18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant zaatakowany przez nożownika

marcin_kacha • 2019-05-18, 16:38
Dwaj policjanci dostali ciosy nożem podczas interwencji w sobotę przed południem przed sklepem w Busku-Zdroju. Zatrzymano dwóch podejrzanych. Jeden z nich to radny miejski Buska-Zdroju.


mianas

2019-05-18, 22:09
S.T.U_Cummins napisał/a:

Ja nie rozumiem, Najpierw coś przeskrobać z myślą "a może mi się upiecze" a potem szarpać się z gliną. I co on myśli? Że policjant powie dobra wygrałeś, możesz iść wolny? Nożownik na 100% zwolennik Pisu lub innej pro prawicowej partii. I zaraz będzie hejt na mnie, że nie mieszaj polityki w takie tematy bo to jeden z naszych i on był dobry tylko glina zły go chciał zamknąć.



Ty pie**olnięty wiosenne pedałem w głowę...

Ni...........ny

2019-05-18, 22:58
mianas napisał/a:

Ty pie**olnięty wiosenne pedałem w głowę...



Polska język taka trudna ;-)

Loaloa

2019-05-19, 00:20
Agresywne cebule agrrrrrrr... I polaczki takich cymbałów chcą wysłać do Brukseli. Będziecie mieć reprezentację godną waszej zj***nej nacji.

8765tj

2019-05-19, 00:27
Szkoda chłopa choć i tak dobrze że nie poszło w nerkę. Ale taktycznie trochę zawalili. Podczas interwencji jeden mimo wszystko powinien zapewnić osłonę z pewnej odległości.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-05-19, 00:40
8765tj napisał/a:

... Podczas interwencji jeden mimo wszystko powinien zapewnić osłonę z pewnej odległości.



Nie k***a, skoro dostają wezwanie, że jakiś dałn straszy nożem, to z pewnej odległości powinni wydać polecenie "gleba k***a" a jak k***a nie posłucha wyciągają giwerę i (po przeładowaniu) wydają komendę "gleba k***a bo zajebię"...
Rzecznik policyjny powiedział, że policjanci jak zajechali zobaczyli wystający z rękawa nóż i... przystąpili do legitymowania. k***a rozumiesz???
Nie znam procedur, ale jak k***a można przystąpić do legitymowania delikwenta, który ma wystający z rękawa nóż? k***a to jest błazenada.

konstantyn_pierdzipompka

2019-05-19, 09:34
Velture napisał/a:

No i znów wychodzi ch*jowa bezradność polskiej policji.
k***a mać na ch*j im te pałki, paralizatory, gaz pieprzowy i broń palna?
No po ch*j?
Policjant w Polsce jest zastraszony przez te zj***ne media co kręcą aferę za każdy oddany ostrzegawczy strzał albo użycie środków przymusu.
Policjant w takim przypadku nie dość, że nie powinien się bać konsekwencji to jeszcze powinien być popierany przez społeczeństwo oraz przełożonych.
Oczywiście jeśli odpie**oli coś i przyjebie komuś bezbronnemu niestawiającemu oporu to jechać z k***ą ale jak sebastiany wyklęte się rzucają czy też taki polityk najniższej rangi typu radny to napie**alać pałą, gazem i paralizatorem a jeśli to nie przyniesie pożądanych skutków to dwa strzały w powietrze i trzeci w korpus (szkoda ryzykować w kończyny bo jak nie trafi to jeszcze rykoszet komuś postronnemu coś zrobi).
Wk***ia mnie to niesamowicie, że normalni policjanci są zastraszeni przez te zj***ne poprawne polityczne lewicowe media a DOROŚLI zachowujący się jak DZIECI wobec policji są uznawani potem za pokrzywdzonych.



Ilość piw pod Twoim postem pokazuje tylko "społeczność" sadistica.

Policja to prywatna ochrona rządu. Więc nie pie**ol głupio broniąc psów.

Coś mi też śmierdzisz pieskiem.

Pozdrawiam

Radson

2019-05-19, 09:40
Albo PIS zrobi z niego przykład i surowo osądzi, albo sprawa zostanie zamieciona pod dywan i się okaże że ten kretyn tylko się potknął i wpadł na policjanta, a nóż mu wypadł przez przypadek.

A tutaj NIEZWIĄZANE ze sprawą, PUBLICZNE zdjęcie polityka PIS z innym radnym:


Rozjebie

2019-05-19, 11:54
Niezwyciężony napisał/a:

Polska język taka trudna



Spójrz na jego wypowiedzi - albo down, albo z policji

Matt91

2019-05-19, 13:20
konstantyn_pierdzipompka napisał/a:

Ilość piw pod Twoim postem pokazuje tylko "społeczność" sadistica.
Policja to prywatna ochrona rządu. Więc nie pie**ol głupio broniąc psów.
Coś mi też śmierdzisz pieskiem.
Pozdrawiam



Prywatna ochrona rządu? O czym Ty mówisz? Jakieś konkrety?

Bo jak dla mnie kolega bardzo trafnie zwrócił uwagę na problem Policji w naszym kraju.


Proximate

2019-05-19, 15:08
@Tilg_die_Schmach

Ludzie nie są takimi debilami jak Ty i mają oczy.

NoobMaster69

2019-05-19, 15:23
Typowa polska dzicz i zwierzęta w niej żyjące.

Kicur

2019-05-19, 18:13
Mnie posiłki z Kielc omijaly jak tam jechały :shock:

mrkuchar

2019-05-20, 07:38
@Niezwyciężony zajebista cenzura nazwiska. If you know what I mean
:lol:


mucha86

2019-05-20, 08:24
PiS (Partia interesów syjonistycznych) to partia centrolewicowa, nie żadna prawica.

Wiewór

2019-05-20, 09:07
Prokuratura rejonowa w Busku się skompromitowała i postawiła zarzut napaści na policjanta. Na szczęście interweniowało MS i śmieć dostał zarzut usiłowania zabójstwa.
Co się k***a dzieje w prawem w tym kraju? Jak można wo ogóle pomyśleć o zarzucie zwykłej napaści na policjanta za dźganie człowieka nożem w plecy? Prokurator, który to popełnił powinien zostać zwolniony w trybie dyscyplinarnym.