18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy nie gęsi...także swój dubstep mają

boocheno • 2012-05-23, 10:27
no i fajny klip :mrgreen:



Brainpain - (Jakub Tobiański) - to 31- letni mieszkanie Wrocławia celujący w ciężkich odmianach d&b/dubstep

cojajem

2012-05-23, 14:47
Do dupy ten gatunek muzyczny.

Charles_Manson

2012-05-23, 15:33
Ja lubię czasem posłuchać dubstepu na siłce czy salce treningowej, ale k***a, co to ma być... To jest chyba dla jakichś totalnych naćpusów, bo za ch*j tego nie ogarniam. Podsumowując, kawałek do p*zdy, tylko dupeczki w klipie na plus.

Roszp

2012-05-23, 15:35
No spoko, to mam się jarać tym że w Polsce mamy muzyków jazzowych? Albo k***a metalowych?
Kocham takich "patryjotóf". Patrzta: w Polska tesz takie mamy.

RHminus

2012-05-23, 15:44
Scenę dusbtepową znam od dawna, obecnie same gówna lecą dla dzieciaków z tunelami w uszach... ten nawiązuje do dobrej schizy i mi się podoba (mimo iż teraz dubstep to szmaciane gówno, a szkoda bo za czasów gdy był to gatunek undergroundowy (tzn nie dla dyskomułów) zapowiadał się ciekawie).

Znawców którzy patrzą na lanserów i wrzucają wszystko do jednego worka można odstrzelić.... lubię muzykę (bądź eksperymenty audio) a nie konkretny gatunek, jak Heniu z Ceśkiem na osiedlu mają swoje zdanie, niech pozostawią je dla siebie.

nightfury

2012-05-23, 19:22
k***a rzygac sie chce czytajac niektore wypowiedzi. NIE PODOBA sie k***a dustep to nie sluchaj jeden z drugim k***a, toz nikt nie placi za obajrzenie kazdego filmiku na glownej. Jest napisane jak byk wszakze pod filmikiem "dubstep". A k***a cwaniaki zrob taki kawalek a ptem hejtuj, to wcae nie takie proste. Sam slucham od dupstepu,dnb po rock'a, metal, hip-hop,SDM itp i potrafie docenic kawalek dobrej roboty tworcy. Hejterzy w...c.

Jedras992

2012-05-23, 19:25
Po ch*j do tego teledysk jak to gówno nic nie opowiada... Mogło być równie czarne tło i już. k***a, mam 19 lat, a już nie rozumiem dzisiejszej muzyki, starzeje się w dość szybkim tempie... :)

Booooyakasha

2012-05-23, 19:27
k***a ja dałem piwo bo siada mi taki mózgojeb !!! zaś nienawidze metalu i rocka ale k***a jak jest jakis teledysk k***a metalowy to nawet tam sie nie wypowiadam mam wyj***ne, że ktoś tego słucha, ja tego nie lubie ale nie hejtuje

nightfury

2012-05-23, 19:28
Jedras992 napisał/a:

Po ch*j do tego teledysk jak to gówno nic nie opowiada... Mogło być równie czarne tło i już. k***a, mam 19 lat, a już nie rozumiem dzisiejszej muzyki, starzeje się w dość szybkim tempie... :)



Jezus idz posluchac SDM, albo Grechuty. Ta muzyka ma miec pie**olniecie, a nie jakis k***esko liryczne przekazy.

marna

2012-05-23, 19:29
Booooyakasha napisał/a:

k***a ja dałem piwo bo siada mi taki mózgojeb !!! zaś nienawidze metalu i rocka ale k***a jak jest jakis teledysk k***a metalowy to nawet tam sie nie wypowiadam mam wyj***ne, że ktoś tego słucha, ja tego nie lubie ale nie hejtuje



uh.. nerwowy jakiś jesteś :glasku:

max1522

2012-05-23, 19:33
trzyma poziom - piwo

Leothyr

2012-05-23, 19:40
Dubstep o nazwie Brainpain czy tam od wykonawcy który się tak nazywa, o ironio, o pie**olona ironio

Jan_Paweł_II

2012-05-23, 19:45
boocheno napisał/a:

Polacy nie gęsi...także swój dubstep mają


Jakoś nie widzę powodu do dumy.

lofix1

2012-05-23, 19:47
venetian snares :D dziękuje, do widzenia

SinceAge

2012-05-23, 20:03
dobry utwór ale mamy Polaka, który sławi nas na scenie dubstepowej. ten gość to XILENT
i do niego ten cały pain brain czy jak mu tam to nie ma startu.

jak kogos to zainteresuje to zobaczcie sobie takie kawałki jak: skyward II, gravity, czy PNAU - Unite Us (Xilent Remix)