18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki w Angli

Femp00411 • 2020-04-28, 12:31
Typowo polska influencerka zagranica.




[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2020-07-21, 17:17 ]
Działające wideo (klik)

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-07-21, 17:18 ]
Macx83wwww napisał/a:


krukibiale

2020-04-28, 17:59
bakus1233 napisał/a:

A ile razy się okazywało, że te "porządne" dziewczy z dobrych domów też tak się bawią?
Różnie to z kobietami bywa, tak czy inaczej, to jej życie i jak lubi być traktowana przedmiotowo, to spoko, nie czaje czemu was tak to rusza.



Małe szanse, żeby dziewczyna z normalnego domu, gdzie jest miłość, szacunek, wrażliwość, poświęcenie uwagi i czasu się tak stoczyła. Nie chodzi tutaj o to, czy rodzice są po zawodówce czy z doktoratami (wykształcenie czy finanse często, bardzo często nie mają nic do rzeczy).

Co do zabaw łóżkowych to można wiele/dziwnie/wszystko i jest to niezależne od normalnego domu czy nie- różnicę tutaj stanowi Z KIM. Jak ze stałym partnerem z którym ma się normalne relacje pozałóżkowe to OK, jak z różnymi przypadkowymi facetami to już patologia i tutaj znowu "małe szanse, żeby dziewczyna z normalnego...".

Chodzi o to by się nie denerwować i nie winić, nie oskarżać czy nie szkalować tej dziewczyny. Tak już bywa, że jakiś % kobiet czy mężczyzn (czy to Polaków, czy Czechów czy Paragwajczyków) jest "na straty", podobnie jak "na straty" byli jej rodzice czy dziadkowie. Także wracam tutaj do oburzeń u góry "rycerzyków"- NIE, ta laska nie byłaby dla Was- mimo wykształcenia, posad, manier etc., bo ona i tak szukałaby swojego środowiska.


domel112233

2020-04-28, 18:17
Nie jestem niczyim obrońcą, ale najpierw poszukajcie po Youtubach aferki związanej z małolat k2 i eve (podobno sprzedał się na psach, ma spinę z paroma raperami), a z filmów na necie wynika, że gula mu lata bo mu ta laska dała kosza. A te albańce beke sobie cisną z tą laską.

Justynka99

2020-04-28, 18:19
Śmiesznie się czyta taki ból dupy inceli :D

suchysongoful

2020-04-28, 18:47
kosioraldo napisał/a:

Licze ze szybko odnajdzie sie ktos, kto namierzy jej dane



Ta blondyna co ja przez moment widać to ta słynna piosenkarka EVE
Potwierdzone info

qwerq221

2020-04-28, 19:20
kogo to obchodzi :D polskie k***y sa znane na calym swiecie i co z tego? bardziej ogarniety chop nigdy nie będzie sobie szukał p0lki żyjącej za granicą, bo wiadomo, że to ohydne k***isko

donkapusta

2020-04-28, 19:28
Eee tam patolą się przejmować. Niech się spuszcza na nią.

Arnuch

2020-04-28, 20:00
Araby to stasznie wrzeszcza gdy się ich napie**ala. I mają stasznie twarde ryje, nie wiem z czego to ostatnie wynika.

Pankracy_Młot

2020-04-28, 20:50
V8ROG napisał/a:

Ktoś musi robić za k***y za granicą. Są kobiety warte uwagi i poświęceń w Polsce. Tylko wy jesteście tacy zj***ni i tępi. Nie oszukujemy się ale większość z mężczyzn myśli ch*jem tak samo baby p*zdą, to co się dziwić że tak jest. Macie żale do kurew a sami się oglądacie za takimi szlaufami. Ja pie**ole, jakie dno cymbałów...



Dokładnie xD i ten zj***ny trybalizm jakby wszyscy polacy byli jakąś jednym wielkim plemieniem. Już tam jakiś ćwierkał, żeby odbierać lambadziarom obywatelstwo jak nie puszczają się z polakami xD Nie za pedofilię, nie za gwałty, nie za morderstwa, ale za dawanie dupy osobnikom spoza "plemienia" Dla mnie szmata to szmata, nie ważne skąd, nie ważne czy biała, czarna czy żółta. Ale incele tutaj się oburzyli, bo białorycerzują i nie r*chają, a tam jakiś łysiejący cygan dyma :D pewnie niektórym tutaj nawet k***y za pieniadze odmawiają. A teraz poważne pytanie - tak nienawidzicie polek to kim są wasze matki? Żydówkami? Czy macie "incelowy" dzień, że przez lambadziare z filmiku w internecie wylewacie gorzkie żale?

filip_czarny

2020-04-28, 20:55
Ma śmiech jak świnia kaszel.

Tau

2020-04-28, 20:59
sensualna napisał/a:

czytając te wasze wulgarne wypociny kierowane w stronę kobiet muszę przyznać że niczym się nie różnicie od tych arabów z filmiku to samo słownictwo i taki sam tok myślenia



Co ty pie**olisz? Szanuj się, a nikt Ci nie ubliży.
Czy Ty słyszałaś co ten gostek o Polkach mówił? Nie przeszkafza Ci to? Utożsamiasz się z tą opinią?
Co Ty pie**olisz?

DaroXL

2020-04-28, 20:59
Jokerd napisał/a:

Zadna nowosc ze nasze rodaczki maja opinie najlatwiejszych k*** za granica...
Mieszkam w kalifacie niemieckim i widze jaka opinie maja polki i jak sa postrzegane przez tutejszych srakoskórnych. Czasami sie maczeta w plecaku otwiera jak slysze jak sie odnosza do polek...
Jedna k***a z druga rzuci sie na brudnego kebaba i wylize mu majonez, a potem reszta dziewczyn musi wysluchiwac takie uwagi...



Oł Jeeee eeeee! JEBAĆ je!

:evil:

Pankracy_Młot

2020-04-28, 21:01
bakus1233 napisał/a:

A ile razy się okazywało, że te "porządne" dziewczyny z dobrych domów też tak się bawią?
Różnie to z kobietami bywa, tak czy inaczej, to jej życie i jak lubi być traktowana przedmiotowo, to spoko, nie czaje czemu was tak to rusza.



nie r*chają/zazdroszczą innego wytłumaczenia nie ma.

FuhrerArus

2020-04-28, 21:09
Aż mam w głowie muzyczkę z WII Sports jak rozpędzam się moim starym golfem i wjeżdżam w nich jak kula w kreglę, a na końcu taki krzyk "STRIKE!" i oklaski

djpyza

2020-04-28, 21:10
pie**olicie te swoje wypociny.Jak Suka nie da Pies nie weźmie. Kundel będzie zawsze kundlem,a nie psem ,suczka, suką