18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant kontra ukraiński obywatel polski bez maseczki

Ostrovsky • 2021-03-02, 20:11
Policjant rasista? Co o tym sądzicie? :idea:

Julek0002

2021-03-02, 22:00
Zuwalsky napisał/a:

Wypie**alaj do siebie k***a, nie chciało się polskiego Pana to żyj w bogactwie swojego Bendera



Wypie**ala to twoja matka szmata j***na z roksy

Szangti

2021-03-02, 22:17
Banderowska k***o, jesteś w Polsce to się zachowuj!

sirmlcs

2021-03-02, 22:20
Za teksty do policjanta "ksycec to sobie mozesz do zony nie do mnie" powinien taki wpie**ol w suce dostac ze by mu sie odechcialo panoszenia. k***y ukrainskie się panoszą, zarobi taki 20 zł na godzine i wielki pan, nagle coś trzeba podpisywać to ja nie panimaju ale kwity na obywatelstwo i prawko ma. j***ć takie wyszczekane cwane banderowskie śmiecie; typowa upaińska mentalnośc ze co to on k***a nie moze. Pies go j***ł. A policja od razu powinna go wziac do suki, tam by przeprosił i spokorniał to pewnie by go puscili.

SSmołki

2021-03-02, 22:24
Haha za ch*j w dupe polskiej policji zawsze piwko ! :)

PhantomMask

2021-03-02, 22:28
sirmlcs napisał/a:

Za teksty do policjanta "ksycec to sobie mozesz do zony nie do mnie" powinien taki wpie**ol w suce dostac ze by mu sie odechcialo panoszenia. k***y ukrainskie się panoszą, zarobi taki 20 zł na godzine i wielki pan, nagle coś trzeba podpisywać to ja nie panimaju ale kwity na obywatelstwo i prawko ma. j***ć takie wyszczekane cwane banderowskie śmiecie; typowa upaińska mentalnośc ze co to on k***a nie moze. Pies go j***ł. A policja od razu powinna go wziac do suki, tam by przeprosił i spokorniał to pewnie by go puscili.



Co dupa zabolała ? Bo masz 16 brutto/h ?

:lol:

ar...........up

2021-03-02, 22:28
Całkowicie popieram Ukraińca bo:
1. Ten policjant to sfrustrowany, zakompleksiony dupek o mentalności ciecia, który uwielbia wyżywać się na słabszych. Niemcowi by buty całował, a Ukrainiec wiadomo, gorszy.
2. Nakaz noszenia maski na ulicy to idiotyzm.
3. Nakaz noszenia maski w czasie jazdy na rowerze to idiotyzm do 10 potęgi.

donkapusta

2021-03-02, 22:29
Szkoda, że policjant dał się sprowokować.Nie powinien się wdawać w pyskówki tylko przypie**olić pałą temu sk***ielowi z ukrainy. Mądrala z banderlandu, co nawet szczepionki na gruźlicę nie mają.

Ronin69

2021-03-02, 22:29
Ale buc z tego psa... Hasło z kagańcem i psami dobre, zapamiętam.

sirmlcs

2021-03-02, 22:31
PhantomMask napisał/a:

Co dupa zabolała ? Bo masz 16 brutto/h ?



Mniej, akurat na twoją matke starcza co tydzień :D

St...........on

2021-03-02, 22:41
Hehehe w Polsce na świeżym powietrzu w kagańcach popie**alaja o ja jebię :amused: Ijeszcze plebs obstaje przy tych obostrzeniach :amused: bo im Mateusz kazał z Niedzielskim , a u nas spokój ,cisza. W kagańcu tylko do sklepu, jeden lot dziennie do RVK i spowrotem, polakeny z rvk co myslały, że rvk to cała islandia potracili pracę w hotelach i w wynajmie aut, a ja , gdzieś na północy napie**alam na 2 etaty (spawacz do południa, mechanik samochodowy po południu) i mam niezłą polewkę z tych głupców, zarówno tych co chcieli zarobić ale nie nie napracować w RVK jak i z durniów, którzy wybrali sobie imbecyli na rząd :amused:

Rafer

2021-03-02, 22:50
Wszedłem w komentarze, aby poczytać wysrywy i prucie p*zd prawackich ścierw i gówien z ONanistoRów.

rapidu

2021-03-02, 23:05
Caly w tym problem ze tak jak stwierdzil policeman - mam pieniadze bo zarabiam... Problem jest w tym ze policja, sluzby mundurowe i caly rzad na samym koncu odczuje wymyslona pandemie bo im place skoncza sie na samym koncu...ciekawe jak szybko skonczyla by sie pandemia gdyby obywatele stwierdzili ze teraz pora na lockdown płac rzadu..m

dadar123

2021-03-02, 23:06
Ci policjanci są wyjątkowo durni. Zwykłe chamowate prostaki

Noside

2021-03-02, 23:37
No i dlatego Policja ma pod górkę. Trafi się kilku zjebów, karierowiczów, albo inne półmózgie szambo i koniec przyjemności...
Ani podstaw prawnych, ani kultury...

twentyfree

2021-03-02, 23:40
Julek0002 napisał/a:

Wypie**ala to twoja matka szmata j***na z roksy



j***ny ukrainiec jeden z drugim, wypie**alac