18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki w Angli

Femp00411 • 2020-04-28, 12:31
Typowo polska influencerka zagranica.




[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2020-07-21, 17:17 ]
Działające wideo (klik)

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-07-21, 17:18 ]
Macx83wwww napisał/a:


Adrian92

2020-04-28, 21:14
Beka z ludzi którzy myślą, że tylko Polki sie prują.. jedzcie w świat a zobaczycie ile jest rosjanek, ukrainek jak i dziewczyn spoza europy :) k***y są wszędzie :)

Obejszłem_system

2020-04-28, 21:31
UkrytaPodNickiem napisał/a:

mam taką znajomą, zrobiła sobie dzieciaka z brudasem a pokaźniej jak on jej zaj***ł kopa w dupę to szybciutko wróciła do polski i przytuliła się do swojego ex ten też jej bękarta zrobił i trzyma się tak taka patola i mnoży



Fajnych masz znajomych

Policeman napisał/a:

Takie ciśnienie by wyżywać się na szlaufach mają ludzie niewyżyci seksualnie i niespełnieni w związkach. Mi to koło pośladków lata co jakaś patuska robi i co wrzuca. Mam wspaniałą, wierna i kochającą narzeczoną i żyje mi się dobrze. Raz jest lepiej, raz gorzej. Wystarczy dbać o swoją kobietę, nie być wymoczkiem i zachlajmordą, pracować ciężko i uczciwie, a po pracy poświęcać jej czas i tyle. Dużo poświęcenia to wymaga, czasem trzeba zejść z wysokiego konia, ze swojego ego. Jeśli ktoś zatraca siebie i swoje hobby dla związku, to już jest toksycznie i też trzeba się wycofać, bo szkoda życia na energetycznego wampira [to oczywiste].
Co was to boli, takie gówna rozpoznać można od razu, wrzucają swoje pato-wypociny na profil, mają w znajomych w ch*j arabów, niemców, anglików, hiszpanów, jest atencyjną szmatą, która nie może przeżyć dnia bez wrzucenia relacji z tego jaki zjadła obiad czy jaki błyszczyk sobie kupiła. To się rozpoznaje niemal od razu. Chrzanić te księżniczki, zostawić je ich smutnemu losowi. Panowie zajmijcie się sobą, zrzućcie kałdun, czytajcie książki i sami bądźcie lepszą partią. Napływa tutaj mnóstwo dziewczyn z Ukrainy, Białorusi, które docenią normalnych facetów, bo naoglądały się patologii u siebie aż nadto. Głowa do góry i osrajcie takie wrzuty, nie podnoście sobie ciśnienia



Tak jest. Dokładnie.

Reyser

2020-04-28, 21:57
Dopiero teraz to wiecie ? Za jakiś czas wroci do PL z bachorem i będzie szukać tego jedynego ❤ Wszystkie panny jej klasy tak robią taki los księżniczki

Keiko1973

2020-04-28, 22:31
Jedna k***a wiosny nie czyni.

Urbi

2020-04-28, 22:32
kosioraldo napisał/a:

k***y do wora, a wor z ceglami do jeziora....... k***a mac, ale mi to podnioslo cisnienie, bym ja k***a spacyfikowal, wzial dziesieciu koleszkow i tej k***ie z dupy wiadro zrobil



Ty nie masz koleszzzzzzzkow xd

NoweKonto

2020-04-28, 22:35
Tego pokroju dziewczyny jesli by zyly w Polsce to by byly w mega udanej relacji z jakims Sebixem albo Brajanem. Polki w UK podobnej jak Polacy w UK. Duzo o nich slyszalam, na bank istnieja ale nigdy zadnej/ zadnego nie spotkalam.

