18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant zaatakowany przez nożownika

marcin_kacha • 2019-05-18, 16:38
Dwaj policjanci dostali ciosy nożem podczas interwencji w sobotę przed południem przed sklepem w Busku-Zdroju. Zatrzymano dwóch podejrzanych. Jeden z nich to radny miejski Buska-Zdroju.


Proximate

2019-05-18, 18:51
@ Niezwyciężony • 56 minut temu

Jak k***a zamazujesz dane to zamaż też @radnyszumilas gamoniu -.-

pve11

2019-05-18, 18:57
Serio w każdym przypadku kiedy ktoś coś odpie**oli, to waszym zdaniem jest to związane z jego poglądami politycznymi? A tak w formie edukacyjnej: każdy socjalista to lewicowiec. Socjalizm kłóci się z założeniami prawicy. Ale to czy to był lewak czy prawak nie ma tu znaczenia, to po prostu debil.

Smokw

2019-05-18, 19:11
Dwie sprawy. Brawa dla ludzi, że zareagowali. Szczególnie ten gość w niebieskiej koszulce. No i zwróćcie uwagę, jełop w białej marynarce się zamotał i nie tą stroną zadawał ciosy, szczęśliwie bo tam gdzie tym knyfem trafiał to byłoby nieciekawie. Jak dla mnie usiłowanie zabójstwa.

djted

2019-05-18, 19:19
A ludzie stoją jak poj***ni zamiast pomóc gliniarzowi.

He...........el

2019-05-18, 19:31
Jakby wyglądała cała akcja w wykonaniu amerykańskiej policji:


PieronJasnySzlag

2019-05-18, 19:58
Niezwyciężony napisał/a:


Nie wiem czy rasista homofob ale prawaczek to na pewno
I zmień kto to napisał, bo to nie są moje słowa, ja tylko wkleiłem cytat i podałem źródło


Za późno. Tak czy siak śmiałem się ze źródła.

Generalnie dziwna sprawa. Na wiosce w której wszyscy się znają, lokalny polityk mieniący się konserwatywnym w biały dzień robi awanture z udziałem noża, przy wszystkich dźga policjanta a skuty w radiowozie śpiewa.

Ti...........ch

2019-05-18, 20:11
Proximate napisał/a:

@ Niezwyciężony • 56 minut temu
Jak k***a zamazujesz dane to zamaż też @radnyszumilas gamoniu -.-



Po ch*j ma zamazywać jak już wszytkim to oznajmiłeś? :homer: No k***a, debil...

emperorzbigniew

2019-05-18, 20:20
Chciałbym zauważyć, że PiS to nie prawica. To partia socjalistyczna (przynajmniej sądząc po jej działaniach).

kanalistakp

2019-05-18, 20:30
To jest k***a po prostu straszne ile świrów łazi między nami po mieście. Straszniejsze jest jeszcze prawo będącym tak sp***olonym że nawet im nie żal wj***ć komuś kosę pod żebra bo co... Jedyna opcja to mieć nadzieje że nikogo takiego nie spotkasz na swojej drodze bo jak taki wariat zajebie Ci kosę (albo komuś bliskiemu) a Ty zrobisz mu większą krzywdę to będziesz miał bardziej przej***ne. Idealny przykład na to jak policjant obchodzi się z tym pojebem.

Laaska

2019-05-18, 20:30
Rany boskie jaka PARODIA xD Gdyby nie ten nóż to nadal by stali i się patrzyli xD

aaaaaaaaaaaaaa

2019-05-18, 20:51
Laaska napisał/a:

Gdyby nie ten nóż to nadal by stali i się patrzyli xD



Nikt nie ma obowiązku pomagać policjantowi w interwencji...
Policjant w wieku trochę ponad 45 lat idzie na emeryturę, o której wielu Polaków może pomarzyć. I te przywileje to właśnie za to, że ryzykuje podczas każdej interwencji własne życie...
A co do tego zjeba z nożem, podobno grozi mu 10 lat. To jest k***a chore, atak nożem na policjanta powinien być zagrożony dożywociem.


Jabulko69

2019-05-18, 20:59
Polskie moherki jak zwykle w formie. Do poki nic sie nie stanie to kazdy stoi i patrzy, a pozniej "o rany boskie" no o rany boskie idz i mu k***a pomoz a nie sie wyzalasz

freddy.krueger

2019-05-18, 21:14
k***a co za debile ... z zatrzymania na 48/h doj***li se po 25 lat jak nie więcej ....

Sawix

2019-05-18, 21:28
Oj będzie wyrok

Cichy

2019-05-18, 21:32
freddy.krueger napisał/a:

k***a co za debile ... z zatrzymania na 48/h doj***li se po 25 lat jak nie więcej ....



Kara za napaść na funkcjonariusza policji to jedynie maks. 10 lat.