18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska "myśl techniczna".

SirLareth • 2019-11-19, 17:15
Myślicie sobie że, przyznał się do zarzucanego mu czynu? Nie. Zwrócił pieniądze? Nie. Przejął się stratą klienta? Nie.

:idzwch*j:

Nie mogę wyrazić słowami swojego rozczarowania i goryczy po wieloletniej znajomości, zakończonej takim partactwem.

Napiszcie szanowni Sadole i Sadolki co o tym myślicie...

Materiał własny...


dżonyłojlker

2019-11-19, 18:56
Naucz się gościu po polsku wysławiać.
Widać że Ci się nudzi i nie masz prawdziwych problemów skoro robisz aferę z takiej pierdoły. Masz problem do mechanika to mu dopie**ol, a nie wypłakuj się w internetach jak ostatnia c**a.

Pyrotoz

2019-11-19, 19:02
Barrrdzo dobrrra rrrobota majster będziesz zadowolony. Cyk fuch i będzie lux :mrgreen: :mrgreen:

adi_k0

2019-11-19, 19:08
Debil nie mechanik i tyle. Wyj***nie tej wykładziny w V40 żeby zrobić to poprawnie zajmuje moment.

kulawiec

2019-11-19, 19:15
Nie rozumiem w czym jest problem? Sporządza się u innego mechanika protokół, wykonuje oględziny. Składa na piśmie reklamacje, jak nie poskutkuje to zakłada sprawę. Koszty dla mechanika są spore, bo musi potem zapłacić za ekspertyzę, koszty sądowe, stracony czas, profesjonalną wymianę tapicerki itp.
Wyłgać, się nie wyłga, bo jak mechanik, to komornik ma mu co zabrać.

No chyba, że to nie u mechanika, tylko u pana Waldka, na lewo było robione, bez rachunku, faktury itp. na gębę. Jeśli tak, to pozostaje tylko ręczne załatwianie sprawy.

Tomsza

2019-11-19, 19:17
Pytasz co myślę. Myślę, że na Twoim miejscu na tej k***ie jego własną miotłę bym złamał.

SCIX_69

2019-11-19, 19:34
wracasz do takiego delikwenta i mu wypie**alasz pole i kazesz naprawic swoj blad

Slawek.153

2019-11-19, 19:56
Tak to jest jak jeden mechanik chcę 130 zł. a drugi zrobi za 20 zł. za to samą robotę rzecz jasna. Ja kiedyś robiłem także do starej końcówki linki mocowałem na zakładkę drugi koniec linki i skręcałem mocną taśmą i wyciągając starą linkę, automatycznie wciągałem nową linkę. A tu na filmiku widzę że mechanika poniosła lepsza fantazja.

Hrabia Drapula

2019-11-19, 20:03
pierwsze podstawowe pytanie, czy masz jakiś dokument że tam byłeś? paragon, faktura, dokument przyjęcia ?
Ludzie zazwyczaj tego nie biorą, nie chcą, a później jest się tak naprawdę w czarnej dupie

McQurwa

2019-11-19, 20:06
SirLareth napisał/a:

Myślicie sobie że, przyznał się do zarzucanego mu czynu? Nie. Zwrócił pieniądze? Nie. Przejął się stratą klienta? Nie.

Nie mogę wyrazić słowami swojego rozczarowania i goryczy po wieloletniej znajomości, zakończonej takim partactwem.
Napiszcie szanowni Sadole i Sadolki co o tym myślicie...
Materiał własny...



Przejdź się do tego warsztatu i pogadaj z „majstrem”, a materiał z rozmowy wrzuć na harda :-P

Halomoto

2019-11-19, 20:13
Bardzo dobra robota Majster :mrgreen: :mrgreen:

krajann

2019-11-19, 20:15
Jestem tumanem bez szkoły nie mam planów na życie ani nic ni umiem, zostane zj***nym mechanikiem , bede miał łapy upie**olone smarem, bede chlał wóde i będę nierobem :) nie no żartuje szanuje mechaników i ich ciężką prace, przecież nawet przegryw zasługuje na współczucie.

ZaSwojePiję

2019-11-19, 20:18
Slawek.153 napisał/a:

Tak to jest jak jeden mechanik CHCĘ 130 zł. a drugi zrobi za 20 zł. za to samą robotę rzecz jasna. Ja kiedyś robiłem także do starej końcówki linki mocowałem na zakładkę drugi koniec linki i skręcałem mocną taśmą i wyciągając starą linkę, automatycznie wciągałem nową linkę. A tu na filmiku widzę że mechanika poniosła lepsza fantazja.



Daj znać czy to w końcu mechanik chce, czy mowisz o sobie, bo dziś nie usnę przez to.

jinn

2019-11-19, 20:30
bloodwar napisał/a:

Typowy polaczek-cebulaczek, auto 20sto letnie a wymaga żeby wykładzina były nówka-sztuka jak w Bentleyu. Jak chciałeś mieć zrobione na dziewicę nówka-sztukę nieśmiganą to trzeba było samemu 4 godziny rozbierać całe wnętrze i wyciągać fotele tylko po to, żeby wykładzinę wyjąć całą do operacji naprawy linki która zajmuje 30 sekund.



Ty, k***a idioto!! Ty wiesz w ogóle co piszesz? Gościu dał auto mechanikowi, żeby wymienił linki hamulca ręcznego, a ten pociął mu, k***a wykładzinę. To jest dla ciebie normalne? Ty kiedykolwiek miałeś auto??? Pewnie zapie**alasz wozem napędzanym kobyłą, albo w najlepszym razie PKSem, skoro dla ciebie zazdrość wywołana tym, że ktoś ma swoje własne auto każe ci pie**olić takie śmieci.

Twójbug

2019-11-19, 20:30
dlwar napisał/a:

k***a nie przeżywaj nie takie rzeczy robiłem frajerom.



Mamy tu idealny przykład cwaniaka. Pewnie uważasz się za fachowca jak większość tych " mechaników" a pewnie podstawowych podstaw nie znasz mechaniki i montażu a o technologi już nie wspomnę. No cóż i takie głąby twojego pokroju też się zatrudnia.