18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy nie gęsi...także swój dubstep mają

boocheno • 2012-05-23, 10:27
no i fajny klip :mrgreen:



Brainpain - (Jakub Tobiański) - to 31- letni mieszkanie Wrocławia celujący w ciężkich odmianach d&b/dubstep

Gebels

2012-05-24, 02:00
'polacy nie gesi swoj teledysk maja' reszta z 'dup' zbedna

antyrama

2012-05-24, 02:35
no jasne, jak jesteś za głuchy żeby usłyszec rytm i melodię i to na kilku samplach jednocześnie to twój problem, ale nie próbuj wmawiac ludziom na siłe zeby słuchali losowego szarpania za struny i wycia do mikrofonu jak do księżyca

~PowerBoBass

2012-05-24, 09:34
los gienadijos napisał/a:

@~Bobass co ty powiesz wpisz w wyszukiwarkę słowo "opinia" i potem jeszcze raz zastanów się o co ci chodzi?
Potem zerknij na swój obrazek w podpisie ponownie się zastanów co ty mi zarzucasz?



"Opinia - wyrażony w formie werbalnej pogląd, ściśle powiązany z subiektywnym spojrzeniem autora - używanie opinii zamiast ocen jest jedną z podstaw asertywnego zachowania."

"Subiektywny - uwarunkowany przeżyciami i poglądami danego człowieka (podmiotu); indywidualny; stronniczy."

Także wiem, co Ci zarzucam, szkoda, że nie pojmujesz ;-)

Złowroga Pralka !

2012-05-24, 10:46
boocheno napisał/a:

haters gonna hate...
zawsze znajdzie się ktoś, kto musi pokazać jaki to nie jest mądry i jaki ma wysublimowany gust - a reszta to debile i co oni wiedzą o życiu i "dobrym smaku"...
taka to już polska mentalność, że trzeba zabłysnąć na świecie i trochę ponarzekać;
macie racje hejterzy włącznie sobie rmf czy radio zet lub kolorowe hity z satelity i cieszcie się "prawdziwą, dobrą muzyką"




Dobra ale ja mojej prawdziwej i dobrej muzyki nie wrzucam tam gdzie jej nie chcą ... proste

los gienadijos

2012-05-24, 11:57
Bobass napisał/a:


Także wiem, co Ci zarzucam, szkoda, że nie pojmujesz ;-)


Zarzucasz mi subiektywizm w opinii, potem piszesz że opinia jednak jest subiektywna. Dlatego nie rozumiem o co ci chodzi, nigdzie nie napisałem że "naukowcy amerykańscy dowiedli że dubstep jest ch*jowy" tylko, ze moim zdaniem dubstep jest ch*jowy.
A to właśnie jest opinia i do tego właśnie subiektywna z założenia.

Ktoś pisał że nie interesuje go czego ja słucham, no i dobrze, jebie mnie to.
To jest sadistic i jego wielką zaletą jest podyskutowanie sobie o czymś co innych może nie interesować.
Tak samo moja pierwsza opinia o remontach i tym że dubstep jest ch*jowy i ze zagram go sobie zaraz na wiertarce, mieściła się w konwencji sadistica. Ale k***a zaraz się kilku obruszyło jakbym im chomika muchozolem zagazował.
Nawet warna dostałem.
No k***a burza w szklance wody, a kawałek jak był tak jest beznadziejny.
Jedynie żałuję że niepotrzebnie wdałem się w bezsensowną pyskówkę.

yogas91

2012-05-24, 14:15
Jak dla mnie ten kawałek jest gówniany. Opinie swoją i tylko swoją argumentuję, tym że kawałek jest zapętlony, a w tego rodzaju muzyce chodzi o to żeby się bawić basem, żeby miał pie**olnięcie, żeby każde następne sekundy przynosiły coś nowego, nowe pie**olnięcie. Tyle w tym temacie dziękuję dobranoc. A i tak na marginesie Hip-Hop to kultura RAP to gatunek

