18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska "myśl techniczna".

SirLareth • 2019-11-19, 17:15
Myślicie sobie że, przyznał się do zarzucanego mu czynu? Nie. Zwrócił pieniądze? Nie. Przejął się stratą klienta? Nie.

:idzwch*j:

Nie mogę wyrazić słowami swojego rozczarowania i goryczy po wieloletniej znajomości, zakończonej takim partactwem.

Napiszcie szanowni Sadole i Sadolki co o tym myślicie...

Materiał własny...


impressa88

2019-11-19, 17:47
Nie szanuj bo to burak który samochód widzi tylko za oknem u sąsiada na podwórku.

~DMT

2019-11-19, 17:48
remi1982 napisał/a:

Bo to takie polaczkowe podejście januszy biznesu. Zrobic po taniości co by klienta pozyskac ,



Kolego, to działa w dwie strony...

Powiesz klientowi, że za wymianę linki Z FAKTURĄ, należy się 300-500zł, bo jest naprawdę sporo roboty, to Ci powie, że chyba Cię poj***ło...

Patologia, nakręca patologię...

Shogomad

2019-11-19, 17:53
Zajeb go. Ale najpierw ma naprawić szkodę

Galin

2019-11-19, 18:03
Szkoda jest ewidentna. Złóż pisemną reklamację, a po odrzuceniu pozew.

MatiLodz

2019-11-19, 18:10
powinieneś mu jebnąć

Femp00411

2019-11-19, 18:17
SirLareth napisał/a:

Czy to że dbam o 20 letnie auto czyni mnie "cebulakiem"?
Czy to że, płacę komuś za usługę, uprawnia go do zniszczenia mojej własności bo, "jest łatwiej"?
Czy to że, nie znam się na wszystkim na tyle dobrze by zająć się tym samemu, czyni mnie człowiekiem gorszego sortu?
Cieszę się że, masz pieniądze i możesz pozwolić sobie na coś lepszego niż ja,
Szanuje Twoje zdanie.



Nie ma sensu sie klocic z ta patologia co tutaj jest.
To nie ten sam Sadistic co 7 lat temu gdzie w komentarzach szlo sie czegos ciekawego dowiedziec albo wdac w fajna rozmowe z jakims uzytkownikiem.
Razem z popularnoscia tego serwisu zawartosc oraz poziom uzytkownikow spadl o kilkaset procent.

A co do twojego filmu a raczej tego co odj***l ten "mechanik", idz z tym na policje bo to chyba podejdzie pod jakis paragraf.
A to ze masz takie auto jakie masz niczym sie nie przejmuj, bo domyslam sie ze Ci co jada po twoim aucie nawet nie maja wlasnego rowera :D

Demoty

2019-11-19, 18:22
Jak do janusza gruza oddajesz to sie nie dziw, że sie chrzanić nie będzie ;)

czopkaIwynże

2019-11-19, 18:23
U brejdaka w nowej skodzie hakis debil dostawal sie do kabli od podgrzewania foteli czujnikow itp. W calej wykladzinie powycinal kwadraciki inspekcjne. Zeby jeszcze wkleil to na miejce ale ni ch*ja wyrzucil bezpowrotnie. Dodam ze W dachu tez wywiercil 3 dziury na antene cb.

mygyry

2019-11-19, 18:25
Femp00411 napisał/a:

Nie ma sensu sie klocic z ta patologia co tutaj jest.
To nie ten sam Sadistic co 7 lat temu gdzie w komentarzach szlo sie czegos ciekawego dowiedziec albo wdac w fajna rozmowe z jakims uzytkownikiem.
Razem z popularnoscia tego serwisu zawartosc oraz poziom uzytkownikow spadl o kilkaset procent.
A co do twojego filmu a raczej tego co odj***l ten "mechanik", idz z tym na policje bo to chyba podejdzie pod jakis paragraf.
A to ze masz takie auto jakie masz niczym sie nie przejmuj, bo domyslam sie ze Ci co jada po twoim aucie nawet nie maja wlasnego rowera



ch*j to policję obchodzi, pie**olisz o jakimś poziomie a piszesz takie bzdety. Już gość wyżej napisał co się robi w takich sytuacjach i nie bójcie się od wykonawców egzekwować swoich roszczeń. I nie chodzi o zwrot za samą usługę, ale również zadośćuczynienie za szkody.

kamillo16

2019-11-19, 18:26
@Femp00411

Chyba że właściciel nie ma żadnego kwitu że było to tam robione, to może sobie darować policję. Jak nie naprawi ten "artysta" szkody to proponuje zajechać go kontrolami z każdego możliwego urzędu.

PaVV

2019-11-19, 18:32
Ciekawe miejsce do wymiany linki ręcznego xD

MichaU

2019-11-19, 18:36
Ale sapiesz Ziomeczku

niemamskarpet.

2019-11-19, 18:40
jak zobaczył takiego strupa to pomyślał, że nic mu już pewnie nie zaszkodzi .....

qzi666

2019-11-19, 18:42
jeśli się nie myle to niszczenie mienia. nie ważne czy ma 20 czy 40 lat. ja bym się udał do autoryzowanego serwisu zapytał ile kosztuje wymiana tapicerki i z wyceną na policję. oczywiście jeśli masz rachunek. jak pokażesz na policji uw rachunek chyba to nie będzie niska szkodliwość. tepić partactwo. mi mechanik zabił 8 letni silnik (rozwaliło mi blok) sprawa w sądzie ale to kilka lat się zejdzie a samochód stoi . takich mechaników powinno się móc wybatożyć publicznie. albo porostu połamać palce. a jak ktoś ukradnie telefon za 500 zł to cały sadistik " zabić ukamienować połamać ręce:" a czym jest niszczenie jak nie kradzieżą ?
może go trafisz gdzieś na drodze . jak masz kamerke wyslij film na hard

Byku35

2019-11-19, 18:56
mechanik jak jedno naprawi to coś innego sp***oli
tak zawsze było