18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Policjant kontra ukraiński obywatel polski bez maseczki

Ostrovsky • 2021-03-02, 20:11
Policjant rasista? Co o tym sądzicie? :idea:

Zuwalsky

2021-03-02, 20:14
Wypie**alaj do siebie k***a, nie chciało się polskiego Pana to żyj w bogactwie swojego Bendera

qzi666

2021-03-02, 20:20
pałą powinna dostać banderowska szmata

pazuzu

2021-03-02, 20:26
A ja stanę po stronie ukraińca pedalarza, dobrze że jedzie z bezmózgami z policji. Przyj***li się bo jechał na rowerze bez maseczki, serio? Noszenie maseczki na świeżym powietrzu jest tak logiczne że ja pie**ole

~_Yarko_

2021-03-02, 20:38
Pani ma niepełne umundurowanie (brak czapki) i kominy zamiast masek.
Gadanie, że może wracać na Ukrainę jest chamskie, prostackie i nie powinno mieć miejsca.
Swoim zachowaniem niszczą autorytet porządnym policjantom.

ququa

2021-03-02, 20:39
Rzeszów ul. św Mikołaja, a zaraz obok dworce: PKP i PKS i zajebiste zapiekanki tam kiedys były :P



nwonigers

2021-03-02, 20:48
PAN MUSI UDOWODNIC ZE PAN ZDROWY JEST:D ogolnie do tego momentupolicjant byl tylko zalosny. ciekawe ilu takich glupich sk***ysynow robi w policji.

w dodatku jego zachowanie pokazuje jasno, ze nie radzi sobie w tej sytuacji unosci sie, pie**oli od rzeczy. typowa p*zda, ktora zycie niszczy od malego i sie probuje wyzywac na innych.

a ukrainiec z filmu widac ze ogarniety a nie jak wy szmaty wyzej piszecie ze jakis banderowiec. wszystko co mowil mowil z sensem.

baronturbina

2021-03-02, 20:49
Powinni barana wydalić ze służby. Pomijając rasizm
Ale to ze po polsku mówić nie potrafi jebie po uszach.

JaTylkonaChwile

2021-03-02, 21:12
Wole TAKIEGO ukrainca w Polce niz 10 polaczkow zjebow zapie**alajacych w kagancach. Niedawno ktos tu na sadolu sapał, ze przyłbice i maseczki zrobione z gaci sa spoko, bo zatrzymuja sline i nie oplujesz kogos i tym samym nie zarazisz. Pisalem wtedy, ze ch*j z tym bo wydychasz powietrze w ktorym unosi sie wirus i robisz chmure w ktora wjebie sie kolejny klient sklepu i ze to jest bez sensu ale nieeee. Pan k***a inteligent bez szkoly pie**olil dalej swoje. Teraz zakaz przylbic i szmat na ryju bo wydychasz chmure, ktora omija przylbice... :homer:

NiemiecWaszPan

2021-03-02, 21:18
Po 1. Wlepianie mandatów za nienoszenie maseczek to totalny idiotyzm.
Po 2. Pała w mundurze nie powinna odnosić się rasistowsko do upaińca.
Po 3. Pała w mundurze to zwykły leszcz, jak każdy polski piesek. W przypadku, gdy upainiec nie wykonuje poleceń i pyskuje do policjanta, ten powinien natychmiast go skuć kajdanami i zawieźć na 48h na dołek i tam wyjaśniać sprawę.
Po 4. Pała w mundurze to zwyczajny lebieg nie wyszkolony do pełnienia służby i nie znający się na przepisach prawa. Kobieta przynajmniej wykazała się większą kulturą osobistą, ale sposób przeprowadzania przez nią interwencji także dupy nie urwał...

Polska psiarnia jak zwykle daje dupy. Nie dają rady nawet ukraińskim obesrańcom. Wstyd!

fjutek

2021-03-02, 21:28
Ale wy zj***ni jesteście. Jaki k***a rasizm? przeciez ukraińcy są biali wy niedojeby umysłowe. Prędzej k***a nazizm jak już, wy k***a niedouczone zjeby.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-02, 21:34
k***a... nazjeżdżało się tych ukraińskich murzynów do Polski...
Czemu murzynów?? Bo k***a rasizm, to może być między dwoma rasami, czyli ukropitek nie jest tej samej rasy, co my, więc albo murzyn, albo żółtek. Choć biorąc pod uwagę, że żółtki są bardziej inteligentni od białych, to ukropitki są murzynami.
Sam doświadczyłem określenia swojej osoby "rasistą", bo nie pozwalam tej bandzie ukropitków na robienie bydła na osiedlu... Nawet mnie postraszył, że zbierze podpisy od mieszkańców posesji (30 osób) i pójdę siedzieć, bo im przeszkadzam...
Nawet przy policji (wezwanej przeze mnie) powiedziałem sk***iałemu ukropitkowi (który kładąc kiełbasę z biedronki na grilla powiedział "zdies Poliaki" [tutaj Polacy]-nie wiedząc, że ktoś to widzi i słyszy), że k***a nie jest murzynem, by mnie nazywał rasistą....

wdowa40

2021-03-02, 21:36
Zuwalsky napisał/a:

Wypie**alaj do siebie k***a, nie chciało się polskiego Pana to żyj w bogactwie swojego Bendera



A ty zamknij ryj i dziękuj staremu ze ciebie nie zabił

qzi666 napisał/a:

pałą powinna dostać banderowska szmata



Z kolei ty to tak na serio.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-02, 21:59
wdowa40 napisał/a:

A ty zamknij ryj i dziękuj staremu ze ciebie nie zabił
Z kolei ty to tak na serio.



Nie masz wyrzutów sumienia, że mąż się zabił, bo nie wytrzymał , że ma (miał) tak pie**olniętą żonę??

pazuzu napisał/a:

A ja stanę po stronie ukraińca pedalarza, dobrze że jedzie z bezmózgami z policji. Przyj***li się bo jechał na rowerze bez maseczki, serio? Noszenie maseczki na świeżym powietrzu jest tak logiczne że ja pie**ole



Ale tu nie o to chodzi... Sam uważam, że noszenia maseczki na dworze jest kompletnie bez sensu, ale chodzi o chamstwo ukra. Można to załatwić spokojnie i kulturalnie. Proszę się nie sugerować kanałem.