painmaker83

2012-05-24, 15:06
też uważam że kawałek jest słaby ale rozpie**ala mnie nawracanie na "jedyny słuszny" gatunek muzyczny (tak jak na religie, poglady polityczne czy inne)
tak trudno skumać że nie jesteście jeden z drugim pepkiem świata? dostosujcie się bo świat do was sie nie dostosuje. wiem ze teraz jechanie po dubstepie jest modne ale też sam dubstep nie jest podobny do tego sprzed 6lat.
zresztą nieistotne. jak ktos lubi słuchać odgłosów tarcia bułką o kant lodówki to ma do tego prawo i ch*j wam do tego

djkrm1709

2012-05-24, 19:37
nie mogę po prostu już.. czy fani dubstep'u mają coś do innych stylów muzyki?! chyba jedynie tak samo popieprzeni chejterzy jak wy wszyscy, którzy piszecie, że dubstep to gówno, itp.
nie podoba się, to cicho siedźcie idioci i idźcie komentować gatunek muzyki, który tak uwielbiacie.. pisząc, że dubstep to gówno dowartościowujecie się w jakiś sposób? świat idzie do przodu, wszystko się zmienia, więc czemu i muzyka nie może się zmienić, lub chociaż dojść do niej nowy gatunek? kij wam w oko tępi chejterzy! każdy słucha, to co mu się podoba i ch*j wam do tego, każdy człowiek ma wolny wybór i prawo do słuchania czy też tworzenia muzyki jaka mu się podoba.

dziękuję dobranoc, z poważaniem słuchacz dubstep'u(według was wiertarki wiercącej ścianę czy też gówno)

~PowerBoBass

2012-05-24, 20:40
los gienadijos napisał/a:


Zarzucasz mi subiektywizm w opinii, potem piszesz że opinia jednak jest subiektywna. Dlatego nie rozumiem o co ci chodzi, nigdzie nie napisałem że "naukowcy amerykańscy dowiedli że dubstep jest ch*jowy" tylko, ze moim zdaniem dubstep jest ch*jowy.
A to właśnie jest opinia i do tego właśnie subiektywna z założenia.



No właśnie nie... Zarzucam Ci fałszywy obiektywizm - nie wspomniałeś o tym, że to Tobie nie podoba się dubstep. Ty wciskasz całemu światu, że dubstep jest ch*jowy.
A rzeczą niesłychanie prostą jest, że jeśli ktoś komuś powie, że:

"Kupiłem Chevroleta Corvette C3 - jest piękny, szybki, brzmi odlotowo i w ogóle jest genialny."

A ten drugi odpowie:

"Nie, no co Ty, Corvette jest ch*jowy, jak ktoś mógł wymyślić taki syf, to dno!"

To proste, że ten pierwszy się oburzy, bo stwierdzenie drugiego nie zawiera subiektywnej opinii (MI się nie podoba, JA go nie lubię), tylko zdanie, które wciska wszystkim, że to fakt! Niemalże, jak to wspomniałeś, fakt potwierdzony przez naukowców.

Dziękuję, hej i cześć!

Suri29

2012-11-30, 09:39
omg! jak mnie wkurzaja osoby wypowiadajace sie.. ludzie nie podoba sie to na inna stronke wbijcie moze z disco polo?? :D nie twoj typ muzy wiec nie sluchaj nie marudz itd.. proste i to tyle..... :-P

jarasz

2013-02-05, 15:04
to kaleczy moje uszy :-/ Nie wiem jak można tego słuchać. Tu nie chodzi o ambitne teksty ale wiertarka udarowa brzmi lepiej od tego... Chyba nawet po pigułach byłoby ciężko tego słuchać. I nie, nie bronię rocka, metalu ani niczego innego bo słucham serio różnej muzyki i tej mniej i tej bardziej ambitnej. Tylko muzyka to jakaś kompozycja, jakiś rytm, a nie takie coś.
Mam prawo do opinii i ją wyrażam 8-)
BTW, to co niektórzy chyba nie wiedzą jaki sens ma komentowanie. Komentować można zarówno to co się podoba jak i to co nam się nie podoba. Mamy do tego prawo. No ale widzę, że lepiej jakby się wszyscy tu tą "muzyką" zachwycali i stworzyli kółeczko adoracji dla dupstepu...