18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska policja podczas rutynowej kontroli.

~_Yarko_ • 2019-06-18, 12:42
Mimo ostrej reakcji mundurowych, ich formalne zastrzeżenia okazały się dość błahe. Wystawili Markowi K mandat za dwa wykroczenia: odmowę podania danych oraz używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym (nie ma mowy o znieważeniu funkcjonariuszy publicznych czy utrudnianiu czynności służbowych). Mężczyzna mandatu nie przyjął. W efekcie policja skierowała do sądu wniosek o ukaranie.​
- Wydaje mi się, że trudno będzie policji się z tego wytłumaczyć. Wszystko wskazuje na wybitnie nieprofesjonalne, nieadekwatne działanie policjantów - uważa kryminolog, dr Paweł Moczydłowski.
Jest już zarzut dyscyplinarny dla policjanta za brutalną interwencję.

sereja3

2019-06-18, 17:16
A Ja tych wszystkich "oh ah" Podsumuje tak. Skoro nie miał nic do ukrycia to po co kozaczył? Trzeba było dać dowodzik i pewnie by się skończyło normalnie, a nie nagrywać telefonem już przed interwencją. Jakbym był policjantem to bym zachował się podobnie bo patole trzeba tępić w zarodku. ELO Prawilniaki

Ca...........on

2019-06-18, 17:17
CHWDOFZS - ch*j w dupę oglądającym filmiki za sklepem!

mesjans

2019-06-18, 17:20
Kiedyś opalamy się z kumplami i naszymi kobitkami na kocyku z piwkami i nagle wpada kalambryna na ostrej piździe wysiada policjant i policjantka. Policjant od razu wzywa posiłki jakby było po co, drze mordę, rzuca się do nas jakbyśmy coś złego powiedzieli (każdy dał po dowodzie i cicho stał). On od razu że wszyscy mandaty i jeszcze chciał nas w mordę lać już nawet założył taki czarne gumowe rękawiczki. Na szczęście przyjechały posiłki a wraz z nimi nasz kumpel z osiedla i kazał mu nie dawać mandatów oraz że nikogo nie będzie lał. Myślałem że temu policjantowi mózg wybuchnie jak to usłyszał i że się nie wyżyje. No ale co tu się dziwić policjant był rudy.

sereja3

2019-06-18, 17:22
MalcolmX napisał/a:

Film pokazuje jak deprawuje władza. Typowy wioskowy głupek po otrzymaniu tytułu „funkcjonariusza” i odpowiednim nasraniu do łba bzdurami typu procedury, prawa, ustawy, pie**olety, dostaje na koniec gaz, klamkę (lub przynajmniej paralizator), służbową Astrę i już się włącza w nim natura łowcy-predatora. Już dyga mu kuśka w szarych cottonworldach. Już jest panem nad innymi. Jest WŁADZĄ! Co gorsza, NATYCHMIAST ameba j***na zapomina, że jest pracownikiem budżetowym i że to właściwie on powinien się kłaniać obywatelom jako swoim pracodawcom. Bardzo podobna korba odbija wszelkiej maści „security agentom”, operatorom szlabanu parkingowego, czy stojącym na linii kas, operatorom krótkofalówki, drepczącym w ciemnych okularach niczym MiB… czyli oględnie mówiąc cieciom. Pan policjant powinien być wyj***ny ze służby i pozbawiony praw do emerytury. Po prostu jest o wiele za głupi do tej roboty.



Zapiszę sobie Twój komentarz i zacznę śledzić "zatrzymania"- postrzelenia z USA. Coś mi się wydaje, że HIPOKRYZJA :)


siwybis

2019-06-18, 17:33
Najtańsze dz**ki każdego reżimu, jak tylko słyszę gdzieś w mediach że odj***li jakiegoś psa to wznoszę za to toast.

froze_man

2019-06-18, 17:37
policjant 10/10, ostrożnie odłożył telefon

p4nk1

2019-06-18, 17:38
Ja nie wiem co wy kuchwa z tą policją macie. Chyba same cwaniaki i kozaki jak tych dwu powyżej. Policja zawsze ma prawo skontrolować, mnie też nie raz bez powodu kontrolowali, podchodzili, dokumencik poproszę, co pan tu robi, dziękuję do widzenia. Nawet jak zdarzało się browarka gdzieś na rynku wypić, to albo śmiechy hihy, idźcie w ustronniejsze miejsce, jak na świeżaków trafiało to i mandat jeden na pięcioro wypiszą, a ciul, niechaj będzie i w dobrej atmosferze, mimo dyszki w plecy się rozchodzili wszyscy - nigdy żadnych spin. Jak się cwaniakuje, na dodatek mając coś za skórą, to tak to się kończy.

