18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki w Angli

Femp00411 • 2020-04-28, 12:31
Typowo polska influencerka zagranica.




[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2020-07-21, 17:17 ]
Działające wideo (klik)

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-07-21, 17:18 ]
Macx83wwww napisał/a:


korek166

2020-04-28, 14:48
na calym swiecie jest pelno szmat tylko jakos tak zle sie oglada jak slychac ojczysty jezyk

Tr...........ty

2020-04-28, 14:52
kosioraldo napisał/a:

Licze ze szybko odnajdzie sie ktos, kto namierzy jej dane



Nie prowokuj :mrgreen: I po co Ci te dane? Lepiej jakby się odnalazł jakiś filmik z tą damą w roli głównej.

niefartt

2020-04-28, 15:08
nAa końcu mówi jaca praca ???

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-28, 15:17
Jestem tolerancyjny.....
Ale k***a z albańcem???????

Policeman

2020-04-28, 15:20
Takie ciśnienie by wyżywać się na szlaufach mają ludzie niewyżyci seksualnie i niespełnieni w związkach. Mi to koło pośladków lata co jakaś patuska robi i co wrzuca. Mam wspaniałą, wierna i kochającą narzeczoną i żyje mi się dobrze. Raz jest lepiej, raz gorzej. Wystarczy dbać o swoją kobietę, nie być wymoczkiem i zachlajmordą, pracować ciężko i uczciwie, a po pracy poświęcać jej czas i tyle. Dużo poświęcenia to wymaga, czasem trzeba zejść z wysokiego konia, ze swojego ego. Jeśli ktoś zatraca siebie i swoje hobby dla związku, to już jest toksycznie i też trzeba się wycofać, bo szkoda życia na energetycznego wampira [to oczywiste].

Co was to boli, takie gówna rozpoznać można od razu, wrzucają swoje pato-wypociny na profil, mają w znajomych w ch*j arabów, niemców, anglików, hiszpanów, jest atencyjną szmatą, która nie może przeżyć dnia bez wrzucenia relacji z tego jaki zjadła obiad czy jaki błyszczyk sobie kupiła. To się rozpoznaje niemal od razu. Chrzanić te księżniczki, zostawić je ich smutnemu losowi. Panowie zajmijcie się sobą, zrzućcie kałdun, czytajcie książki i sami bądźcie lepszą partią. Napływa tutaj mnóstwo dziewczyn z Ukrainy, Białorusi, które docenią normalnych facetów, bo naoglądały się patologii u siebie aż nadto. Głowa do góry i osrajcie takie wrzuty, nie podnoście sobie ciśnienia ;)

Mr.Artur

2020-04-28, 15:52
To nie polki, to k***y z k***ylandu

gumofc

2020-04-28, 15:54
A ch*j to kogo obchodzi?

silwerbalk

2020-04-28, 16:03
k***a albo ona nie wie kim i jakim narodem są albańczycy (czyli masz przej***ne..) i potem nasze księżniczki płodzą z nimi mieszańców podludzi z mongołem..... Brawo nie ma jak brukać swoją krew rodową z tureckimi psami.... :roll:

alususs

2020-04-28, 16:18
Nakaz deportacji tego k***iszona i kara w brazylijskim stylu, za mieszanie z gównem własnego narodu.

rafes

2020-04-28, 16:28
k***a, parę dni temu zobaczyłem na fb zdjęcie matki mojej koleżanki z podstawówki. Ja i ona mamy po 38 lat a ta p*zda dodaje zdjęcia ze swoim chłopakiem, j***nym arabem. Ona ma ok 60 lat a jej facet na oko ze 30... I nazwisko już też zmienione na ch*j wie jakie... Mieszkają w UK. k***a, co trzeba mieć we łbie!

Tr...........ty

2020-04-28, 16:51
rafes napisał/a:

Ona ma ok 60 lat a jej facet na oko ze 30... I nazwisko już też zmienione na ch*j wie jakie... Mieszkają w UK. k***a, co trzeba mieć we łbie!



Nie wpadłeś na to, że dla arabskiego bambusa jedyny sposób na legalny pobyt w UE to ślub na papierze z jakąś desperatką mającą tutejszy paszport? Najłatwiej jest ten numer zrobić z jakąś polką na zachodzie, która zrobi wszystko dla śniadej lub czarnej pały. Za rok lub dwa dostanie paszport, będzie mu przysługiwał zasiłek i ją kopnie w dupę

gu...........er

2020-04-28, 17:20
Mi to wygląda raczej jak reklama "żywego towaru" Któregoś dnia ją spakują i wywiozą do kraju miłości . Kto oglądał "Uprowadzona" ten wie Nawet też byli albańczycy .

krukibiale

2020-04-28, 17:24
@Policeman
dokładnie.

Ta laska nie stanowi żadnego typowego przykładu Polki dla osoby z olejem w głowie (niezależnie od nacji). Jest to taka typowa dziewczyna z domu bez miłości, wrażliwości, wsparcia i gdyby nawet nie wyjechała to w Polsce i tak nie związałaby się z kolegami "rycerzami" z góry, tylko z innym- podobnym sobie "penerem" w kraju. Swój zawsze znajdzie swego, a więc- żadna strata.

~_Killa_

2020-04-28, 17:35
kosioraldo napisał/a:

Licze ze szybko odnajdzie sie ktos, kto namierzy jej dane



W internecie mamy sporo dobrych szpiegow :>

bakus1233

2020-04-28, 17:50
krukibiale napisał/a:

@Policeman
dokładnie.
Ta laska nie stanowi żadnego typowego przykładu Polki dla osoby z olejem w głowie (niezależnie od nacji). Jest to taka typowa dziewczyna z domu bez miłości, wrażliwości, wsparcia i gdyby nawet nie wyjechała to w Polsce i tak nie związałaby się z kolegami "rycerzami" z góry, tylko z innym- podobnym sobie "penerem" w kraju. Swój zawsze znajdzie swego, a więc- żadna strata.



A ile razy się okazywało, że te "porządne" dziewczyny z dobrych domów też tak się bawią? ;-)

Różnie to z kobietami bywa, tak czy inaczej, to jej życie i jak lubi być traktowana przedmiotowo, to spoko, nie czaje czemu was tak to rusza.