18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Policjant zaatakowany przez nożownika

marcin_kacha • 2019-05-18, 16:38
Dwaj policjanci dostali ciosy nożem podczas interwencji w sobotę przed południem przed sklepem w Busku-Zdroju. Zatrzymano dwóch podejrzanych. Jeden z nich to radny miejski Buska-Zdroju.


S.T.U_Cummins

2019-05-18, 16:56
Ja nie rozumiem, Najpierw coś przeskrobać z myślą "a może mi się upiecze" a potem szarpać się z gliną. I co on myśli? Że policjant powie dobra wygrałeś, możesz iść wolny? Nożownik na 100% zwolennik Pisu lub innej pro prawicowej partii. :) I zaraz będzie hejt na mnie, że nie mieszaj polityki w takie tematy bo to jeden z naszych i on był dobry tylko glina zły go chciał zamknąć.

PieronJasnySzlag

2019-05-18, 16:59
Ten siłujący się policjant to Bóg :shock: :shock:
Bo gdy starsza kobieta zobaczyła że dostał ciosy nożem to krzyczy "rany boskie, rany boskie"
Rany od noża okazały się być boskie :shock:

Ni...........ny

2019-05-18, 17:00
Cytat:

Dwaj policjanci dostali ciosy nożem podczas interwencji w sobotę przed południem przed sklepem w Busku-Zdroju. Zatrzymano dwóch podejrzanych. Jeden z nich to radny miejski Buska-Zdroju.

Przed godziną 12 w sobotę policjanci z Buska dostali zgłoszenie, że przed jednym ze sklepów w centrum miasta jakiś mężczyzna wymach*je nożem. Pojechali na miejsce. Do człowieka z nożem dołączył drugi, który wyszedł ze sklepu. Doszło do wymiany zdań z policjantami, potem posypały się ciosy.
Na kadrze z filmu widać jak mężczyzna w jasnej marynarce wyjmuje nóż. Z pomocą funkcjonariuszowi przychodzę wtedy świadkowie zdarzenia

- Jeden z policjantów dostał dwa ciosy nożem w plecy, na szczęście nie są bardzo groźne, drugi funkcjonariusz jest ranny w rękę. Życiu policjantów nie zagraża niebezpieczeństwo - opowiada Tomasz Piwowarski, rzecznik prasowy komendant powiatowego policji w Busku-Zdroju.

Podejrzani mężczyźni zostali zatrzymani. To 33- i 37-latek. Trwa wyjaśniania okoliczności zdarzenia.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że młodszy z zatrzymanych to radny miejski Buska-Zdroju z startujący z listy porozumienia Elżbiety Śliwy. Mężczyzna ten jest związany ze stowarzyszeniem Młode Busko, a w przeszłości brał aktywny udział w kampaniach wyborczych polityków prawej strony sceny politycznej.

Jak informuje policja drugi z zatrzymanych jest mieszkańcem Kielc.





źródełko express brzydgoski

garota

2019-05-18, 17:01
Skwituję to krótko: po prostu kretyn. 0 IQ. Idiota...albo syn ustawionego polityka który wytłumaczy się że był w szoku i tak naprawdę nic się nie stało więc można go wypuścić do domu po zapłaceniu 1000 zł na szkółkę policyjną w Busku Zdroju. Nie wiem czy tam jest szkółka ale bym zapłacił.

banerr

2019-05-18, 17:06
Pozostaje tylko zadać pytanie: Dlaczego policjanci narażali własne życie siłując się z tymi bandytami a nie strzelali prewencyjnie w łby?

~Velture

2019-05-18, 17:23
No i znów wychodzi ch*jowa bezradność polskiej policji.
k***a mać na ch*j im te pałki, paralizatory, gaz pieprzowy i broń palna?
No po ch*j?

Policjant w Polsce jest zastraszony przez te zj***ne media co kręcą aferę za każdy oddany ostrzegawczy strzał albo użycie środków przymusu.
Policjant w takim przypadku nie dość, że nie powinien się bać konsekwencji to jeszcze powinien być popierany przez społeczeństwo oraz przełożonych.

Oczywiście jeśli odpie**oli coś i przyjebie komuś bezbronnemu niestawiającemu oporu to jechać z k***ą ale jak sebastiany wyklęte się rzucają czy też taki polityk najniższej rangi typu radny to napie**alać pałą, gazem i paralizatorem a jeśli to nie przyniesie pożądanych skutków to dwa strzały w powietrze i trzeci w korpus (szkoda ryzykować w kończyny bo jak nie trafi to jeszcze rykoszet komuś postronnemu coś zrobi).

Wk***ia mnie to niesamowicie, że normalni policjanci są zastraszeni przez te zj***ne poprawne polityczne lewicowe media a DOROŚLI zachowujący się jak DZIECI wobec policji są uznawani potem za pokrzywdzonych.

Lobo24

2019-05-18, 17:31
Jeszcze ten bierny motłoch. Nienawidzę znieczulicy.

S.T.U_Cummins

2019-05-18, 17:35
"a w przeszłości brał aktywny udział w kampaniach wyborczych polityków prawej strony sceny politycznej. "
Widzicie jak się znam na ludziach :)

mygyry

2019-05-18, 17:39
@up Skoro prawej strony to ni ch*ja nie PIS'u, widzisz gówno się znasz :szydera:

Ca...........on

2019-05-18, 17:46
S.T.U_Cummins Prawa strona polityczna to też Platforma Obywatelska :)

PieronJasnySzlag

2019-05-18, 17:49
Niezwyciężony napisał/a:

Mężczyzna ten jest związany ze stowarzyszeniem Młode Busko, a w przeszłości brał aktywny udział w kampaniach wyborczych polityków prawej strony sceny politycznej.



No k***a jakby inaczej :D
Był to prawicowy nacjonalista, rasista homofob...
Zupełnie taki sam jak ten komunista który mordował w meczecie :D

Ni...........ny

2019-05-18, 17:53
mygyry napisał/a:

Skoro prawej strony to ni ch*ja nie PIS'u, widzisz gówno się znasz :szydera:



33 latek, radny z listy porozumienia Elżbiety Śliwy i związany ze stowarzyszeniem Młode Busko to Łukasz Jakub Sz. który na swoim profilu linkuje materiały kandydata PIS


mygyry

2019-05-18, 18:01
Niezwyciężony napisał/a:

33 latek, radny z listy porozumienia Elżbiety Śliwy i związany ze stowarzyszeniem Młode Busko to Łukasz Jakub Szumilas który na swoim profilu linkuje materiały kandydata PIS



Co to ma do mojego stwierdzenia?

Ni...........ny

2019-05-18, 18:03
mygyry napisał/a:

Co to ma do mojego stwierdzenia?



No to, że jednak coś tam z PISem ma wspólnego :kawa:
Sens twojej wypowiedzi był taki że pis to nie prawica, ale mogłeś to inaczej sformułować to bym się do tego nie odnosił

Spiderowski napisał/a:

No k***a jakby inaczej
Był to prawicowy nacjonalista, rasista homofob...



Nie wiem czy rasista homofob ale prawaczek to na pewno ;-)
I zmień kto to napisał, bo to nie są moje słowa, ja tylko wkleiłem cytat i podałem źródło