Mokebe

2020-04-28, 22:42
Oni to nagrali tylko by takie janusze jak wy miały o to ból dupy. Po gównie w komentarzach widać że im się udało. :roll:

pankruk

2020-04-28, 23:08
Kumpel mieszkał kilka lat w Niemczech. Niemka zakochała się w nim na amen zresztą z wzajemnością. Rzuciła jakiegoś tam swojego Hansa i Hans też ponoć miał ból dupy, że wszystkie ich kobity tylko za Polakami, Turkami i Ruskimi się oglądają, a porządnych Niemców mają w pompie. Życie pisze różne stereotypy.

Belweder

2020-04-28, 23:32
Jokerd napisał/a:

Zadna nowosc ze nasze rodaczki maja opinie najlatwiejszych k*** za granica...
Mieszkam w kalifacie niemieckim i widze jaka opinie maja polki i jak sa postrzegane przez tutejszych srakoskórnych. Czasami sie maczeta w plecaku otwiera jak slysze jak sie odnosza do polek...
Jedna k***a z druga rzuci sie na brudnego kebaba i wylize mu majonez, a potem reszta dziewczyn musi wysluchiwac takie uwagi...



Jesteś takim samym nikim, jeśli musiałeś do kalifatów niemieckich wypie**alać na szparagi.

Gerwazy Waligóra

2020-04-28, 23:47
Jak chłopaczki Polaczki biedaczki cebulaczki są zakompleksieni gołodupce, śmierdzą im dupy i nie maja piniońszków to co się dziwić, że każdy książe albański ma czar na cipę?
Kompleks narodowej dumy polskiej bez grosza. Każda dupa za granicą nagle dostaje szału bo widzi, że świat jest nieco bardziej kolorowy niż smutny szaropolski...

Podjedź RS6-ką 2020 i zawieź do wielkiej ogrodzonej chaty to każda Poleczka będzie świecić Ci oczami na pałę.

krukibiale

2020-04-28, 23:57
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Jak chłopaczki Polaczki biedaczki cebulaczki są zakompleksieni gołodupce, śmierdzą im dupy i nie maja piniońszków to co się dziwić, że każdy książe albański ma czar na cipę?
Kompleks narodowej dumy polskiej bez grosza. Każda dupa za granicą nagle dostaje szału bo widzi, że świat jest nieco bardziej kolorowy niż smutny szaropolski...
Podjedź RS6-ką 2020 i zawieź do wielkiej ogrodzonej chaty to każda Poleczka będzie świecić Ci oczami na pałę.



Masz piwko za trolling, bo chyba ogarniasz, że o wiele trudniej jest trafić na przyzwoicie zarabiającego Albańczyka niż Polaka (nie wspominając o tym, że hajs to nie wszystko, dla 70% Polek (tj. tych normalnych) liczy się jeszcze zgodność w związku, wspólne zainteresowania, szacunek dla siebie etc. xd)?


polakwrocek

2020-04-29, 00:24
Są kobiety i są samice szukające ch*ja co je wyr*cha. Obie mają prawo istnieć.
Tak samo jak są ludzie oraz są ciapaci.

giant0

2020-04-29, 06:01
Mieszkam w UK. Przyszla do mnie na linie taka jedna, starz pracy miała 3 krotny jak ja, ale byłem 2 stanowiska nad nią. Żona albanczyka i madka w jednym. Raz się nawet popłakała bez powodu i sp***olila z fabryki. Na drugi dzień wróciła i przepraszała, bo mąż jej zryl psychikę. Zwierzała się wszystkim ze chce od niego odejść, ale on chce jej zabrać córkę. Zaraz po tym napisała do mnie ze złamała nogę na schodach i ze nie będzie jej w pracy jakiś czas. To było rok temu

pink_destroyer

2020-04-29, 07:09
Wiecie, że to akcja promocyjna tego gościa? :-D Jego kawałki mają po 1, 2 tysiące a ten krótki strzał 139 tysięcy w jeden dzień. :bambo: :bambo: :bambo:

Bangladesz123

2020-04-29, 10:14
Ciekawe co na to ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenogobicznych

Ciekawe co na to ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenogobicznych