18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant kontra ukraiński obywatel polski bez maseczki

Ostrovsky • 2021-03-02, 20:11
Policjant rasista? Co o tym sądzicie? :idea:

Cisej

2021-03-03, 15:09
Jazda z k***ami

~Angel

2021-03-03, 15:41
kuba08 napisał/a:

Ten policjant i Ukrainiec sa siebie warci. Aż wstyd ze dal się sprowokować temu upowcowi, i wszedl w idiotyczna dyskusje. A ten banderowiec cwaniakuje ze jest Polakiem i jaki on to wysztalcony nie jest. Ledwo sklada zdania do kupy, nie wiem kto dal mu obywatelstwo. Niech wraca spowrotem na wschód. Nasz rząd jest zbyt pobłażliwy ze pozwala im się tu osiedlać bez większej weryfikacji osobników



Napisał to wielki "wysztalcony" POLAK, który nie potrafi kilku zdań poprawnie napisać :homer:

Wracaj "spowrotem" do szkoły.

Unfrey

2021-03-03, 15:51
Jechać z milicyjnymi k***ami.

dancio1978

2021-03-03, 18:43
co za kurewskie podejście. bo ukrainiec to na ty mu walą? na miejscu ukra skarga do komendanta na działania debili i tyle

razak

2021-03-03, 18:54
ja nie wierze, że jeszcze są takie zjeby które chodzą w maseczkach :)

Gitrix

2021-03-03, 19:44
4 języki upadliniec j***ny zna a jak przyszło coś podpisać to ma tylko B1.

jjjkkkfff

2021-03-03, 23:42
@up
Serio nie rozumiesz o co chodzi? :shock:

PhantomMask

2021-03-04, 09:29
sirmlcs napisał/a:

Mniej, akurat na twoją matke starcza co tydzień



To mówisz, że mops dał ci w końcu komputra bo e buda ?

:lol:

tomygun1

2021-03-04, 11:41
Po raz kolejny widzimy tutaj film w którym interwencja policjantów jest nagrana od połowy.. dlaczego osadzacie skoro nie jesteście w stanie stwierdzić jak zachowywał się obywatel Ukrainy przed rozpoczęciem nagrania... niestety Ale bardzo często najpierw nabluzgaja powyzywaja A jak policjant zaczyna bardziej śrubę dokrecac to od razu zaczyna się nagrywanie...
I pokazywanie jaką to polska policja jest brutalna..
Również twierdzę że noszenie maseczek na świeżym powietrzu jest chore .. Ale prawa musi przestrzegać każdy..
I zawsze my Polacy mamy pretensje do działań naszej policji.. Ale polak legitymowany za granicą legitymowany przez policjanta to grzeczny i najchętniej wlazł by do tyłka, byle by tylko nic nie dostać ..

jasypan

2021-03-04, 19:44
[quote="tomygun1" .. Ale prawa musi przestrzegać musi każdy ..[/quote]

I właśnie tu jest problem, to nie jest żadne prawo.

Sigonek

2021-03-04, 20:11
COVID obnażył komuszy potencjał w narodzie przeoranym historycznie z lewa i prawa. Katynia się nie odwróci i to dzisiaj widać na ulicach, jak idioci i komuniści poginają w kagańcu, ci drudzy jeszcze w poj***nych czasach rewolucji kulturowej są orędownikami WYBORU. Parodia nie kraj.

CzerstWybut

2021-03-04, 20:19
Sigonek napisał/a:

COVID obnażył komuszy potencjał w narodzie przeoranym historycznie z lewa i prawa. Katynia się nie odwróci i to dzisiaj widać na ulicach, jak idioci i komuniści poginają w kagańcu, ci drudzy jeszcze w poj***nych czasach rewolucji kulturowej są orędownikami WYBORU. Parodia nie kraj.



To według ciebie komunizm byl na całym świecie bo wszędzie nakazuja i noszą. Japie**ole foliarze twojego pokroju zarzucają wszystko polskiemu rządowi. Tak to jest jak sie poza swoją wieś nie wychylilo nosa i nie zobaczyło śwoata to sie k***a żyje tylko pisem, platformą i innymi komuchami.

sojka

2021-03-04, 21:28
Ja jestem Poljakiem , nie widzisz głupia babo!!!

rutek91

2021-03-05, 23:09
j***ć ukraińców

dominator76

2021-03-06, 23:09
pazuzu napisał/a:

A ja stanę po stronie ukraińca pedalarza, dobrze że jedzie z bezmózgami z policji. Przyj***li się bo jechał na rowerze bez maseczki, serio? Noszenie maseczki na świeżym powietrzu jest tak logiczne że ja pie**ole



od roku każą nam te kagańce wszędzie nosić i co qwa pomoglo? Tylko Leki i szczepionki. A te barany niszczą nas jako naród sprzedawczyki j***ne i mówie tu o całej tej wsi na wiejskiej do niegaszonego wapna.