18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant kontra ukraiński obywatel polski bez maseczki

Ostrovsky • 2021-03-02, 20:11
Policjant rasista? Co o tym sądzicie? :idea:

cormax19000

2021-03-03, 01:22
Coś bym napisał :roll: aaaaa jebta sie w pachy zasrane tępe społeczenstwo :evil:

vass

2021-03-03, 01:25
Milicyjne głąby

Adrian92

2021-03-03, 01:35
Poważnie doszło już do tego, że jadąc na rowerze trzeba mieć maseczkę?
Swoją drogą, już kilka razy byłem świadkiem w sklepie gdzie starsza kobieta miała na twarzy zwyczajnie brudną maseczkę. Do czego to doszło, że ludzie noszą pewnie po kilka dni jednorazowe maseczki, jakies tanie gówno z apteki czy z lokalnego sklepiku.

Ps. ten policjant to zwyczajny głąb, niestabilny emocjonalne :)

przewodnik_elektryczny

2021-03-03, 07:38
Przepis może i głupi ale akurat takich chamskich Ukraińców w Polsce nie trzeba. Burak j***ny, dostał obywatelstwo i już król świata. Pewnie jak nie miał to się cichcem tylko przemykał żeby go policja nie zwinęła za nielegalną pracę na budowie

koshlatuy

2021-03-03, 07:39
Ahahah rozj***na polska dupa :D

darayavahus

2021-03-03, 07:40
Śmieć ludzki, policyjny nadaje się do zamiatania ulic po psim gównie. Szacun dla gościa za postawę (dowód polski ma i dla mnie jest Polakiem).

CzerstWybut

2021-03-03, 08:08
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Hehehe w Polsce na świeżym powietrzu w kagańcach popie**alaja o ja jebię Ijeszcze plebs obstaje przy tych obostrzeniach bo im Mateusz kazał z Niedzielskim , a u nas spokój ,cisza. W kagańcu tylko do sklepu, jeden lot dziennie do RVK i spowrotem, polakeny z rvk co myslały, że rvk to cała islandia potracili pracę w hotelach i w wynajmie aut, a ja , gdzieś na północy napie**alam na 2 etaty (spawacz do południa, mechanik samochodowy po południu) i mam niezłą polewkę z tych głupców, zarówno tych co chcieli zarobić ale nie nie napracować w RVK jak i z durniów, którzy wybrali sobie imbecyli na rząd



Bo widzisz... normalny człowiek to nie musi zapie**alać jak koń na dwa etaty i mieć w piździe relacje z rodziną. Ale jak sie jest pejsatym kretynem to sie wypie**ala nawet na najciemniejszy i najzimniejszy wyp*zdów zapie**alać na obcego żeby jak "najwincyj piniondzów" mieć. Jesteś zwykłym cyganem europy bez swojej własności wchodząc do dupy tam ludziom. Obojetnie czy siedzisz na islandii, w norwegii, szwecji i tak jesteś tam postrzegany za najniżej robola, jeszcze sobie przypomnisz te słowa jak w końcu zauwazysz ten pie**olony fałszywy świat do polaka, ale z drugiej strony pejsatym to i ryj plucie nie przeszkadza jak troche papieru szeleści

:roll:

Okularyigogle

2021-03-03, 08:45
Już widzę jak ukraińscy policjanci maja taka cierpliwość do polskiego rowerzysty z takimi tekstami -w PL od demokracji się we łbie przewraca .

Bizior4

2021-03-03, 09:09
Zuwalsky napisał/a:

Wypie**alaj do siebie k***a, nie chciało się polskiego Pana to żyj w bogactwie swojego Bendera



Się k***a pan znalazł za 5 złoty, założę się że na 80 procent ty albo ktoś z twojej rodziny był w Holandii czy innej Anglii, czy Niemczech zapie**alales na paprykach czy innych ogórkach, za pojare, i teraz zgrywasz jakiegoś k***a magnata, hipokryta j***ny, jak większość Januszy z tym psem wlacznie

qzi666

2021-03-03, 09:32
wdowa40 napisał/a:

A ty zamknij ryj i dziękuj staremu ze ciebie nie zabił
Z kolei ty to tak na serio.



nie dla sławy



jeśli typ jest gościem a jest to nie ważne jaką mamy policje czy obywateli ale k***a z szacunkiem nawet jak mamy zj***ny rząd.

moja teoria jest taka. Polska to moja rodzina w prawie każdej jest jakiś zjeb ale to zjeb z rodziny i jakiś sąsiad nie ma zasranego prawa odzywać się bez szacunku nawet do mojego w ch*j zj***nego "brata" czy "siostry" poza tym nie cierpię ukraińców jak kotów i ch*j

Notturno

2021-03-03, 10:39
I bardzo dobrze im pojechał. Ten cep policyjny widać od razu się gubi, kiedy ktoś mu pie**olnie jakimkolwiek sensownym argumentem.

JaTylkonaChwile

2021-03-03, 10:58
Rafer napisał/a:

Wszedłem w komentarze, aby poczytać wysrywy i prucie p*zd prawackich ścierw i gówien z ONanistoRów.



i co zawiodles sie? myslales, ze wszyscy napisza, ze ukrainiec ch*j? :)

musi cie niezle wk***iac, ze ludzie bronia ukrainca? smuteczek ? :) a teraz uciekaj oskarku sprawdzic czy julka nie potrzebuje twojej pomocy przy malowaniu blyskawic na kosciele :D

Johnybike

2021-03-03, 11:33
Pies w nie pełnym umundurowaniu

jesiotr

2021-03-03, 12:57
wolę pracujących ukrainców, którzy jeszcze potrafią okazać obywatelski sprzeciw ( a że zbj***ł tą faszystowską policję to kolejny plus), niż sfrustrowanych polskich debili, którzy nie radzą sobie z konkurencją we własnym kraju, leją pod siebie na widok policji i sprzedali kraj pisiorom za socjalne obietnice.
Frustraci, chamy i lenie
Jak dla mnie 5+ dla pedalarza, za to że z jego Polskim potrafił się postawić, policji w obcym kraju
Większość z was leszcze, słowa by nie pisneła w niemczech(lub gdzie indziej), co najwyżej pokiwałą głową na tak i wzieła mandad za granicą
nie ma to jak się czuć lepszym z powodu urodzenia gdy wszystko inne światczy o mentalnym zj***niu

kuba08

2021-03-03, 13:51
Ten policjant i Ukrainiec sa siebie warci. Aż wstyd ze dal się sprowokować temu upowcowi, i wszedl w idiotyczna dyskusje. A ten banderowiec cwaniakuje ze jest Polakiem i jaki on to wysztalcony nie jest. Ledwo sklada zdania do kupy, nie wiem kto dal mu obywatelstwo. Niech wraca spowrotem na wschód. Nasz rząd jest zbyt pobłażliwy ze pozwala im się tu osiedlać bez większej weryfikacji osobników