Pewnie dziesiątki dziennie takich kontroli przeprowadzają i każdemu w końcu może żyłka pęknąć, jak na 10 kontroli, jedna normalna się trafia, a 9 z cwaniaczkami jak powyżej, co przeczytali, z dupy wzięty cytat rzekomo z rozdziału konstytucji mówiącym o "Prawach i obowiązkach obywatela" napisanym na głupkowatym memie, z dopiskiem JP50%, drugie 50% na wszelki wypadek jakby mi ktoś z kosą wyskoczył...

Policjant zawsze ma prawo skontrolować Twoją tożsamość, a jak ma ku temu przesłanki, również zawartość Twoich kieszeni, jak nic nie znajdzie, to możesz sobie zgłaszać zażalenia, ale bądź pewien, że prokurator i tak przyklepie mu dokument, w którym będzie stwierdzone, że przesłanki były uzasadnione. Podczas takich właśnie kontroli łapanych jest najwięcej gości, ze skierowaniem za kratki, którym tam było nie po drodze, podczas takich też kontroli najwięcej itemów w postaci kradzionych telefonów i innej elektroniki jest odnajdowane. Jak się policjant ma bać, że mu szczyl z kamerą wyskoczy przy każdej kontroli, to później się nie dziw, jak nie przyjadą, kiedy klepać was będzie 20 oblechów. Za 2 dostali dyscyplinarkę, za 20 os. tłum by już ich na szafot prowadził.

Wszyscy, którzy bronią powyższych obszczymurków - jesteście debilami. A jak przyjdzie co do czego, to do mamusi, czy na policję pobiegniecie? Policyjna pała wam w ryj. Brawo Policjanci! W każdym cywilizowanym kraju dostaliby pochwałę, a w stanach, szczyle mogliby profilaktycznie dawkę ołowiu zaliczyć przy takim rzucaniu się.

McQurwa

2019-06-18, 17:42
Polska policja nie ma problemu? To zaraz ci zrobimy problem!
Jeszcze chwila a podrzucą ci broń lub narkotyki, aby interwencja miała skutek

A to dla Was policjanci:
To Wy jesteście dla społeczeństwa, a nie społeczeństwo dla Was

Kacu63

2019-06-18, 17:43
Dlaczego postronne kamery prawie zawsze działają jak policjanci tresują przymusowo przemądrzałych znawców prawa i patusów?

Uważam że policmen wcale nie przesadził, ale niestety dał się nagrać.

URAGE

2019-06-18, 17:44
pie**olenie w komentarzach jak zwykle. Tak to ciągle narzekanie na p*zdy w policji, a jak ktoś już konkretnie się za robotę bierze to wyzywanie od deprawacji.

Ja pierwszy raz widzę tu nagranie zwykłych polskich policjantów, gdzie Panowie się nie pie**olili i zrobili swoje szybko oraz profesjonalnie. Faktycznie, w tym przypadku reakcja dość nieadekwatna, ale powiedzmy sobie szczerze, że chcieli sobie z nimi w kulki lecieć i kozaczków udawać. Zamiast powiedzieć wprost co i jak "Nie mam dokumentów Panie władzo, bo w domu zostawiłem." to pie**olenie, że nic do ręki dawać mu nie muszą, tylko pokazać i powiedzieć.

Jak dla mnie to Panowe władza powinni awansować i wykazywać się tam, gdzie ich potrzeba, np. na meczech z kibolami. Obywateli co najwyżej przeprosić i postawić flaszkę.

gumstg

2019-06-18, 17:45
p4nk1 napisał/a:

