18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na lwa

Roztopek • 2023-02-23, 18:49
Polaczki na polowaniu na lwa, który przed śmiercią postanawia zabrać jednego sk***ysyna ze sobą .


~Angel

2023-02-24, 11:50
hasfar napisał/a:

Ale rozróżniasz dzika od lwa?
Czy jak większość sk***iałych myśliwców - "co się rusza, to dzik"?
To był LEW, k***a LEW, nie j***na dzika świnia, tylko wielki pie**olony afrykański kot.
Są na wyginięciu, więc nie pie**ol o dzikach nieobrońco ziwerzaczków.



Zdajesz sobie sprawę, że takie polowania odbywają się na lwy hodowane na polowania a nie polują na dziko żyjące zwierzęta. Oczywiście dla mnie zabijanie dla zabawy jest bezsensowne.

Tojajestem

2023-02-24, 12:00
Tyle broni i żadnej apteczki albo bandaża, masakra

Vinyl

2023-02-24, 12:13
Up a co to znaczy dla zabawy?
Ktoś chyba z tego zwierzaka smalec wytopi?

sej_maj_nejm_bicz

2023-02-24, 12:20
Vinyl napisał/a:

Up a co to znaczy dla zabawy?
Ktoś chyba z tego zwierzaka smalec wytopi?


r*chasz też dla zabawy i smalcu nie topisz jak się dzieciak rodzi.

rudirude

2023-02-24, 13:55
nowynick napisał/a:

W całej Polsce żyły niedźwiedzie i wilki, dziś praktycznie tylko w rezerwatach dzięki polowaniu. Teraz rolnicy narzekają na wysyp dzików, bobrów etc. Zastanów się na co polowały niedźwiedzie i wilki a potem w dupę sę wsadź opinię myśliwych....



Powiedział, co wiedział.
Bobry są pod częściową ochroną i nie poluje się na nie w Polsce. Prowadzi się odstrzał redukcyjy w wybranych miejscach, ale ilości wyznaczane przez Regionalne Dyrekcje Ochrony Środowiska, to śmiech na sali i często dochodzi do samosądów, gdzie rolnicy niszczą bobrowe żeremie.
Liczebność dzika w Polsce została mocno zredukowana przez myśliwych i pogłowie ASF. Poza tym myśliwi stosują jeszcze inne sposoby ochrony płodów rolnych poza odstrzałem dzików i jeleni.

Skąd masz dane o liczebności wilka w Polsce?
Wilk jest obecnie na terenie całego kraju, jest go na tyle dużo, że zmienił mu się behawior i ze zwierzęcia o dużym strachu przed człowiekiem, zaczął być widywany na terenach industrialnych nawet.
Obecna liczebność jest nieznana i wręcz niemożliwa już do zinwentaryzowania, lecz dla wspomnianych rolników jest już często uciążliwa, bo wchodzi w szkody zabijając inwentarz.
Jest go na tyle dużo, że zaobserwowano nawet zmniejszenie populacji saren. Od razu odeprę argument, że to myśliwi wybili. Mysliwi czesto nie są w stanie wykonywać minimum planów łowieckich narzucanych przez nadleśnictwa.
Czy uwazam, że należy zmniejszyć jego populację? Nie mam zdania, mam zbyt małą wiedze mimo wszystko na jego temat.

Rozumiem, że porusza Cie dzikość wilka, ale zanim zaczniesz pisać głupoty, to się doedukuj.
W ubiegłym roku miałem spotkania koło 10 razy oko w oko z wilkiem, a Ty powiedz widziałeś chociaż raz w życiu dziko żyjącego wilka?

dantee

2023-02-24, 14:51
szkoda, że nie zdechł

wunhei

2023-02-24, 15:50
prezes banku ing odszedł na polowaniu-au widerzyń sk***ielu!

DmNQ

2023-02-24, 17:06
Macie więcej info? Mam nadzieje, że rudy zdechł sk***ysyn pie**olony.

Miloszek88

2023-02-24, 22:12
Hehe jaki wystraszony grubas :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :-) :-)

ququa

2023-02-24, 22:22
nowynick napisał/a:

W całej Polsce żyły niedźwiedzie i wilki, dziś praktycznie tylko w rezerwatach dzięki polowaniu. Teraz rolnicy narzekają na wysyp dzików, bobrów etc. Zastanów się na co polowały niedźwiedzie i wilki a potem w dupę sę wsadź opinię myśliwych....



co ty pie**olisz.... wilki mi w zeszłym roku psa zaj***ły ..a k***a nie mieszkam w rezerwacie

pie**oleni bambinisci jeden z drugim jak mój kuzyn...niedorozwój, j***ny mieszczuch.... dziki na wsi dobre, ale jak ryja na stadionie w mieście to k***a wtedy nagle źle i gadka gdzie myśliwi, czego tego nie wystrzelają, czemu tego nikt nie pilnuje ....boi się do żabki po piwo pójść bo lisy wieczorem po ulicy chodzą

chujex

2023-02-24, 22:54
Ppdistic napisał/a:

Powinien wszystkich porozpie**alać ten lew.



a tak wlasciwie to czemu?

mauser

2023-02-25, 00:11
SirMajkel napisał/a:

udostępnić mordy tych myśliwych w internecie.



a co bedziesz c**o trzepal do nich w piwnicy

PutinToSmiec

2023-02-25, 10:19
Białe cioty ... czarni juz mają wiecej honoru :-o

Ha...........dy

2023-02-25, 21:58
Naplułbym w ryj takiemu synowi zasyfiałej i wyj j***nej k***y oraz tych kacapskich pomagierów. Jak można strzelać do zwierząt zagrożonych wyginięciem i jeszcze czerpać z tego jakąś radość. pie**olone ludzkie gówno, odpad społeczny, stulejarze z małymi penisami chcącymi sobie to i owo odbić i się dowartościować. j***ne śmiecie ludzkie...

ferbiiii

2023-02-26, 22:20
JebacJP2 napisał/a:

Marzy mi się taki wyjazd na safari i polowanie na lwy i nosorożce.



Ja chętnie postrzelabym do takich impotentów na takim safari