18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki w Angli

Femp00411 • 2020-04-28, 12:31
Typowo polska influencerka zagranica.




[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2020-07-21, 17:17 ]
Działające wideo (klik)

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-07-21, 17:18 ]
Macx83wwww napisał/a:


Obejszłem_system

2020-04-29, 10:58
giant0 napisał/a:

Mieszkam w UK. Przyszla do mnie na linie taka jedna, starz pracy miała 3 krotny jak ja, ale byłem 2 stanowiska nad nią. Żona albanczyka i madka w jednym. Raz się nawet popłakała bez powodu i sp***olila z fabryki. Na drugi dzień wróciła i przepraszała, bo mąż jej zryl psychikę. Zwierzała się wszystkim ze chce od niego odejść, ale on chce jej zabrać córkę. Zaraz po tym napisała do mnie ze złamała nogę na schodach i ze nie będzie jej w pracy jakiś czas. To było rok temu



A zrobileś coś może, żeby jej pomóc. Zainteresowałeś się sytuacją? Jeśli piszesz,że rok temu to znaczy ,że spłynęło to po Tobie jak po kaczce. Fajnie

Jokerd

2020-04-29, 13:22
Obejszłem_system napisał/a:

A zrobileś coś może, żeby jej pomóc. Zainteresowałeś się sytuacją? Jeśli piszesz,że rok temu to znaczy ,że spłynęło to po Tobie jak po kaczce. Fajnie



Ty se chyba nie zdajesz sprawy że kolega po "zainteresowaniu sie sytuacją" miałby stado albanosów pod domem i duży, murowany wpie**ol...
Te arabo-gównojady są tak solidarne w swoim popie**oleniu, i to jest tak szczelne środowisko, że przy jednym wdepnięciu na "jego teren" będziesz miał dość konkretnie przej***ne...

krukibiale

2020-04-29, 14:58
Obejszłem_system napisał/a:

A zrobileś coś może, żeby jej pomóc. Zainteresowałeś się sytuacją? Jeśli piszesz,że rok temu to znaczy ,że spłynęło to po Tobie jak po kaczce. Fajnie




Ja też bym nic z tym nie zrobiła. Przecież nikt jej nie zmuszał do relacji z tego rodzaju człowiekiem, tak samo jak nikt nie zmusza "Karyn" do siedzenia z "Sebixami". Widziały gały co brały.

GrzegorzIdzik

2020-04-29, 15:42
Jakieś namiary na te szmaciury? Trzeba im popsuć psyche

Mors_Nigra

2020-04-29, 18:00
Lol jakaś uberpatuska filmuje się z arabem a ci białej gorączki dostali, jak zazdrośni, że jakiś arab TAKI ODPAD dyma, żal mi was. Ja tam jestem mu wdzięczny, że zajął tego śmiecia na trochę i przynajmniej przez ten czas, żadnemu porządnemu chłopakowi wody z mózgu robić nie będzie.

Tomasz_Dąb

2020-04-29, 18:21
sensualna napisał/a:

czytając te wasze wulgarne wypociny kierowane w stronę kobiet muszę przyznać że niczym się nie różnicie od tych arabów z filmiku to samo słownictwo i taki sam tok myślenia



A ty co myślisz o takiej?

PieronJasnySzlag

2020-04-29, 18:55
Justynka99 napisał/a:

Śmiesznie się czyta taki ból dupy inceli


Hahahaha, typowo pie**olenie feministek bez mózgu :D
Teraz taka moda, wszedzie gdzie jakiś facet ma swoje zdanie zgoła inne niż lewicowo homo-feminizmo sp***olone to nazywany jest incelem. Tak jak komuchy od lat 20stych wszystkich przeciwników komunizmu nazywają faszystami tak teraz z matki k***y na corke k***e wszystkie feministki przeciwników nowoczesności nazywają incelami :)
Typowa komunistyczna nowomowa - incel. A potem ta sama k***a która rzuca na lewo i prawo incelami krzyczy że jak można tak hejtować :D

Żauważcie że żadna inteligentna kobieta znająca swoją wartość nie będzie zadawała się z żadnych murzynem albo ciapakiem.
Na te brudne ku*asy zawsze wskakują idiotki z kompleksami albo dziewczyny z małych miejscowości które marzyły o wielkim świecie patrząc na mtv czy vive. Żadna świadoma dumna kobieta nie będzie obciągała podludziom.

Jokerd

2020-04-30, 10:41
@up
koleżanka prawdopodobnie popiera i praktykuje bycie takim k***iszczem, szkoda Twojej klawiatury ;-)

MatlusAS

2020-04-30, 22:36
Dobra dobra ma ktoś tego snapa?

KoniecZartow

2020-05-02, 19:33
sensualna napisał/a:

czytając te wasze wulgarne wypociny kierowane w stronę kobiet muszę przyznać że niczym się nie różnicie od tych arabów z filmiku to samo słownictwo i taki sam tok myślenia



Jakich kobiet? Samica to nie kobieta. Przyznaj się, sama się puszczasz z brudasami :krejzi:

Macx83wwww

2020-07-21, 17:06
Mieszkają razem w Lincoln (Anglia)





Godzinę drogi ode mnie... :szydera:

swampman

2020-07-21, 17:12
tacy wlasnie ludzie w wiekoszci wyjezdzaja za granice i daja swiadectwo.
problem polega na tym ze ludzie mysla ze skoro tylu takich zjebow danej narodowsci jest w 1 miejscu to musi byc tak z calym narodem.
tragedia

giant0

2021-02-20, 01:28
Obejszłem_system napisał/a:

A zrobileś coś może, żeby jej pomóc. Zainteresowałeś się sytuacją? Jeśli piszesz,że rok temu to znaczy ,że spłynęło to po Tobie jak po kaczce. Fajnie



Sorry że tak późno odpisuję, ale tak właśnie było. Dokładnie wiedziała w co się pisze. Dlaczego ja miał bym na siłę ja uszczęśliwiać, skoro widocznie jej to pasowało? Mimo tego co mówiła to dalej są razem i tworzą "szczęśliwą" rodzinę.. Brawo dla niej.

Deadpool

2021-08-31, 01:49
BialyNigger napisał/a:

Najpierw traktujecie kobiety jak kontenery na spermę, sprowadzacie ich wartość wyłącznie do wyglądu fizycznego i seksualności, a potem przyj***ny białorycerzyk z bigoreksją się pruje, że kobiety się nie szanują. Błąd - mylisz ofiarę z oprawcą. W pierwsze kolejności należy się przyj***ć do tych incelowych mas, które nie wiedzą co to znaczy szacunek do drugiej osoby i prześcigają się w obelgach wobec płci przeciwnej; do tej bandy debili, która na każdym kroku umniejsza wartości kobiet pisząc "ironicznie", że powinny być w kuchni i zająć się sprzątaniem, bo są "zmywarami". Jak czytasz takie gówno 1000x to zaczyna ryć banię i to nie twoja wina.



Ty k***a tak na prawdę.... Czy to twoja była???

Krezus

2021-12-09, 19:25
MamaApokalipsa napisał/a:

W internecie mamy sporo dobrych szpiegow



Marta Aniołkowska i wystarczyło wejść w komentarze pod tym filmikiem na yt.
PS: Szlauf ma 2 białych dzieci i jest samotną matką patuską która kręci dupskiem na klipach małolatak2 i puszcza się na angielskiej roksie. Żal mi dzieci które są już w wieku szkolnym.