Ja nie wiem co wy kuchwa z tą policją macie. Chyba same cwaniaki i kozaki jak tych dwu powyżej. Policja zawsze ma prawo skontrolować, mnie też nie raz bez powodu kontrolowali, podchodzili, dokumencik poproszę, co pan tu robi, dziękuję do widzenia. Nawet jak zdarzało się browarka gdzieś na rynku wypić, to albo śmiechy hihy, idźcie w ustronniejsze miejsce, jak na świeżaków trafiało to i mandat jeden na pięcioro wypiszą, a ciul, niechaj będzie i w dobrej atmosferze, mimo dyszki w plecy się rozchodzili wszyscy - nigdy żadnych spin. Jak się cwaniakuje, na dodatek mając coś za skórą, to tak to się kończy.
Pewnie dziesiątki dziennie takich kontroli przeprowadzają i każdemu w końcu może żyłka pęknąć, jak na 10 kontroli, jedna normalna się trafia, a 9 z cwaniaczkami jak powyżej, co przeczytali, z dupy wzięty cytat rzekomo z rozdziału konstytucji mówiącym o "Prawach i obowiązkach obywatela" napisanym na głupkowatym memie, z dopiskiem JP50%, drugie 50% na wszelki wypadek jakby mi ktoś z kosą wyskoczył...
Policjant zawsze ma prawo skontrolować Twoją tożsamość, a jak ma ku temu przesłanki, również zawartość Twoich kieszeni, jak nic nie znajdzie, to możesz sobie zgłaszać zażalenia, ale bądź pewien, że prokurator i tak przyklepie mu dokument, w którym będzie stwierdzone, że przesłanki były uzasadnione. Podczas takich właśnie kontroli łapanych jest najwięcej gości, ze skierowaniem za kratki, którym tam było nie po drodze, podczas takich też kontroli najwięcej itemów w postaci kradzionych telefonów i innej elektroniki jest odnajdowane. Jak się policjant ma bać, że mu szczyl z kamerą wyskoczy przy każdej kontroli, to później się nie dziw, jak nie przyjadą, kiedy klepać was będzie 20 oblechów. Za 2 dostali dyscyplinarkę, za 20 os. tłum by już ich na szafot prowadził.
Wszyscy, którzy bronią powyższych obszczymurków - jesteście debilami. A jak przyjdzie co do czego, to do mamusi, czy na policję pobiegniecie? Policyjna pała wam w ryj. Brawo Policjanci! W każdym cywilizowanym kraju dostaliby pochwałę, a w stanach, szczyle mogliby profilaktycznie dawkę ołowiu zaliczyć przy takim rzucaniu się.



Owszem ale ten powiedzial ze dokumentow nie ma zamiast spisac dane i sprawdzic je przez radio zaczal sie ciskac o kontrole bo nie mial dokumentow. Zanim ten cos powiedzial drugi juz go zaczal obezwladniac. Wiec gdzie widzisz ze cos nie tak zrobili ludzie siedzacy sobie kulturalnie i ogladajacy filmiki w tel. Ten drugi jeszcze kulturalnie odlozyl peta obok by sie nie pypiepszyl za zasmiecanie. A co do dokumentow z tych nowych dowodow za wiele sie nie dowie policjant i tak musi sprawdzac przez radio. A no wytlumacz mi z jakiego powodu wyslali go na wytrzezwialke bez zadnego ale?

firana121

2019-06-18, 17:53
Ale w komentujący zjeb*ni jesteście. Pod filmami gdzie policja się pie*doli z podejrzanymi piszecie że to cioty i ch*ja potrafią , a jak ich składają w kilka sekund to "ojej ale Ci policjanci są agresywni" Koleś ewidentnie kozaczył. Uznali go za poszukiwanego i sam jest sobie winny.

skywalker75

2019-06-18, 17:56
camson napisał/a:

Pamiętajmy, że musi mieć ku temu podstawy. Inne niż grzeczne siedzenie o suchym pysku.



Nie musi mieć do tego żadnych podstaw. Może poddać cię kontroli osobistej ( jak słusznie zauważył MgrMajster ) pełniąc obowiązki służbowe, chociażby po to, żeby sprawdzić twoją tożsamość . Legitymowanie i kontrola osobista to nie zatrzymanie

StormLord

2019-06-18, 18:17
@URAGE ale z ciebie idiota, zycze tobie takiego spotkania z policja, oni sa od egzekwowania prawa a nie dzialania pod wplywem swoich emocji

camson

2019-06-18, 18:25
sereja3 napisał/a:

Zapiszę sobie Twój komentarz i zacznę śledzić "zatrzymania"- postrzelenia z USA. Coś mi się wydaje, że HIPOKRYZJA



Co ty k***a porównujesz w ogóle? Tam byle śmieć może mieć i ma gnata, więc podejście musi być inne. Poza tym usa to państwo policyjne.