18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na lwa

Roztopek • 2023-02-23, 18:49
Polaczki na polowaniu na lwa, który przed śmiercią postanawia zabrać jednego sk***ysyna ze sobą .


psotna_cipka

2023-02-23, 21:04
Ciekawe jaki smalec wychodzi z takiego lwa?

SirMajkel

2023-02-23, 21:08
udostępnić mordy tych myśliwych w internecie.

smc

2023-02-23, 21:11
Czytałem, że to koledzy postrzelili gościa...


Taka tradycja łowiecka.

spokojgrabarza

2023-02-23, 21:18
Mzimu napisał/a:

Jeżeli to safari odbyło się na legalu, to nie ma nic lepszego dla równowagi w ekosystemie niż odstrzał zwierzyny, gdy jest jej za dużo i ochrona, gdy jest za mało. Gówno się znacie, popytajcie dowolnego myśliwego. Ale nie, lepiej się wymądrzać, niech lew migruje za żarciem i zdechnie z głodu albo zostanie obdarty ze skóry na terenie poza kontrolą strażników. Szkoda słów.



A lwy nie są przypadkiem zagrożone wyginięciem?
Widać że jesteś myśliwy, strażnik równowagi niedoj***nia psychicznego a wszystko przez małego penisa.

papencjusz

2023-02-23, 21:44
Ślady hamowania zostawił.

sothis

2023-02-23, 22:13
panar3 napisał/a:

Co za sk***esyny. Gorzej jak murzyny, hołota bez honoru. Już tu się kiedyś wypowiedziałem na temat polowań, a zwłaszcza ich pedalskich rytuałów...
Rozumiem i popieram amerykańskiego czy kanadyjskiego czy rosyjskiego ojca co syna na polowanie na jelenia zabiera z kuszą i tropią zwierza parę dni. To jest normalne zdobywanie jedzenia, najzdrowszego na świecie, zamiast jedzenia toksycznego gówna. To jest potrzeba i zdrowe podejście. Mam, jak kolega "ludogator" wspomniał, nadzieję że ścierwo zdechnie za tego pięknego lwa.



Idź kupować kurczaki z Lidla.

I jeszcze tak sobie pozwolę podsumować komentujących, bo dzielą się fajnie na dwie ładnie oznaczone grupy.

-Jedni zdroworozsądkowi, mający jakąś wiedzę lub używający logiki.

-Drudzy 'jebac myśliwych', gdzie 'moja racja jest najmojsza' jest głównym argumentem, popartym tym co zastępuje wiedzę i logikę, czyli prostactwem i wyzwiskami.

Która grupa to ludzie, a która takie samo bydło jak zagorzali katolicy czy inne ciapusy ekstremistyczne to w sumie nie muszę mówić, bo jasno widać.
Co można dodać? Chyba tylko to, co grupa numer dwa ma najlepszego do zaoferowania :D

slupczanin

2023-02-23, 22:22
MysteryMan napisał/a:

Przynajmniej gdzieś ruszyli dupe a nie jak ty cały dzień w piwnicy.



Czyli jednak jesteś debilem? A myślałem że z tego wyrosłeś

:roll:

Sztruks

2023-02-23, 22:33
Dobrze polskiej Qurwie chory zjeb

Gadman123

2023-02-23, 22:34
Lew tanio skory nie sprzedal :)

Jerzy_Owsik

2023-02-23, 22:52
Ppdistic napisał/a:

Powinien wszystkich porozpie**alać ten lew.





Sawix napisał/a:

Nie dośćże grubas to jeszcze rudy , frajer





tolek01 napisał/a:

bardzo dobrze zrobił , szkoda ze nie wszystkich





VeIture napisał/a:

ch*j, a nie myśliwi. Zwykli kłusownicy.





panar3 napisał/a:

Co za sk***esyny. Gorzej jak murzyny, hołota bez honoru. Już tu się kiedyś wypowiedziałem na temat polowań, a zwłaszcza ich pedalskich rytuałów...
Rozumiem i popieram amerykańskiego czy kanadyjskiego czy rosyjskiego ojca co syna na polowanie na jelenia zabiera z kuszą i tropią zwierza parę dni. To jest normalne zdobywanie jedzenia, najzdrowszego na świecie, zamiast jedzenia toksycznego gówna. To jest potrzeba i zdrowe podejście. Mam, jak kolega "ludogator" wspomniał, nadzieję że ścierwo zdechnie za tego pięknego lwa.





sylwek198989 napisał/a:

mam nadzieje ze zdechl, grubas j***ny.





slupczanin napisał/a:

Chłopaki muszą podbudować swoje ego, ale nie umieją nawet ubić muchy w kiblu. Strzelby z poprzedniej epoki, typ nawet potrafi przeładować. Lew moim zdaniem wygrał.



widzę wysyp p*zdeczek

vladok

2023-02-23, 22:58
Coś tam pie**olo że "nie mam kuli, nie mam kuli". Nie mogli go dobić kolbami czy jakąś maczetą? Chłop wyraźnie cierpiał.

Przemyslaw_Przemyslawski

2023-02-23, 23:07
Jerzy_Owsik napisał/a:

widzę wysyp p*zdeczek



Wysyp to może być pryszczy na ch*ju, 6 na jednego i jeszcze każdy z bronią, p*zdy to te kłusole których powinna zalać ich własna krew za wpie**alanie się w przyrodę.

sej_maj_nejm_bicz

2023-02-23, 23:24
2017 ,stare znowu wyciągnięte. Wygoglujta se a nie sracie jadem o co kaman

SmokingPigeon

2023-02-23, 23:43
Polaczków to Ty chyba gościu masz w rodzinie, burku jeden

ypierdalaj

2023-02-23, 23:54
Ale żeście się zesrali, obrońcy zwierzaczków. O ile nie popieram strzelania do zagrożonych gatunków to strzelenie dzika czy innego jelenia na mięso i żeby okiełznać populacje (locha miewa do 10 warchlaków przy braku naturalnych drapieżników) jest jak najbardziej na miejscu. Jak wam hipokryci przeszkadzają myśliwi to proszę bardzo, napiszcie do spurek aby was przyjęła pod ramiona opieki i nie ważcie się kupować schabowego na obiad. Jakiś dzban wcześniej napisał o tropieniu zwierzyny przez tydzień z łukiem. No jeszcze elfów brakuje w tym zaczarowanym lesie. Jebnij jelenia z łuku to zobaczysz jak sp***ala i prawdopodobnie przeżyje, bo łuk nie wyrządzi wielkiej szkody. A teraz pie**olnij mu z .300 win mag i zobaczysz co to humanitarny ubój dziczyzny