłą dziewczynę. Tym bardziej szkoda, że wrzuca swoje zdjęcia do internetu.

oskarious

2017-10-24, 20:51
wowku napisał/a:

ale trzeba być pojebem, żeby wrzucać swoją partnerkę na sadola :D to trochę tak jakbyś wysłał ją na bukkake



nie wiem co to bukkake, ale zakładam, że coś dobrego, większość ortodoksów z tego portalu poleca... mówią, że pomaga im na cerę.

SKINHEAD

2017-10-24, 20:54
Nie przejmuj się stulejarzami którzy mówią że brzydka... jedynymi kobietami jakie mieli to te pod które trzepali na .jpeg... Masz pasję i rób to poprostu i pie**ol komentarze :)

oskarious

2017-10-24, 21:01
SKINHEAD napisał/a:

Nie przejmuj się stulejarzami którzy mówią że brzydka... jedynymi kobietami jakie mieli to te pod które trzepali na .jpeg... Masz pasję i rób to poprostu i pie**ol komentarze :)



Gdybyśmy z moją Panią nie mieli dystansu, to zdjęcia nie trafiłyby tutaj :-D a tak przynajmniej jest się z czego pośmiać przy lampce wina wieczorem. Ona do dziś ma bękę z porównania jej do peta pod Żabką :mrgreen: Niemniej dzięki za wstawiennictwo!

BrianGriffin

2017-10-24, 21:04
SKINHEAD napisał/a:

Masz pasję i rób to poprostu i pie**ol komentarze :)



Przecież oni to robią dla komentarzy :roll: Jakby tutaj było zero postów, to dopiero by była deprecha : >
A i "po prostu" zapisujemy rozłącznie, k***a!

oskarious

2017-10-24, 21:06
BrianGriffin napisał/a:



Przecież oni to robią dla komentarzy



Tym bardziej dziękujemy za Twoje komentarze. :-)

Bizior4

2017-10-24, 21:46
Och wy próżni stulejarze, sadol z zazdroscia idzie w parze, Żal wam wszystkim dupsko ściska, ślina toczy się z brudnego pyska.......

Zadi_

2017-10-24, 22:06
this is sadistic k***a!

medyklujleczywchuj

2017-10-24, 22:06
Serio za dużo obróbki zdjęć bawienia się kontrastem i programami typu photoshop. sam robie zdjecia ale za h*ja nie rozumiem na ki h*j tacy pseudo artystę wpie**ala tone filtrów że zdjęcie wygląda bardziej jak grafika komputerowa niż zdjęcie. ogarnij sie autorze i tobie podobni klikacze migawki wielcy artystę

TeaBag

2017-10-24, 22:12
Po co te przesycenia kolorem ? Psuję to efekt.. naturalnie można uchwycić piękno.

BrianGriffin

2017-10-24, 22:14
To wasze gówniaki na zdjęciach? Cały czar pryska...

MalcolmX

2017-10-24, 22:32
Oskariuous: Ja bym tak nie szalał z tym udostępnianiem albumów. Ciśnienie i parcie na "fejm" wyłącza instynkt samozachowawczy. I teraz co? byle szmondak-stulejarz będzie się czaił pod Biedronką przy rondzie na Cienistej na Gdańskim Chełmie, żeby zobaczyć cycki Twojej kobity. Później jeszcze namierzy przedszkole Twoich dzieciaków itp. Pojebów nie brakuje. Jeśli nie macie odrobiny ekshibicjonisty w sobie, to bym odradzał takie akcje. W sieci najzdrowsza jest anonimowość.
Pozdrawiam z ul.Suchanka :-)

The_Generat

2017-10-24, 22:33
zdjęcia powinny mieć jakiś sens czy koncepcję, najprościej to wpie**olić dupę na środek czegokolwiek i załatwione... szkoda tylko, że laska jest w sukience wieczorowej czy jak to tam się k***a nazywa i stoi "naturalnie" na tle kupy gruzu, poza tym trzeba ją było lepiej ucharakteryzować bo może rozkład jest ale fotografia powinna to uwypuklić, podkreślić na tle piękna kupy gruzu...


... z przewagą kupy