18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska policja podczas rutynowej kontroli.

~_Yarko_ • 2019-06-18, 12:42
Mimo ostrej reakcji mundurowych, ich formalne zastrzeżenia okazały się dość błahe. Wystawili Markowi K mandat za dwa wykroczenia: odmowę podania danych oraz używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym (nie ma mowy o znieważeniu funkcjonariuszy publicznych czy utrudnianiu czynności służbowych). Mężczyzna mandatu nie przyjął. W efekcie policja skierowała do sądu wniosek o ukaranie.​
- Wydaje mi się, że trudno będzie policji się z tego wytłumaczyć. Wszystko wskazuje na wybitnie nieprofesjonalne, nieadekwatne działanie policjantów - uważa kryminolog, dr Paweł Moczydłowski.
Jest już zarzut dyscyplinarny dla policjanta za brutalną interwencję.

longfly

2019-06-18, 21:31
dobra przestancie szczekac menele i debixy jp idzcie po 500 plus na bachora

p4nk1

2019-06-18, 21:35
longfly napisał/a:

dobra przestancie szczekac menele i debixy jp idzcie po 500 plus na bachora



Zostawimy ten przywilej elycie jak ty.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-18, 21:38
skywalker75 napisał/a:

Tyle, że tu nikt nikogo nie pobił, ani nie zgwałcił a już na pewno nie moją żonę i dziecko. Normalnym ludziom nie przyjdzie do głowy, takie cwaniakowanie policji, Płace podatki na tę służbę po to, żeby czuć się bezpiecznie , wszędzie i jednostki agresywne , czy patologiczne powinny być pacyfikowane



Każdy płaci nie tylko ty,tylko ja tu żadnych jednostek agresywnych oprócz mundurowych nie widzę.Pozwól że ja będę sobie nazywał rzeczy po imieniu i co jest złe będę nazywał złem,a co dobre dobrem według mnie,a ty tam możesz nie mieć żadnego sobie tam krytycyzmu, na k***a tle fiksacji jakąś grupom zawodową,ale nie sądzę żebyś był wyznacznikiem minimalnych standardów choćby się k***a zesrał.Fuszerkę trzeba nazywać po imieniu,dobrą robotę pochwalić,a nie zaczynać sobie wmawiać jaką to oni patologię nie spotkali,która ich zaatakowała,bo to dorabianie kłamstw,manipulacja kreowanie konfabulacji na potrzeby nie wiadomo ch*j wie czego,a do tego przyzwalania na dalsze bezsensowne przekraczanie granic.Takie mam zdanie i sobie jego nie zmienię

PS
Też płacący podatki obywatel do k***y

p4nk1

2019-06-18, 22:01
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Każdy płaci nie tylko ty,tylko ja tu żadnych jednostek agresywnych oprócz mundurowych nie widzę.Pozwól że ja będę sobie nazywał rzeczy po imieniu i co jest złe będę nazywał złem,a co dobre dobrem według mnie,a ty tam możesz nie mieć żadnego sobie tam krytycyzmu, na k***a tle fiksacji jakąś grupom zawodową,ale nie sądzę żebyś był wyznacznikiem minimalnych standardów choćby się k***a zesrał.Fuszerkę trzeba nazywać po imieniu,dobrą robotę pochwalić,a nie zaczynać sobie wmawiać jaką to oni patologię nie spotkali,która ich zaatakowała,bo to dorabianie kłamstw,manipulacja kreowanie konfabulacji na potrzeby nie wiadomo ch*j wie czego,a do tego przyzwalania na dalsze bezsensowne przekraczanie granic.Takie mam zdanie i sobie jego nie zmienię
PS
Też płacący podatki obywatel do k***y



Fuszerka? Toż to czysty profesjonalizm. Nie masz nic na sumieniu, dajesz dowód do kontroli i się rozchodzicie z hasłem "miłego dnia". Zgrywasz cwaniaka, to jesteś poszukiwany, będziesz poszukiwany, albo masz coś do ukrycia. Proste. Jak za poprawne skontrolowanie potencjalnych przestępców (bo uczciwy obywatel tak się nie zachowuje podczas kontroli) policjant dostaje dyscyplinarne, to za kilka lat bronić Cię będą ekhm... jak to nazywasz, ludzie od fuszerki... Fuszerkę też odwalą w Twojej obronie, bo ktoś nagrywa, a może jednak Ci się należało. A później wiń swoje nastawienie (jeśli przeżyjesz).

tojatomek

2019-06-18, 22:05
j***na patola.... to było brutalne no jestem kórwa rozj***ny.. ktoś z was wchodzi na harda?

Mors_Nigra

2019-06-18, 22:44
Niewolnicy w komentarzach mocno bronią "panów policjantów" widzę. Na wszystko są odpowiednie procedury, chłopacy nie zrobili właściwie niczego złego, natomiast spuszczone ze smyczy psy z nagrania o czymś takim jak procedury, chyba nigdy nie słyszeli. Gość się spytał kolokwialnie o powód przeszukania, do czego ma pełne prawo. Powiedział kilka razy, że nie ma dowodu, nie musi mieć, zamiast go pytać o dane w takim razie, psina dalej drąży bo szuka zwady. W końcu postanowił się wyżyć, ale biedna psinka miała peszek bo nagrała wszystko kamera. Jest różnica między pałowaniem patusiarni a atakowaniem bezbronnego i bogu ducha winnego, lekko zawadiackiego typa. Psy do "schroniska", tylko czarny PR policji robią.

dawidogracz

2019-06-18, 23:26
Ale k***s nie ma policjant obowiazku mowic mu, dlaczego bedzie poddawany kontroli. Gdzie jest k***a napisane, ze policjant ma obowiazek tlumaczenia sie ze swoich zynnosci. To jest wasz jakis poj***ny wymysl, ze sluzba ma sie z czegokolwiek tlumaczyc. Tlumaczyc to sie bedzie przelozonemu jak napiszecie sobie skarge, albo podczas postepowania wyjasniajacego, a nie k***a jak jakis gowniarz robuje zgrywac fifarafa, cwaniaka, albo innego pseudoznawce prawa. Policjant wydal polecenie i gownarzeria sobie robila jaja, probowala utrudniac prace policji, i tyle. Jak wczesniej powiedzialem, ch*j w dupe patologii za caly jej zj***nizm. :mrgreen:

Wiecej takich akcji, w ktorych policjant zachowa sie pewnie i profesjonalnie, gratuluje mu zachowania zimnej krwii, uzyl spb z zachowaniem zasad bezpieczenstwa.

zakmen

2019-06-19, 00:01
Tak działa właśnie wasze jednostronne gloryfikowanie policji. Wszystko im na tacy dajecie a później rzucają się z łapami na kogoś bo się zderzają z rzeczywistością. A rzeczywistość jest taka że jak Policjant chce cię wyrywkowo przetrzepać lub sprawdzić twoją tożsamość to masz prawo go wyśmiać i kazać sp***alać. To nie jest służba celna tylko obywatelska i to oni mają traktować ciebie z szacunkiem i zgodnie z prawem (ze wzajemnością kiedy sobie na to zasługują).

betoon

2019-06-19, 04:48
haha i juz nie jest ciota taka madra jak na poczatku filmu

poligon6

2019-06-19, 07:02
Mors_Nigra napisał/a:

bogu ducha winnego, lekko zawadiackiego typa.



Zwykłego patola, który nie raz podpadł policji. Kozaczył, wyzywał policjantów to dostał słuzbowy łomot. pewnie nie pierwszy raz podpadł. Brawo policja, trzeba profilaktycznie pałować takie chwasty!

zakmen napisał/a:

A rzeczywistość jest taka że jak Policjant chce cię wyrywkowo przetrzepać lub sprawdzić twoją tożsamość to masz prawo go wyśmiać i kazać sp***alać. To nie jest służba celna tylko obywatelska i to oni mają traktować ciebie z szacunkiem i zgodnie z prawem (ze wzajemnością kiedy sobie na to zasługują).




Widze że znalazł sie prawnik . Jest zupełnie odwrotnie. A panowie z filmiku to miejscowa patologia, nie raz pewnie trzepana.

Wiewór

2019-06-19, 08:31
Obszczymurom zebrało się na dyskusje, kozakowanie i cwaniactwo to dostali na co zasłużyli.
Następnym razem pokażą grzecznie dowody jak się prosi.
Nie ma tu żadnego przekroczenia uprawień. Odmówili prośby o wylegitymowanie się więc policjanci mieli pełne prawo , żeby ich zglebować i przeszukać. Nikt im nie wj***ł. Zakuli ich w kajdany, sprawdzili czy są poszukiwani i zawieźli na wytrzeźwiałkę.
Jechać z patusami.

Hrabia Drapula napisał/a:

a mnie interesuje tylko jedno, czemu koleś od razu zaczyna nagrywać ?



Bo się napatrzył w internecie na swoich kolegów z marginesu.

Policeman

2019-06-19, 10:54
Jako były p mogę powiedzieć jedno: aaa w sumie szkoda strzępić ryja, z p odszedłem dosyć szybko kiedy c*pki celebrytki zaczęły awansować drastycznie szybciej od najbardziej zasłużonych. Miniówki, szpileczki, dupeczki wypięte, stare spocone dziady z dystynkcjami śliniły się na sam widok i sądzę, że nie jedna obracała 60-letniego ślimaka. Jednych bandytów można tykać, innych nie. Tutaj doskonały przykład tego jak służba degeneruje. Co tutaj widać? Napad na policjanta, przekleństwa? Nie, widać gościa, któremu zawracają dupę bez powodu. Policjant 1 i policjant 2 to dwa barany, które nie mają nawet minimalnego podejścia do człowieka. Normalnie mówi się, że rutynowa kontrola, po okazaniu dokumentów już sobie idą, można spokojnie zażartować, spokojnie tłumaczyć, że mają prawo przeszukać, ale po co robić awantury.

Nie, po jednym wybełkotaniu nieskładnego zdania w stylu Maćka z Klanu, pach, agresja. Dużo takich knurów, co to od byle menela by wpie**ol obskoczyli, ale jak mają okazję poznęcać się nad kimś, idą w to od razu.

WolneKonopie

2019-06-19, 14:23
kochajcie policję psoluby dalej . i życzę wam kontroli przez takie k***y jak te na filmie.

Ziomee22

2019-06-20, 10:43
Mało tego powinni odj***ć te bezpańskie psy!!

Eges

2019-06-23, 09:32
te wasze komentarze, że k***y, że przekroczyli uprawnienia itp. a typkowi co szkodziło okazać DO? szczury j***ne